Poprzedni temat «» Następny temat
"Jedź bezpiecznie"
Autor Wiadomość
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 07-12-2008, 11:18   

Niestety bezmyslnosc na rajdach jest prerazajaca co widac na naszym wielickim Memoriale :<<<
_________________
 
     
mgan 
Groty kryształowe


Osiedle: Oś.Sienkiewicza
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 117
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-12-2008, 17:39   

Też krytykowałem innych kierowców/nawet trąbiłem,mrugałem,i.t.d.../,wydawało mi się ,że tak przepisowo jak ja,to nikt nie jeździ.Dopóki tir nie urwał mi przedniego zderzaka gdy wymusiłem pierwszeństwo przejazdu.Już nie wychowuje innych użytkowników ruchu,od tego jest policja.
 
     
safari
Gość
Wysłany: 07-12-2008, 21:06   

rajdy najlepsze sa w Wieliczce codziennie rano piesze i samochodowe pomiędzy 6 a 7 rano w mieście i na plantach można się lepiej zabić niż na rajdach w czechach czy też w Dakarze , włodarze oszczędzają przecież lepiej wydać miliony na podglądani [monitoring ] mieszkańców a nogi niech sobie chołota łamie i biedaki niszczą auta kupione za ciężko zarobione pieniądze . Pan i władca z kolesiami jeżżą po pijaku lub są wożeni to po co w mieście ma się świecić. Przecież się świesi w zabytkowym Parku św, Kingi głównie na trawnikach oraz na alei Jana Pawła żeby lumpy miały widno pić koło pomnika papieża.
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 08-12-2008, 08:15   

A propos wypadków drogowych... Czy zwróciliście uwagę, że na ul. Ochota na wysokości skrętu do ul. Modrzewiowej w kierunku do Krakowa był wypadek. Samochód wyskoczył z dużą prędkością i uderzył w słup przystanku 244. Słup, tablica, siatka za przystankiem - wszystko zniszczone. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ludzie staliby na tym przystanku podczas kraksy...
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17