Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
14-02-2011, 09:41
RTV AGD w Wieliczce
Autor Wiadomość
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-02-2011, 11:28   

Bartek napisał/a:
Przecież nie jesteś do tego zmuszana

właśnie wtedy niestety byłam, bo tylko oni w tamtym czasie mieli te żarówki... :/
w sklepach "normalnych" nigdzie ich nie spotkałam....
 
     
guzik 
Warzelnik
Gaduła


Osiedle: Mała Wieś
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 28
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-02-2011, 12:16   

Ja w bayzonie nadaję paczki bo nie lubię oczekiwać na poczcie płacę 16 zł do 5kg i handelek na allegro mi pomyka ,a paczki dojeżdżają na drugi dzień i są ubezpieczone nie to co na poczcie. Co do kupowania osobiście ostatnio zakupiłem grzejniki i kocioł różnica przepaść ... instalator wycenił mi 13 grzejników i kocioł dwu funkcyjny junkers + głowice na 16 tyś. ,u nich zapłaciłem 11300 do tego za darmo mi zawieźli do łazan na budowę.
Rtv i agd będzie zakup koło lipca :)
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 15-02-2011, 12:23   

Bayzone ciekawe... jednak to co teraz szukam mają za drogie w stosunku do konkurencji. Jestem na etapie zakupu wypiekacza do chleba :-)
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-02-2011, 16:51   

Bartek napisał/a:
Jestem na etapie zakupu wypiekacza do chleba :-)


ja też ;) tyle że ja ciułam z punktów payback. który model szukasz?
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
Ostatnio zmieniony przez Tsubasa 15-02-2011, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 15-02-2011, 16:54   

A nastepny będzie termomix ? Może lepiej zamiast wypiekacza od razu cos takiego ?
_________________
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-02-2011, 16:55   

a akurat termomixa używałem przez kilka lat, ale tak w kuchni nie siedzę żeby go kupować do mnie do domu..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 15-02-2011, 21:12   

Myślę o Moulinexie... ale dalej miotam się między serią 2000 (właściwie 20XX) i 5000 (50XX), czyli między jednym, a dwoma mieszadełkami. Kolega ma 2000 z jednym mieszadełkiem i spokojnie wystarcza, ale nie wiem jak jest z konfiturami...

Ostatnio jednak mam mieszane uczucia ze względu na koszty użytkowania:
http://www.jakkupowac.pl/...nia-chleba.html
różnica między wypiekaczem, a piekarnikiem elektrycznym jest trzykrotna... ale nie brano pod uwagę, że wypiekacz sam wyrabia ciasto więc wychodzi na to samo.

Ogólnie ciekawa stronka.
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 16-02-2011, 09:30   

EURO RTV AGD ZAKOPIANKA
Zakupiłem w tej firmie zmywarkę wraz z dostawą do domu i wniesieniem.
Zmywareczka przyjechała, została rozpakowana lecz nie zostały zdjęte folie ochronne podłączyłem sciągam folie ochronne i w jednym miejscy wraz z folią schodzi lakier ! Myślę sobie nowy sprzęt dość dziwne, nie używam zmywarki w tym samym dniu zrobiłem zdjęcia wydrukowałem pojechałem zgłosić reklamację. Pan przyjmując reklamacje strasznie marudził że to nie możliwe że na pewno specjalnie uszkodziłem lakier aby oddać sprzęt itp. Krótko mówię do gościa że komentarze powinien raczej zachować dla siebie i czy to wszystko? Prosił abym poczekał 3 min przyszedł kierownik, który poprosił abym reklamację wysłał do nich mailem dał mi adres i powiedział że będzie szybciej noi oczywiście abym nie używał zmywarki bo najprawdopodobniej wymienią sztuka za sztukę. Wróciłem napisałem maila dołączyłem fotki oraz mój nr stacjonarny oraz kom. Podczas rozmowy z kierownikiem dowiedziałem się że z racji tego że sprzęt nie był używany odpowiedź ws reklamacji będzie max do 7 dni.
Mija 14 dni dzwonię nikt nie jest w stanie mi udzielić informacji.
Mija 21 dni jadę i pytam dalej nic nikt nie wie, zostawiam tel i proszę o kontakt kierownika
Mija 28 dni cisza
Mija 6 tydzień czyli 42 dzień telefonicznie brak informacji, zmywarka stoi ja myję ręcznie
Jadę myślę sobie spokojnie bez zbędnych nerwów i emocji, mam szczęście jest kierownik, więc opowiadam mu wszystko od początku. W zasadzie on nie wiele mówi, gdy skończyłem dostaję informację że moja reklamacja została odrzucona. Przeprasza mnie na chwilę i wychodzi nagle zjawia się jakiś gość pyta czy może jakoś pomóc, proszę go aby mi wydrukował odpowiedź dotyczącą mojej reklamacji. Dostaję mojego wydrukowanego mojego maila oraz odpowiedź, patrzę na datę i nie wierzę odpowiedź przyszła do sklepu dzień później ale nikt mi jej nie przesłał mailem ani nie poinformował telefonicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strasznie wkurzony czekam na kierownika, przyszedł i zaprzecza tak szybkiej odpowiedzi gdy mu pokazuje wydruk gość zaczyna krzyczeć na mnie i na swojego pracownika który dał mi wydruk. POWIEM SZCZERZE ŻE Z TAKIM PODEJŚCIEM DO KLIENTA JESZCZE NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 16-02-2011, 09:54   

Okej, okej, ale co dalej ze zmywarką? :> bo to bardzi intrygująca historia!
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 16-02-2011, 10:50   

Zmywarka ma w 2 miejscach braki lakieru, które jakoś nie specjalnie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu, jednak wrażenia estetyczne są troszkę inne tzn z bliska widać braki w lakierze. Zmywarka działa świetnie, jedno jest pewne że więcej nie zrobię żadnych zakupów w EURO na Zakopiance. Zupełnie inne mają zwyczaje i standardy w obsłudze klienta np w Euro na Wielickiej
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 16-02-2011, 10:58   

http://oklejgo.pl/na-zmywarki.html to jednak wydatek rzędu 80zł, ale może chciałbyś ją sobie ozdobić ? :)
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 16-02-2011, 11:00   

Powinieneś sie podeprzeć przepisami i im zwrócic tą zmywarę. Czas rozpatrzenia reklamacji to chyba 14 dni. Brak odpowiedzi po tym terminie jest równoznaczny z uznaniem reklamacji. Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta chetnie pomaga w takich sprawach.
 
 
     
T
Kierat konny


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 331
Wysłany: 16-02-2011, 11:06   

Bartek napisał/a:
Myślę o Moulinexie... ale dalej miotam się między serią 2000 (właściwie 20XX) i 5000 (50XX), czyli między jednym, a dwoma mieszadełkami

różnica między wypiekaczem, a piekarnikiem elektrycznym jest trzykrotna... ale nie brano pod uwagę, że wypiekacz sam wyrabia ciasto więc wychodzi na to samo.


Ja mam 5020; mnie wszyscy zalecali dwa mieszadła - rzekomo lepiej ciasto jest wyrabiane. Mnie tam jeszcze inne rzeczy pasowały i na razie nie mam zastrzeżeń do mojego modelu. Wyrobów z owoców jeszcze nie było, ale ciasto było, całkiem udane.
Chleb pieczony dwa-cztery razy w tygodniu. Nie byłby pieczony tak często, gdyby nie bezobsługowość (i wzmożone spożycie). W zasadzie rola użytkownika sprowadza się do wsypania składników więc rzeczywiście jak nie lubisz wyrabiać ciasta i nie masz czasu to bardziej opłaca się wypiekacz do chleba niż pieczenie w piekarniku.
_________________
Zawsze wyorbrażałem sobie Raj jako bibliotekę; nigdy jako ogród.
Jorge Luis Borges
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 16-02-2011, 18:58   

paweltxt napisał/a:
Mija 14 dni
I w tym czasie juz bym sobie kupil nowa. I zadal zwrotu gotowki jesli nie polubownie to spokojnie na drodze sadowej.
 
     
Ania5 
Szyb


Osiedle: Sienkiewicza
Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 162
Wysłany: 19-03-2011, 16:49   

Polecam sklep w D.H. Kinga miła obsługa fachowe doradztwo i cena przystępna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17