Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
14-02-2011, 09:41
RTV AGD w Wieliczce
Autor Wiadomość
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 12-02-2011, 17:55   

też mam dość zabaw z kurierem więc jak tylko się da to szukam sklepów w okolicy, gdzie możliwy jest odbiór osobisty - Bayzone znalazłem na ceneo, gdyż mieli najatrakcyjniejszą cenę i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem adres Wieliczka ;)
Też do sklepów internetowych nie jestem przekonany, ale ten na Szpitalnej to jest taki kombo internetowy ze standardowym. Bo co prawda jest to rozwiązanie dla zdecydowanych, ale sprawę załatwiasz na miejscu. Możliwy jest transport towaru do domu. Wiesz gdzie szukać gości w razie problemów i zakupy zrobisz też na miejscu gdzie goście również doradzą co i jak. Mają kilka pokazówek, ale w porównaniu z Sikorskiego to wybór na miejscu jest skąpy.

W porównaniu do innych sklepów internetowych gdzie nie można przyjść osobiście a wszystko załatwiasz kurierem to ja wole naszego Bayzona.
I też wole dołożyć, niż się potem szarpać.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
teka 
Kopacz


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 12-02-2011, 17:56   

właśnie tak bywa z kurierami... :(
no ale za to przy odbiorze osobistym mogę obejrzeć i ewentualnie nie zdecydować się na zakup sprzętu w razie jakichkolwiek problemów..

a jak jest z transportem wewnętrznym tych "innych" czyli nieznanych przeze mnie wielickich sklepów?
dowożą większy sprzęt we wskazane przeze mnie miejsce?

jak byłem w bayzone po telewizor to widziałem, że dwa auta mają.. :)

O właśnie, Bayzona ogranicza przestrzeń.. dobrze, że RTV EURO AGD blisko :D :D
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 12-02-2011, 22:55   

Tsubasa, polecam w takim razie neo24. Kupowałem przez ich stronę telewizor (wtedy cena około 300 zł mniejsza) i odbierałem na Zawiłej. Obejrzałem na miejsce jak w normalnym sklepie i jestem zadowolony.
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-02-2011, 10:53   

W naszych warunkach prawnych odbieranie kurierem jest lepsze niż osobiście. Kolega kupił na necie płytę główną, ale pojechał po nią osobiście. Cały weekend walczył, nie chciała działać, okazało się, że jest walnięta. Pojechał do morele, a gość mu mówi, że wezmą do diagnozy i sprawdzą, jak będzie walnięte to wymienią. Dodał mu, że jakby odebrał przez kuriera to by mógł po prostu przywieźć i oddać lub wymienić, bo obowiązuje prawo 10 dni.

Więc jak zaufany sklep, to przesyłką lepiej :)
 
     
asiamala1
Szyb


Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 163
Wysłany: 13-02-2011, 11:16   

Kupiłam ostatnio lodówkę w DH KINGA lodówka była w tej samej cenie co np w Media czy Euro Rtv. Panowie przywieźli wnieśli, poprosiłam o rozpakowanie ustawienie, śmieci zabrali naprawdę jestem zadowolona.
_________________
Asia
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-02-2011, 17:28   

Bartek napisał/a:
neo24

ja kupowałam tutaj żarówki led i przy odbiorze osobistym policzyli sobie 10 pln, czy przy dużym sprzęcie też kasują?
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-02-2011, 18:16   

i jak żarówki?
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 14-02-2011, 18:34   

Moje pala sie szybciej niz normalne i sa systematycznie wymieniane ponownie na halogeny
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 14-02-2011, 18:46   

atam napisał/a:
ja kupowałam tutaj żarówki led i przy odbiorze osobistym policzyli sobie 10 pln, czy przy dużym sprzęcie też kasują?

Ja doliczyłem to do kosztu zakupów... który był niższy niż w sklepie czy w necie.

[add]
Ogólnie to ja jestem dziwny, że jak coś kupuję z AGD/RTV to przez 2-3 miesiące czytam opinie i szukam sklepów. Na razie neo24 mi podszedł i jest OK. Jednak nie wszystko jest tam tanie - to pewne.
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-02-2011, 20:48   

pablo napisał/a:
i jak żarówki?

jak najbardziej ok, kupowałam active jet power led nie do dostania w sklepach... ale doliczanie za odbiór własny to chamstwo, za 2 żarówki doliczyli 10, a za 3 już chcieli 20, a ile wzięli za tv?
ja kupowałam tv w internetowym euro agd rtv z odbiorem w Krakowie i ok, wyszło 1000 pln taniej niż w Media Markt :)
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 15-02-2011, 07:37   

atam napisał/a:
ile wzięli za tv?

10 zł. Dziwi mnie nazywanie tego chamstwem - nie wiedziałaś o tym wcześniej? Mi od razu rzuciło się to w oczy... Rozumiem, jak by o tym nie informowali wcześniej, ale przy koszyku masz to od razu.
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 15-02-2011, 07:58   

No po tym co piszesz to jest to chamstwo, bo 10 zł za żarówki i 10 zł za telewizor to troche mało profesionalne.
Przy zamówieniach na niskie kwoty mogli by to sobie odpuścić.

To tak jak z taksówką, trzaśniesz drzwiami, 7zł.
_________________
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 15-02-2011, 10:37   

Masz rację - mogli to ukryć w marży na produkt i dodać po kilka - kilkadziesiąt złotych do wszystkich sprzętów... Poza tym jeżeli masz o czymś informację to nie jest to ukrywanie. Tak samo jak możesz zmówić taxi telefonicznie lub skorzystać z innego transportu.

Mogłem ten telewizor kupić o kilkaset złotych drożej i i cieszyć się, że nie zapłaciłem 10 zł za odbiór osobisty...
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-02-2011, 11:20   

Bartek napisał/a:
nie jest to ukrywanie

wiem, że nie jest ukrywane, ale to jest jedyny sklep internetowy, jaki spotkałam z taką opłatą... i przez to więcej tam nie kupuję... a progresja opłaty przy większej ilości żarówek (!) jest porażająca... :027:
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 15-02-2011, 11:24   

atam napisał/a:
wiem, że nie jest ukrywane, ale to jest jedyny sklep internetowy, jaki spotkałam z taką opłatą... i przez to więcej tam nie kupuję...

Przecież nie jesteś do tego zmuszana ;-) Ja kupuję tam gdzie jest taniej i wygodniej. Dla mnie mogą podać cenę nawet tak:
cena towaru 1000 zł
przeniesienie do magazynu 2 zł
przybicia pieczątki 1 zł
uśmiech pracownika 5 zł
suma: 1008 zł

inny sklep: 1300 zł

Jak neo24 nie ma taniej to nie kupuje - dla mnie jest to proste ;-)
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 17