Poprzedni temat «» Następny temat
Osiedle MARDIMEX nabiera blasku
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 28-06-2008, 01:58   

Tak, zmienil sie najemca - bardzo mile, solidne i mlode malzenstwo. Jedzonko super, czysto, schludnie i piwo odpowiednio drogie ale bez przesady, tak by odstraszac tych co tylko pic chca.
Jest duzo lepiej niz bylo.
 
     
miki
Gość
Wysłany: 25-02-2009, 22:48   

PRZEPRASZAM , ale MARDIMEX to CHYBA poligon doświadczalny dla sprawdzania zawieszenia , układu napędowego , a w niektórych miejscach szczelności karoserii , bo głebokość dziur w ulicy przy wjeżdzie od Reformackiej jest ekstremalnie głeboka , zastanawiam się jak burmistrz pokonuje swoim nowym chewroletem ten tor przeszkód, chyba że korzysta z drugiego wjazdu od Kraszewskiego , ale zwałów nieodgarniętego śniegu nie da się nie zauważyć i to nie najlepsza wizytówka........
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-02-2009, 06:17   

Oczywiscie ze wjezdza od kraszewsiego :)
Nawet w zimie to widac bo ten fragment kraszewskiego jest zawsze lepiej odsniezony :)

ogolnie ten "poligon" to wlasnosc Marcinka i on pewnie nie pali sie zeby to naprawic :)
_________________
 
     
Fallen
Gość
Wysłany: 26-02-2009, 19:02   

Droga dojazdowa od Reformackiej to jest jakas makabra, nie mieszkam tam, ale przejezdzam ta droga prawie codziennie i zawieszenie i podwozie mojego samochodu jest juz dosyc mocno poobijane :/ Dziwie sie ze nikt z mieszkancow nie podejmie dialogu z Marcinkiem zeby wreszcie wylozyc droge kostka lub asfaltem...Wstyd !!!!!
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-02-2009, 19:32   

Marcinek jest bankrutem to skad ma wziac kase ?
On nie moze skonczyc kilku inwestycji ktore zaczal a co dopiero asfalt :)
_________________
 
     
szpula 
Kopacz
Pawlo


Osiedle: Reformacka
Wiek: 58
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 26-02-2009, 21:25   

Czy kilka wywrotek żwiru tak drogo kosztuje żeby przynajmniej tymczasowo zasypać te dziury?.
Czy ktoś z forumowiczów wie do kogo należy obecnie droga?- podobno gmina ma ją przejąć.
Pozdrawiam.
 
     
wesołek
Gość
Wysłany: 26-02-2009, 21:50   

Jakiś rok temu na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej p. burmistrz informował że gmina przejmuje drogi na Mardimexie , takie informacje były kolportowane przez mieszkańców klatki 79 - jednak realia przerosły p.Artura i droga wjazdowa na Mardimex wygląda jak w Koziej Wólce / przepraszam ale tym porównaniem mogę obrazić tę miejscowość / , a za to oświetlenie ulic i odwodnienie dróg mamy na Mardimexie jak w Nowym Jorku.
 
     
animardi-animex
Gość
Wysłany: 27-02-2009, 10:03   

ale czy Państwo sa pewni, że właścicielem drogi na całej długości jest firma mardimex ???
kiedyś słyszałem , że jedną z najważniejszych działek włada osoba prywatna
może stowarzyszenie reformacka o ile jeszcze istnieje sie tym zajmie
 
     
MIKI
Gość
Wysłany: 27-02-2009, 20:29   

SĄDZĄC PO BRYKACH PARKUJĄCYCH GRZECZNIE PRZED BLOKAMI MARDIMEXU ZASOBNOŚC PORTFELI JEJ MIESZKAŃCÓW JEST POKAŻNA , DZIWI MNIE NATOMIAST NONSZALACJA W DBANIU O AUTA , Z RACJI DZIUR POKONYWANYCH PRZY WJEŻDZIE NA TO UROKLIWE OSIEDLE . TRZEBA WRESZCIE COŚ ZROBIĆ - dla wspólnego dobra np; czyn społeczny - równanie ulicy !
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-02-2009, 20:49   

Wiekszosc tych bryk t sluzbowki i ludzi "wali" po czym jezdza.
Nie wieze zeby ktokolwiek z tych kierowcow dolozyl zlotowke do nowej drogi.
Jezelimiasto tego nie wezmie to za rok od tamtej strony wjazdu nie bedzie.
_________________
 
     
szpula 
Kopacz
Pawlo


Osiedle: Reformacka
Wiek: 58
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 2
Wysłany: 27-02-2009, 23:55   

Właśnie wróciłam z Bieszczad, jechałam przez Kozią Wólkę, uwierzcie mi że mieć taką drogę jak oni to moje marzenie. WSTYDZIŁABYM się zaprosić mieszkańców Koziej Wólki do siebie, chyba by się ciężko zdziwili jadąc naszą drogą. Ekipa TVN miała by frajdę.CO Z TYM ZROBIĆ?.
 
     
miki
Gość
Wysłany: 28-02-2009, 18:36   

Szkoda że tak urokliwe i ładnie zaprojektowane osiedle jest ułomne przez dziurawe drogi . W myśl dowcipu " jakim autem można zszybkością 60 km /godz wjechać na krawężnik - odp; służbowym . ale w butach chyba chodzą własnych , a te moczą i niszczą w kałużach za własne pieniądze . Ale przed blokiem gdzie mieszka p. burmistrz jest kostka na ulicy - ale to chyba przypadek bo najpierw była kostka a potem zamieszkał jaśnie nam panujący .......
 
     
Zenobiusz Susło
Gość
Wysłany: 28-02-2009, 18:57   

Zakompleksieni nieudacznicy wylewajacy swoje zale na tym zalosnym forum. Odpowiadam wam dlaczego ta ulica wyglada jak wyglada: otóż pewnie własnie dlatego, ze mieszka tam burmistrz!!! Juz wyobrazam sobie jakie byloby larum gdyby miałoby sie cos zmienic w tym temacie. Wielkie halo, ze "jasnie nam panujacy" robi sobie dojazd do domu. Toz to prywata!! Plotek i spekulacji ze strony przemow i jemu podobnych, godnych zalu ormowcó nie byłoby konca.
 
     
miki
Gość
Wysłany: 28-02-2009, 19:07   

Burmistrz nie korzysta z tego wjazdu , a tam gdzie przejeżda zamontowane zostały lustra ułatwiające wyjazd i są konserwowane z olbrzymią staranności!!!!A niektóre zwroty są prowokacją , aby się uaktywnił, - bo mamy wrażenie że jest włodarzem ,ale w głębokim podziemiu - a w myśl powiedzenia moje podwórko świadczy o mnie- to drogi na osiedlu na którym mieszka są antyreklamą , ale za rok znajdzie się parę ciężarówek ze żwirem bo trzeba się czymś wykazać- A do wyborów tylko 1,5 roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 28-02-2009, 19:45   

Zenobiusz daj sobei na looz.
Burmistrza tu nikt w watku nie oskarzyl.
Mowimy o tym ze mardimex wyglada jak księzyć, a nie wszysci jezdza "łazikami" , grawitacja też jest inna.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17