Poprzedni temat «» Następny temat
Kontrola drogowa - policja łamie prawo
Autor Wiadomość
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 01-04-2009, 20:45   

Takiej odpowiedzi sie spodziewalem :)
W przypadku jak widzisz przestepstwo , albo ktos cos niszczy, albo widzisz bujke tez nie oplaca sie dzownic na policja "bo pewnie nie przyjada"
_________________
 
     
andy
Gość
Wysłany: 01-04-2009, 21:39   

Zapewne pablo ma rację,będą próbowali motać ale mojej zonie z tego tytułu siadła psychika i nie zamierzam tego tak zostawić.Ponieważ mam świadków wytoczę temu panu proces cywilny i nie odpuszczę.Ponadto zwrócę się do komendy głównej o przeniesienie owego funkcjonariusza na parking.
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 02-04-2009, 05:57   

andy napisał/a:
żona jadąc wieczorem przez miasto została zatrzymana do kontroli drogowej

Kiedy to miało miejsce i czy w domyśle chodzi napewno o miasto Wieliczka ??
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
andy
Gość
Wysłany: 02-04-2009, 06:37   

Pragnę uspokoić wszystkich funkcjonariuszy z Wieliczki;sprawa opisana powyżej nie dotyczy woj.małopolskiego.
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 02-04-2009, 15:20   A na Grabówkach bez zmian

A na Grabówkach bez zmian.... Motocykliści szaleją 130 km/h, niedowartościowani kierowcy 120 km/h, znaki mówią, że można tylko 40 km/h. Nikogo to nie obchodzi, bo Policja nie patroluje, radarów nie ma, progów spowalniających nie ma, sołtys nie reaguje,chodnika nie ma, a nasze dzieci z narażeniem życia chodzą poboczem. Nasze dzieci jeszcze nie jeżdżą samochodami i muszą chodzić poboczem do szkoły!!! To nie są "no pleasy" z kawałów, ale NASZE DZIECI IDĄCE DO SZKOŁY!!!
Tragedia tuż, tuż. Ale potrzeba ofiar, aby wszyscy zauwważyli problem.
Gdzie są wszyscy?!!! czemu potrzeba życia, aby organy odpowiedzialne zauwazyli, co się dzieje na Grabówkach?!!! Co ja piszę - ofiary już były, ale nikogo to nie obchodzi, bo nam tym temacie nie można zbyć politycznego kapitału....
 
     
Z grabówek
Gość
Wysłany: 02-04-2009, 15:49   

Bez histerii,jakoś tam mieszkam i żadnych takich dantejskich scen na drodze nie ma.Dziecko też chodzi do szkoły i bez obaw je wypuszczam z domu.Jakie ofiary były,kiedy.Ten płaczliwy post to kpina w żywe oczy z panujące rzeczywistości,nie zwracajcie w ogóle na niego uwagi.
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 02-04-2009, 19:34   

Z grabówek napisał/a:
Bez histerii,jakoś tam mieszkam i żadnych takich dantejskich scen na drodze nie ma.Dziecko też chodzi do szkoły i bez obaw je wypuszczam z domu.Jakie ofiary były,kiedy.Ten płaczliwy post to kpina w żywe oczy z panujące rzeczywistości,nie zwracajcie w ogóle na niego uwagi.

Nie sądzę, że masz dziecko, bo byś tak nie pisał. Raczej jesteś jednym z tych, którzy "lubią ostrą jazdę" - po wsi...
Dla mnie moje dziecko jest ważniejsze, niż satysfakcja pseudo-Kubicy
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 02-04-2009, 20:02   

Cytat:
progów spowalniających nie ma,
jeśli mogę coś poradzić w tej sprawie wystarczy napisać pismo do Wydziału Komunikacji (jeśli dobrze pamiętam) z prośbą o progi podpisami osób zamieszkujących na ulicy i podpisem( chyba) sołtysa w tym przypadku u nas był to zarządca osiedla. Niestety sam z siebie próg się nie pojawi.
_________________
Pozdrawiam
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 03-04-2009, 09:58   

Progów na drogach powiatowych raczej nie zamontują - te sie montuje tylko na drogach lokalnych i osiedlowych.
A co do szaleństw na Grabówkach - to samo odbywa się w Koźmicach, Byszycach, Gorzkowie, Janowicach i obawiam sie że na wszystkich drogach powiatu i Polski.
Po prostu niedowartościowani kierowcy chcą pokazać jacy to nie są "macho". Niczym innym nie są w stanie zaimponować. Do pierwszego wypadku.... - oby bez osób postronnych.
A i sami nie jesteśmy bez winy - kto, jak zobaczy policję nie ostrzega kierowców długimi światłami. Dzisiaj w Koźmicach byl patrol - Witamy podługiej przerwie!!! :-) i co? tam gdzie wszyscy "normalnie" w obszarze zabudowanym jadą 90-100, dzisiaj potulnie 50. Nie wiem czy kogoś udało się namierzyć, a szkoda.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 03-04-2009, 11:42   

Zawnioskujcie o fotoradar.
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 03-04-2009, 11:54   

O ile mi wiadomo kiedyś było takie pismo do policji - w odpowiedzi bylo jakieś wyjaśnienie że się nie da i że będą patrole.
Jak znam życie - postawienie fotordaru skończy się tym, że bezmózgie żule w 30-letnich BMW go po prostu wykopią - tak jak zresztą zrobili z większością znaków drogowych w mojej okolicy.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 03-04-2009, 12:56   

Nie poddawajcie się.
Jak żule przystąpią do akcji to zawezwiecie policję i tym samym nastąpi zmasowana ofensywa (z ziemi i powietrza - tzn. jak fotoradar przetrzyma atak żuli) przeciw nadużywającym prędkości i nie tylko.
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 14-04-2009, 09:45   

a powiedzcie mi gdy policja stawia fotoradar,ten przenosny... to czy w tym, czasie policja moze "sie chowac za domem" by widac ich niebylo?
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 14-04-2009, 10:07   

kiotari napisał/a:
Progów na drogach powiatowych raczej nie zamontują - te sie montuje tylko na drogach lokalnych i osiedlowych.
A co do szaleństw na Grabówkach - to samo odbywa się w Koźmicach, Byszycach, Gorzkowie, Janowicach i obawiam sie że na wszystkich drogach powiatu i Polski.
Po prostu niedowartościowani kierowcy chcą pokazać jacy to nie są "macho". Niczym innym nie są w stanie zaimponować. Do pierwszego wypadku.... - oby bez osób postronnych.

Dzięki za wsparcie:))) Patrol Policji na pewno by trochę pomogla. Da się to zauwazyc w Krakowie - jeśli kierowcy wiedzą, że Policja w danym rejonie "lubi stać", to tam się kierowcy zachowują ostrożnie.
Pozdrawiam po Świętach
 
     
asia
Gość
Wysłany: 14-04-2009, 12:36   

Mieszkam obok miejsca (teren zabudowany z górki) gdzie niebiescy z radarem soją regularnie od lat 80-tych jak pamiętam. Efekt jest taki, że kierowcy zwalniają tylko jak widzą policję a jak ich nie ma to przekroczenia są normą, więc nie wierzcie w cuda efektów patroli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16