Poprzedni temat «» Następny temat
Dni Wieliczki
Autor Wiadomość
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 00:27   Dni Wieliczki

Chciałbym podziękować Organizatorom Dni Wieliczki za świetną imprezę. Właśnie wróciłem i jestem mile zaskoczony organizacją i całą oprawą.
Perfect był perfekt. To muzyka chyba dla każdego pokolenia. Grają już ponad 30 lat :!: Potem świtne sztuczne ognie.

Wracając do domu spotkałem kilka patroli policji i (sam byłem w szoku), żadnej awantury.... Normalny kraj. Ludzie bawiący się na plantach. Naprawdę miło było na to patrzeć.

Jest dopiero 20 minut po północy i nie ma co "chwalić dnia przed zachodem słońca", ale mam nadzieję, że żadne poważne incydenty nie popsują tego święta.
Naprawdę wielkie słowa uznania!
P.S. Oczywiście znajdą się osoby, które zajdą jakieś "ale", ale taki jest ten kraj.
 
     
taxigirl 
Kopacz


Osiedle: centrum
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 08:13   

@Alex ja to widziałam całkiem inaczej. Perfekt jeden z moich ulubionych zespołów poleciał na 55% byłam na koncertach wiem co potrafią grali bo im zapłacili.
Przede wszystkim wielkie PODZIĘKOWANIA mądrym inaczej motocyklistą którzy na wjedzie pod bloki na ul. Dembowskiego zablokowali wjazd stając na nim. Gdyby nie było panów policjantów (którzy A JAKŻE 20 min zastanawiali się czy motocykle ręcznie przestawić) sama bym im te opony pocięła już szłam po nóż do domu. Mam nadzieję że dziś chociaż pan Krawczyk coś pokażę bo inaczej wstyd.
Co do awantur.. ok 15 trzeba było się przejść na dworzec pkp gdzie pijani kibice wstydu polski czyli Cracovii narąbani w trzy działa urzędowali (jak zawsze straż miejska ich ominęła coż..pewnie się ich bali jak zawsze).
Organizacja przed turystami wstyd.
 
     
willu
Kopacz


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 09:32   

a zreszta powiedzialem sobie kiedys ze z plebsem typu taxigirl niebede dyskutowal ;) tak wiec bez odbioru ...
 
     
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 09:36   

Jak widać różne są zdania. Martwi mnie, że nie zauważasz żadnych pozytywów. Skoro byłaś na koncercie to naprawdę trudno było nie zauważyć bawiących się w rytm muzyki tłumów. Pamiętam oklaski, które zebrali....gwizdów nie słyszałem. No, ale może były wczoraj dwa występy Perfect'u w Wieliczce? Dodam, że to również nie był mój pierwszy koncert tego zespołu, który widziałem ;)

Postawa motocyklistów (nie widziałem tego :!: ) - jeżeli tak było to rzeczywiście wstyd i żenada. Niestety zakup motocykla nie jest równoznaczny z zostaniem prawdziwym Motocyklistą :029:

O 15:00 nie byłem na dworcu wielickim, więc muszę zaakceptować Twoje spostrzeżenia i uwagi :D
 
     
taxigirl 
Kopacz


Osiedle: centrum
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 10:18   

alex chodziło mi głownie o to że po perfekcie zapowiadanym tak hucznie spodziewałam się czegoś więcej.. objazdowe nieme kino, pepe wroc, bla bla...etc etc piękne piosenki jakie mogły zastapić napierdzielanie w perkusje przez 15 min (tu chyba sie zgodzisz). Sama przy paru kawałkach też się świetnie bawiłam aczkolwiek załowałam ze nie było tej energii jaką perfekt potrafi dać z siebie (40 tyś to moze za mało).

Plebsem raczej nie jestem wymagam kultury, ktorej brakowało wielu dla których dni wieliczki to świetna okazja zeby się narąbać i pokazywac kulturę na dworcu pkp jak już wspomniałam czy w innych pięknych miejscach tego miasta.

Oraz ogólna WIELKA choroba wielicka jaką zauwazyłam ZAPARKOWAĆ najbliżej czyli na wjazdach mając to gdzieś. I tu pozdrawiam Pana który rok temu zaparkował na tym samym wjedzie blokując wszystko a moja koleznaka zaczeła rodzić i nie miałam jak jej zawieźć do szpitala baa.. jakoś ją doczołgać do wyjazdu żeby chociaż karetka podjechała.
Ale to jest choroba wieliczan..
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 24-07-2011, 10:28   

taxigirl napisał/a:
Ale to jest choroba wieliczan..


Czy to byli faktycznie wieliczanie ??

Ze sceny po ogniach wzywali kierowce KN który zaparkował na wjeździe, a wracając widziałem jeszcze 2 innych z KR co zaparkowali komuś na wyjeździe i był problem ;)

Dla tych co nie byli filmik z pokazu ogni sztucznych. Co prawda mój odkurzacz zasysa w ograniczonej jakości i nie oddaje 100% tego co było, ale i tak wyszło znośnie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NRbwh6WeKbE
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
taxigirl 
Kopacz


Osiedle: centrum
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 10:34   

Niestety jest choroba wieliczan zresztą zauważ jaka jest wojna na małym parkingu pod praxi;)
I na każdym innym parkingu.


Sztuczne ogonie jak na wieliczke były bardzo dobre.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 24-07-2011, 11:31   

Cytat:
Plebsem raczej nie jestem wymagam kultury, ktorej brakowało wielu dla których dni wieliczki to świetna okazja żeby się narąbać i pokazywac kulturę na dworcu pkp jak już wspomniałam czy w innych pięknych miejscach tego miasta.


Jak można wymagać kultury na wysokim poziomie od wszystkich ludzi jednakowo przy takiej imprezie. Ludzie są różni. Dni Wieliczki są nie tylko dla Wieliczan. Obecny rok był najbardziej obfitujący pod względem uczestników.

Cytat:
Martwi mnie, że nie zauważasz żadnych pozytywów.
niektórzy tak mają
_________________
Pozdrawiam
 
     
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 11:43   

agga napisał/a:
Cytat:
Martwi mnie, że nie zauważasz żadnych pozytywów.
niektórzy tak mają

No właśnie. Założyłem ten wątek, bo ja jestem naprawdę zadowolony jako Wieliczanin. Chciałem napisać coś pozytywnego i szczerze pogratulować. Niestety 99% wypowiedzi na tym Forum to wyłącznie zarzuty, pretensje i krytyka. Zgadzam się, że jest bardzo dużo rzeczy, które wymagają zmian i naprawy, ale nie możemy widzieć tylko tego co złe i mieć pretensje do wszystkich.....tylko nie do siebie.

P.S. Nie jestem żadnym urzędnikiem, ani włodarzem wielickim :!: :D
_________________
www.kamsol.pl
 
     
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 11:44   

taxigirl napisał/a:
Sztuczne ogonie jak na wieliczke były bardzo dobre.

No, już lepiej ;)
_________________
www.kamsol.pl
 
     
taxigirl 
Kopacz


Osiedle: centrum
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 11:50   

Cytat:
Jak można wymagać kultury na wysokim poziomie od wszystkich ludzi jednakowo przy takiej imprezie. Ludzie są różni. Dni Wieliczki są nie tylko dla Wieliczan. Obecny rok był najbardziej obfitujący pod względem uczestników.


Można i się da. Alkohol jest dla ludzi a nie zwierząt. Pogibać się z piwkiem w rytm muzyki super, 'ale rzygać', kręcić awantury..to akurat poziom zwierzęcy.



Cytat:
No właśnie. Założyłem ten wątek, bo ja jestem naprawdę zadowolony jako Wieliczanin. Chciałem napisać coś pozytywnego i szczerze pogratulować. Niestety 99% wypowiedzi na tym Forum to wyłącznie zarzuty, pretensje i krytyka. Zgadzam się, że jest bardzo dużo rzeczy, które wymagają zmian i naprawy, ale nie możemy widzieć tylko tego co złe i mieć pretensje do wszystkich.....tylko nie do siebie.


Zadowolna z gwiazd jestem również (nie nasza wina że nie dali z siebie wszystkiego). Organizacja również nie mam do niej żadnych zarzutów. Zawiedli Ci co zawsze lenie i pijusy.
 
     
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 11:53   

Cieszę się, że zmieniłaś trochę zdanie, bo wcześniej pisałaś

taxigirl napisał/a:
Organizacja przed turystami wstyd.


a teraz
taxigirl napisał/a:
Organizacja również nie mam do niej żadnych zarzutów


Pozdrawiam
P.S. Zobaczymy co będzie dzisiaj. pogoda niestety może pokrzyżowac plany :/
_________________
www.kamsol.pl
 
     
taxigirl 
Kopacz


Osiedle: centrum
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 11:54   

Cytat:
Cieszę się, że zmieniłaś trochę zdanie, bo wcześniej pisałaś

taxigirl napisał/a:
Organizacja przed turystami wstyd.


a teraz
taxigirl napisał/a:
Organizacja również nie mam do niej żadnych zarzutów


Przepraszam nie sprecyzowałam. To pierwsze było w kontekscie całego miasta. Policja skupiona kolo parkingu a na miescie samowolka.

To drugie do sytuacji na samym parkingu.
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 24-07-2011, 11:55   

ALEX, mi też się podobało i ja nie widziałem w tym roku żadnych incydentów. Po ogniach wszyscy się rozeszli, ale planty, czy alejki były pełne. Nigdy nie widziałem tylu ludzi w tych miejscach i nikt nikogo nie zaczepiał. Jedyne co rzuciło się w oczy to wspomniane parkowanie, ale jak ludzie nie z naszego rejonu przyjadą - miasta nie znają, a parkingi pełne to się ratowali jak mogli, choć sam Rynek miał jeszcze miejsca parkingowe a Batorego była pusta, bo ,żeby tam dojechać to trzeba było się albo nagimnastykować objazdem przez Ogrodową, albo wjechać od Serafa gdy jechał ktoś od południa miasta ;)

taxigirl napisał/a:
Policja skupiona kolo parkingu a na miescie samowolka.

Nie opowiadaj, bo widziałaś koło parkingu 2 radiowozy zaparkowane, a reszta krążyła po mieście
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 11:56   

taxigirl napisał/a:
Cytat:
Cieszę się, że zmieniłaś trochę zdanie, bo wcześniej pisałaś

taxigirl napisał/a:
Organizacja przed turystami wstyd.


a teraz
taxigirl napisał/a:
Organizacja również nie mam do niej żadnych zarzutów


Przepraszam nie sprecyzowałam. To pierwsze było w kontekscie całego miasta. Policja skupiona kolo parkingu a na miescie samowolka.

To drugie do sytuacji na samym parkingu.


No to teraz wszystko jasne!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 17