Poprzedni temat «» Następny temat
Dni Wieliczki
Autor Wiadomość
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 24-07-2011, 12:00   

Jak napisałem wcześniej, wracając do domu spotkałem kilka patroli (a mieszkam naprawdę blisko centrum ;) ), po plantach również przejechał radiowóz, koło samej Zamkowej.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 24-07-2011, 12:35   

Cytat:
Można i się da. Alkohol jest dla ludzi a nie zwierząt. Pogibać się z piwkiem w rytm muzyki super, 'ale rzygać', kręcić awantury..to akurat poziom zwierzęcy.

nie wiem ile masz lat ale czytając takie teksty przepraszam z góry za tą wypowiedź mam wrażenie że pisze to stara zaśniedziała baba która nie pamięta jak była młoda.
Jeden zaprawiony wypije 5 piwek i jest okej, drugi młodszy wypije 1 i rzyga po kątach takie są prawa młodego wieku. Awantury są wszędzie gdzie jest skupisko tylu ludzi. Najważniejsze, że nie doszło do żadnej poważnej burdy nikomu nic się nie stało.
Cytat:
Policja skupiona kolo parkingu a na mieście samowolka.
Policja miała tam bazę. Tak mi się wydaje. Wielokrotnie przechodziłam się ul Dębowskiego za pierwszym razem były 4 samochody innym 2, innym został tylko jeden. Nie zgodzę się z Tobą, że policja nic nie robi. Twoim zdaniem co ma robić prosić aby młodzież nie krzyczała nalegać by nie piła dużo bo się porzygają To są dni Wieliczki a nie Południe ze Straussem skierowane do konkretnego odbiorcy.
Cytat:
Jedyne co rzuciło się w oczy to wspomniane parkowanie, ale jak ludzie nie z naszego rejonu przyjadą - miasta nie znają, a parkingi pełne to się ratowali jak mogli,

Myślę że organizatorzy nie przewidzieli tylu ludzi. Mam też nadzieję, że wyciągną wnioski na przyszłe lata i..
Parking na Dębowskiego przy warzelni w tych dniach będzie bezpłatny.
Zostaną wyznaczone miejsca postojowe i przyjezdni będą tam przez policję kierowani.
Całkowity zakaz ruchu samochodowego ul Dębowskiego w odpowiednich godzinach. Tego typu działania prewencyjne przy tak masowych imprezach są niezbędne.
_________________
Pozdrawiam
 
     
taxigirl 
Kopacz


Osiedle: centrum
Dołączyła: 24 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: 24-07-2011, 12:46   

Cytat:
nie wiem ile masz lat ale czytając takie teksty przepraszam z góry za tą wypowiedź mam wrażenie że pisze to stara zaśniedziała baba która nie pamięta jak była młoda.
Jeden zaprawiony wypije 5 piwek i jest okej, drugi młodszy wypije 1 i rzyga po kątach takie są prawa młodego wieku. Awantury są wszędzie gdzie jest skupisko tylu ludzi. Najważniejsze, że nie doszło do żadnej poważnej burdy nikomu nic się nie stało.


Mam 22 lata i uwielbiam imprezy napić też się lubię z kulturą. Ty masz swoje zdanie ja swoje i niech już tak zostanie.
Jeden mały edit nie DĘBOWSKIEGO tylko Dembowskiego http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Dembowski.

Kod:
Twoim zdaniem co ma robić prosić aby młodzież nie krzyczała nalegać by nie piła dużo bo się porzygają To są dni Wieliczki a nie Południe ze Straussem skierowane do konkretnego odbiorcy.
młodzież widziałam świetnie bawili się niedaleko mnie gibając z piwkiem. A dalej już mi się nie chce rozwijać bo nie rozumiesz.
 
     
Biedronka 
Solanka



Osiedle: Zdrojowe
Wiek: 41
Dołączyła: 13 Paź 2007
Posty: 40
Wysłany: 24-07-2011, 12:53   

Co jak co, wydaje mi się, że to jedne z lepiej zorganizowanych Dni Wieliczki do tej pory. Bardzo fajnie zlokalizowana scena, na tyłach stoliki, dla piwoszy, gastronomia na obrzeżach, wszystkiego pełno, dla każdego coś miłego :-) Wesołe miasteczko na tyłach nie dawało po uszach swoją wersją muzyczną :-)
Tylu ludzi dawno nie widziałam :-)
Ja czekałam tylko na jeden kawałek Perfectu - "Niepokonani", doczekałam się, dla mnie ok.
Patroli policyjnych widziałam chyba z 5, gdy szłam spacerem przez miasto, awantur nie widziałam, spokojnie dotarłam do domu. Miejsc parkingowych mogłoby być więcej, bo zjechało się mnóstwo ludzi, jednak jakoś udało się bez problemów poruszać po drogach i chodnikach.
Dla mnie ok :-) A dziś Outsider :-)
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 24-07-2011, 13:04   

Cytat:
Mam 22 lata i uwielbiam imprezy napić też się lubię z kulturą. Ty masz swoje zdanie ja swoje i niech już tak zostanie.
Jeden mały edit nie DĘBOWSKIEGO tylko Dembowskiego http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Dembowski.
to jest właśnie dowód na to że lubisz się czepiać :): )
Widzisz może dlatego że masz 22 lata to pewnych rzeczy nie rozumiesz. Bardzo fajnie że lubisz się napić z kultura. Bardzo dobrze to o Tobie świadczy ale nie można wymagać od wszystkich ludzi na świecie aby posiadali tak dużą kuturę osobistą jak Ty czy ja. To się nazywa tolerancja.
_________________
Pozdrawiam
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 24-07-2011, 13:06   

Ja tylko potwierdzę - patrole policji skupiały sie na całym mieście :) i musiały być widoczne.
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 24-07-2011, 13:08   

miki napisał/a:
i musiały być widoczne.


I były widoczne, chyba, że ktoś mieszka w bloku naprzeciw, albo do domu wracał na czworaka ;)
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 47
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 24-07-2011, 13:14   

Dziś powtórka :)
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 24-07-2011, 17:29   

Impreza fajna, duzo sluzb porzadkowych. Napotkalam kilka osob w stanie upojenia alkoholowego ale to normalne i nie powinno sie z tego robic tragedii.
_________________
Izabela
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 24-07-2011, 18:37   

agga napisał/a:
Awantury są wszędzie gdzie jest skupisko tylu ludzi
Niekoniecznie. Zalezy jacy ludzie. Gdzies z tydzien temu bylem na koncercie Golcow pod Limanowa. Tlum niewyobrazalny, szczegolnie jak na takie niewielkie miejscowosci. I nie bylo ani jednego radiowozu. A piwo lali za darmoszke. Organizacja kierowala straz pozarna i tyle. Nic sie nie dzialo.
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 24-07-2011, 19:47   

Jest ustawa o bezpieczenstwie imprez masowych i jakies sluzby musza byc i pilnowac

Incydenty byly sa i beda :029:
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 25-07-2011, 00:16   

ArturSosin napisał/a:
tydzien temu bylem na koncercie Golcow pod Limanowa. Tlum niewyobrazalny, szczegolnie jak na takie niewielkie miejscowosci. I nie bylo ani jednego radiowozu. A piwo lali za darmoszke. Organizacja kierowala straz pozarna i tyle. Nic sie nie dzialo.


Ot własnie taka drobna różnica, w Wieliczce zazwyczaj zawsze cos się działo co wykraczało poza ogólnie przyjąta normę.
Ale piszecie że było spokojnie jedynie cos się działo na stacji PKP :/

Jak tak Krzyśko dziś spiewał mój ulubiony szlagier - "rozwaliłem kilka bryk ..." ? :D :D
 
     
soltown 
Żupnik


Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 78
Wysłany: 25-07-2011, 12:02   

Bardzo fajnie i spokojnie:)
 
     
guzik 
Warzelnik
Gaduła


Osiedle: Mała Wieś
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 28
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 25-07-2011, 16:52   

Zamiast mówić o rzeczach przyjemnych ,to wszyscy krytykują.
Można pochwalić wino od francuzów ,można pochwalić kiełbaskę.
Moim zdaniem lepiej bez minusów ,bo przeglądając dwie strony widzę tylko ,że na dniach św. Kingi to tylko chuligani ,korki przy toaletach itd.
Mi osobiście się podobało ,pogoda bardzo dopisała.
 
     
ALEX 
Sztygar


Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 66
Wysłany: 25-07-2011, 18:51   

guzik napisał/a:
Zamiast mówić o rzeczach przyjemnych ,to wszyscy krytykują.

Nie przesadzaj. Większość wyraża pochlepne opinie...
_________________
www.kamsol.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17