Poprzedni temat «» Następny temat
Dni Wieliczki
Autor Wiadomość
Aska 
Magnum Sal
as



Osiedle: okolice Rynku ;)
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 91
Wysłany: 26-07-2011, 19:41   

że jak było? fajnie? no nie wierzę w co czytam :) byłam na kilku koncertach Perfectu i ten żeby nikogo nie obrazić był słabiutki....a ta przerwa z bębnami to co to miało niby być? nagłośnienie kiepskie bo siedząc w okolicy żółtego balonu nic nie można było zrozumieć co w ogóle śpiewa...jestem na tej imprezie co roku i jeśli chodzi o organizację widzę poprawę ale zespół się niestety nie popisał w tym roku- w zeszłym było lepiej choć za Kozidrak-ową nie przepadam.
 
     
soltown 
Żupnik


Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 78
Wysłany: 27-07-2011, 15:07   

a czego spodziewasz sie po festynie..? to nie opera bywa roznie. Chocisz zgodze sie ,ze Kozidrak wypadla o wiele profesjonalniej ,no i byl telebim.
 
     
alexkrak 
Gwarek
alexkrak


Osiedle: zadory
Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 17
Wysłany: 27-07-2011, 21:29   

Aska napisał/a:
że jak było? fajnie? no nie wierzę w co czytam :) byłam na kilku koncertach Perfectu i ten żeby nikogo nie obrazić był słabiutki....a ta przerwa z bębnami to co to miało niby być? nagłośnienie kiepskie bo siedząc w okolicy żółtego balonu nic nie można było zrozumieć co w ogóle śpiewa...jestem na tej imprezie co roku i jeśli chodzi o organizację widzę poprawę ale zespół się niestety nie popisał w tym roku- w zeszłym było lepiej choć za Kozidrak-ową nie przepadam.


Ja niestety nie byłam na koncercie ale słyszałam ze Perfekt nie popisał się i ze panowie byli mocno pod wpływem ;-)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 28-07-2011, 08:12   

Cytat:
i ze panowie byli mocno pod wpływem

I tak się w Polsce rodzą legendy.
Widziałem Panów w Turówce zaraz przed koncertem ( jedli coś ) i zaraz po koncercie jak zamawiali piwo. Żaden z nich nie wskazywał na to, że jest pod wpływem.
Ale otoczkę można dorobić zawsze, jakież to polskie :)
_________________
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-07-2011, 08:51   

przemo napisał/a:
Widziałem Panów w Turówce zaraz przed koncertem ... i zaraz po koncercie
przemo jest groupie ;)
 
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 29-07-2011, 10:17   

Koncert Perfectu niestety rozczarował, był faktycznie słaby - nie wiem jak reszta imprez DW, bo nie uczestniczyłem.
Być może jest to kwestia zbyt małej kasy, jaką dysponowali organizatorzy a być może wina zespołu, który miał ewidentnie słaby dzień - nie wiem, rzecz do sprawdzenia.

Pomysł ściągnięcia wykonawców z wyższej półki mimo wszystko zasługuje na uznanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17