Poprzedni temat «» Następny temat
Czubinów jednokierunkwa
Autor Wiadomość
Biedronka
Gość
Wysłany: 12-10-2009, 10:46   

Czytam, czytam i oczom nie wierzę... Naród nagle przestał myśleć, jeździć też nie umie, że nie wspominając o cudownych i nadnaturalnych umiejętnościach wbijania wstecznego jadąc pod górę...
Mieszkam nieopodal ulicy Czubinów i tak naprawdę wisi mi to, czy jest ona jednokierunkowa, czy nie. Szlag mnie trafia, jak piszecie, że tyle wypadków, że trzeba uważać itd. itp... A jak zasuwacie Ogrodową, to nikt nie plumka, że nic na zakrętach nie widać, że nie ma gdzie się minąć... Są, dwa miejsca, na moim i sąsiada podjeździe... Ale po co się mijać, lepiej wydrzeć gębę na mnie, bo wyjeżdżam z bramy i chcę na dół (do Rynku), a łysy koleś i cała banda z tuły drze się, żebym wyp.... , bo oni do góry jadą...
No sorry, na jednej z ulic będziemy super kulturalni, a obok już hamstwo, bo inaczej się nie da? Że nie wspomnę o tych geniuszach, którzy parkują mi przed bramą i na kracie, mimo, że zakaz jak byk stoi?
Ta ulica jest zbyt wąska na takie manewry, Straż czy Pogotowie nie przejadą, ale co tam... Parkujemy, bo jest blisko (zainteresowani wiedzą gdzie), a mieszkańcy niech się wypchają i latają w powietrzu samochodami, bo przejechać nie ma jak... Polecam wycieczkę na Ogrodową, szczególnie w czwartki i wtorku, po godzinie 17-18, a najlepiej koło 20...
Czasami czytając forum kiwam głową ze zrozumieniem i zainteresowaniem, ale czasem , to aż ręce opadają...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17