Poprzedni temat «» Następny temat
Czubinów jednokierunkwa
Autor Wiadomość
pawelblade 
Gwarek


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-07-2009, 21:43   

Master7 skoro na Czubinowie jest tak niebezpiecznie chodzic to proponuje drogę między Panem Hydraulikiem a domem Sulejówka ta droga jest mało uczęszczana przez pieszych a nie mówiąc już o autach :diabel: tą drogą dojesz do ul. Górska.


Cytat:
juz kilkarazy uciekałem wbijajac wsteczy bieg przez majacym problemy z wychamowaniem autem pedzacym z góry.


ale Ty masz super refleks. że widzisz auto jadące z ogromną prędkością, hamujesz, wbijasz wsteczny no to naprawdę super kierowca z Ciebie no chyba że to wszytko sie dzieje jak stoisz na dole pod Kapliczką a to auto z góry ma z 10km/h to wtedy to jest realne :one:

pozdrawiam
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-07-2009, 07:44   

pawelblade napisał/a:
proponuje drogę między Panem Hydraulikiem a domem Sulejówka ta droga jest mało uczęszczana przez pieszych a nie mówiąc już o autach :diabel: tą drogą dojesz do ul. Górska.

Tak, znam tą trasę i odnoszę wrażenie że czepiasz się. Nie do przejścia w obuwiu do pracy. Latem wysoka trawa, poniżej chaszcze, zimą kupa śniegu.
Co ciekawe droga ta widnieje na niektórych planach miasta jako normalna droga.
Jeśli ta ścieżka należy do gminy to w sumie czemu by nie mieli tam zrobić przejścia dla pieszych. Wystarczyło by tylko wykarczować i no i może czymś utwardzić (pod warunkiem że by nie spłynęło po pierwszym deszczu).
Ja jestem za, ale i tak uważam że Czubinów powinna być zamknięta.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 17-07-2009, 10:20   

pawelblade napisał/a:
no chyba że to wszytko sie dzieje jak stoisz na dole pod Kapliczką a to auto z góry ma z 10km/h to wtedy to jest realne :one:


Tak wlasnie na tym podwojnym zakrecie na ktorym nic nie widac jadac od dołu, a czy 10km/h czy 20km/h nie wiem, wiem ze jest to moment jak ktos zaczyna blokokwac koła i sunąć w naszym kierunku, dwa razy cofniecie sie o metr uratowało moja przednia maske.
 
     
Wakacje
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 36
Wysłany: 18-07-2009, 01:03   

Na Rożnowskiej też nie jest bezpiecznie!!nie ma nawet chodnika więc dzieeci wracające ze szkoły na Sierczy idą gęsiego a taki jeden z drugim nawet ich nie widzi i potem tylko piski opon słychać!! zwróćcie na to uwage gdzie kończy sie chodnik na kopernika a gdzie zaczyna na czubinowie w strone sierczy więc roznowska jest bez chodnika tak wiec lepiej chyba pomyslec o takiej inwestycji a nie zamykać droge dojazdowa do wieliczki z okolicznych wiosek. Zresztą i tak najgorzej jest wieczorem jak "młodzi" ruszają z piskiem opon i jak gazuja ile sie da a co tam ze mieszkańcy już śpią?! a co do policji na Czubinowie osobiście widziałam ich tylko raz jak były sztuczne ognie na dniach wieliczki kilka lat temu jak stali i oglądali!
 
     
jaybee
Gość
Wysłany: 18-07-2009, 02:46   

Kolego "Wakacje" - miej litosc dla nas, ktorzy czytaja. Nie wiadomo, na jakim etapie Szanowny Kolega skonczyl edukacje swa - ale jest to absolutnie pewne, ze nawet obowiazkowa w Polsce szkola podstawowa, zapewnia swemu absolwentowi elelementarna wiedze, ze zdania (po kropce) rozpoczynamy duza litera.
Dodatkowo, tez warto wiedziec, ze nazwy miejscowosci i ulic tez piszemy z duzej litery.
Gdzie kolega widzial: wieliczke, siercze, roznowska ( raz duza, raz mala litera)?

PS. Koledzy moderatorzy - powinniscie sie wziac za edycje i poprawianie takich niechlujnych postow, jak ten kolegi Wakacje.
Czytanie epistolow nieukow sprawia, ze oczy bola.
Poniewaz jestem tutaj tylko gosciem, mozecie zignorowac moje uwagi, a moj post skasowac, jesli uwazacie, ze on nic nie wnosi, a tylko maci sielankowa atmosfere.
 
     
rekin
Gość
Wysłany: 18-07-2009, 15:02   

Czemu na Czubinowie ustawiono znaki z zaznaczonym terminem obowiązywania - to strasznie myli. Możę nie wszystkich , ale sam byłem świadkiem jak kierowca jadący od dołu wyzywał w niewybrednych słowach kobietę jadącą z góry że jedzie pod prąd. Po prostu nie przeczytał tego co pisało pod znakiem , a co by było gdyby jechał szybciej. Wystarczyło by 40 km/h czołowka pewna.
To kolejna wpadka związana z błędnym ustawieniem znaków.
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 18-07-2009, 16:55   

Ustawili znaki ale zeby obciac kilka gałązek zeby te znaki wogole widac to juz się nie chciało.
Jadąc od Roznowej znak zasłaniaja gałezie.
 
     
Wakacje
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 36
Wysłany: 18-07-2009, 22:54   

jaybee Czego się czepiasz patrz na siebie a potem na innych!!

rekin ustawili znaki z terminem gdyż jak twierdzą można się od nich odwołać do tego terminu
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 20-07-2009, 11:17   

Wakacje napisał/a:
rekin ustawili znaki z terminem gdyż jak twierdzą można się od nich odwołać do tego terminu


A ze ktos jest hamem i ma na oczach %#$&^% i dzieje sie tak... "
rekin napisał/a:
kierowca jadący od dołu wyzywał w niewybrednych słowach kobietę jadącą z góry że jedzie pod prąd. Po prostu nie przeczytał tego co pisało pod znakiem


Norma u nas na drogach generalnie bryluje hamstwo i brak kultury.
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 24-07-2009, 19:52   

No kurde ludzie ja naprawdę wiele rozumiem, samemu mi trochę żal że taka jest teraz organizacja ruchu, ale do jasnej ciasnej świadome jechanie pod prąd to lekka przesada, no ja wszystko potrafię zrozumieć, ale bez przesady. Wracam sobie z miasta dzisiaj wiem że jednokierunkowa a tu mnie nagle zza zakrętu koleś myk wyskakuje na czołówkę, myślę kij może ktoś mieszka blisko jestem na górze już a tu jakiś koleś czarną meganką mi skręca z rożnowskiej i :fakyou: i wiooooo, jade potem drugim kursem na sierczą od rożnowej a tu kolejny od sierczy na dół będzie skręcał :diabel2:
No ludzie :!: - może najpierw wyrwijcie te znaki chociaż, a nie tak w biały dzień :diabel2:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-07-2009, 09:22   

Uprzedzam wszystkich że będę robił zdjęcia takich osobników i wklejał na forum ;)
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
zenon
Gość
Wysłany: 27-07-2009, 09:37   

nietopesh napisał/a:
..świadome jechanie pod prąd to lekka przesada...


Nieświadome. Ludzie jeżdżą na pamięć i olewają znaki :(( .
 
     
pawelblade 
Gwarek


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-07-2009, 19:14   

od dzisiejszego popołudnia ul. Czubinów znów jest dwukierunkowa :diabel:
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 27-07-2009, 19:15   

czyżby ktoś wyrwał znaki :diabel2: - rano jechałem koło 8 to jeszcze stały :diabel2:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
pawelblade 
Gwarek


Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 16
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-07-2009, 21:00   

są znów zawiązane biało czerwoną wstążką taką jak było przed 20 lipca
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16