Poprzedni temat «» Następny temat
Wieliczka vs. Niepołomice
Autor Wiadomość
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 01-07-2013, 07:38   

Cytat:
jako jedyny zakłada simlocki.

Francuska polityka :)
_________________
 
     
MW 
Bałwan solny



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 256
Wysłany: 02-07-2013, 19:43   

przemo napisał/a:
A kto w obecnych czasach korzysta z Orange
No ja korzystam. :)
W zasadzie to nigdzie nie miewam problemów z zasięgiem. Wielu moich znajomych przeszło np. do Play. Efekt jest taki, że jak rozmawiamy to w połowie przypadków tracą zasięg. Na razie więc nie widzę powodów do zmiany.
_________________
www.marekwozniak.com.pl
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 02-07-2013, 21:08   

ja mam play ale telefon ustawiony na nadajniki plusa.. zasięg prawie wszędzie,nawet tam gdzie cała reszta nie daje rady
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-07-2013, 21:28   

Też mam play już 3 rok i dizała bezłednie, z zasięgiem to bzdura, bo jest roaming w Plus, Orange, Era. Dobry telefon przełącza sie online podczas rozmowy :) Ale można tak jak Tsubasa ustawić na stałe konkretną sieć :) W orange była fata;lna obsługa klienta i cennik. Pożegnałem się z orange po 14 latach ( licząc Centertela i 090 )
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 02-07-2013, 22:01   

090?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-07-2013, 22:21   

nie miałeś nigdy centertela ?
_________________
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 02-07-2013, 22:26   

Oj, byly cegly :)
Teraz juz wiem do kogo sie tak drogo dzwoni ;)
Niestety mam z Playem podobne doswiadczenia z kiepskim zasiegiem. Moze cos sie zmienilo
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-07-2013, 22:30   

Bardzo się zmieniło :)
Ja jeżdżę po kraju sporo i problemów większych nie mam.
Rzadziej mi zrywa niz np w Erze ( która to niby ma teraz Networks ! - czyli wspólną lepszą sieć z Orange )
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 02-07-2013, 22:43   

Bardziej niż z siecią widzę teraz problemy z androidem. I z tego co rozmawiam to szerszy problem (nie dotyczy jednej marki). Np. telefon pokazuje, że jest pełny zasięg, a nie można się na niego dodzwonić. Pomaga dopiero przejście na chwilę na np. tryb samolotowy. Albo się dzwoni i niby dzwoni, a w telefonie cisza...
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-07-2013, 23:02   

Zmien oprogramowanie modemu :)
U mnie się te problemy skończyły :)
_________________
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-07-2013, 09:09   

W ramach porównań i tego typu rzeczy, możliwe, że bliziutko od Wieliczki stworzy się fajna rzecz:

Dziennik Polski napisał/a:
Ścieżki rowerowe, wioska indiańska, kąpieliska i centra uprawiania sportów wodnych, park linowy - takie między innymi atrakcje powinny przybyć najpóźniej do 2020 roku na Zarabiu w gminach Gdów i Kłaj. Projekt nazwany "Raba Open River - Dolina Raby dla Krakowa i Małopolski", który wielickie gminy mają realizować wspólnie z Dobczycami, Bochnią i Drwinią wpisano do Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego na lata 2013-2020.
Oznacza to wstępną aprobatę dla dotowania tego przedsięwzięcia z funduszy unijnych, które trafią do naszego regionu w następnych latach.
By stworzyć regionalne centrum rekreacyjno-turystyczne ciągnące się przez całe Zarabie - od Dobczyc po Drwinię - potrzeba aż ponad 60 mln zł. Większość tych pieniędzy (ok. 50 mln zł) ma pochodzić z funduszy unijnych.
Kosztowny będzie już sam projekt, uprawniający do rozpoczęcia międzygminnego przedsięwzięcia. - Według wyliczeń, opracowanie dokumentacji dla "Raba Open River" pochłonie ok. 2,1 mln zł. Chcemy pozyskać te pieniądze z jednego z programów rządowych. Nasz wniosek przeszedł pozytywnie wszystkie dotychczasowe oceny komisji, decyzja odnośnie podziału pieniędzy na projekty ma być podjęta w sierpniu tego roku - informuje Zbigniew Wojas, wójt gminy Gdów, która wraz z Dobczycami lideruje "Dolinie Raby dla Krakowa i Małopolski".
Nadrabskie centrum rekreacyjne ma przyciągać w ten rejon Małopolski turystów spragnionych różnych form wypoczynku i stworzyć nowe miejsca pracy. Rezultatem ma być także rozwijanie kontaktów kulturalnych i społecznych pomiędzy mieszkańcami gmin. Sednem projektu jest, by w miejscowościach położonych na całej długości Raby, każda z partnerskich gmin oferowała inne atrakcje. Weekendowym turystom pozwoli to korzystać tylko z wybranych ofert, a pasjonaci czynnego wypoczynku będą mogli wędrować rekreacyjnym szlakiem przez całą Dolinę Raby.
Kłaj myśli o stworzeniu między innymi kąpielisk, plenerowych siłowni oraz licznych tras rowerowych. Na szlakach dla wielbicieli wypraw na dwóch kółkach, zamierza budować swą ofertę także gmina Gdów. Planowane jest tam wyznaczenie dwóch tras rowero-wo-biegowych wzdłuż Raby. Mała pętla o długości około 12 kilometrów ma łączyć Gdów i Klęczanę, a duża - mająca 16-18 km - Gdów i Wieniec. Przy trasach mają znajdować się m.in.: centra sportów wodnych, wioska indiańska i miejsca do uprawiania sportów ekstremalnych.


Dla Wieliczan super sprawa, byłoby gdzie wypocząć naprawdę rzut beretem stąd.
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-07-2013, 10:41   

60mln? 2 mln projekt?
I zbudujemy misia na miarę naszych możliwości.
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 04-07-2013, 12:23   

pablo napisał/a:
60mln? 2 mln projekt?
I zbudujemy misia na miarę naszych możliwości.

Obawaim się, że tak to bedzie wyglądać. Tego misia nad Rabą bedzie dodatkowo zalewać powódź, która przychodzi mniej więcej co 2-3 lata....
Ale nie chce narzekać - moze się uda.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-07-2013, 13:32   

Jest taka teoria, że pieniądze za darmo o tyle podnoszą koszt inwestycji, bo głupi ten co nie bierze...
Czyli, jeżeli nie byłoby dopłaty 50mln do tej inwestycji za 60, to ona kosztowałaby 10, może 15
To widać było przy programie rodzina na swoim.... Dopłaty były konsumowane przez wyższe ceny developerów...

Pewnie ta kwota remontu 10mld na pkp Gdańsk ma się podobnie, jeżeli wierzyć wiki, to piszą tam, że autostrada w Chorwacji kosztowała 8mld na nasze.... Ale tam nie było dopłat.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17