Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
14-02-2011, 09:41
RTV AGD w Wieliczce
Autor Wiadomość
teka 
Kopacz


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 12-02-2011, 16:20   RTV AGD w Wieliczce

Witam,
Gdzie najchętniej i najczęściej kupujecie sprzęt AGD i RTV na terenie Wieliczki?
Który ze sklepów jest Waszym zdaniem najlepszy?
 
     
pavello 
Siuda Baba


Wiek: 39
Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: N-H/Pawlikowice
Wysłany: 12-02-2011, 16:40   

A jest wogóle jakiś wybór w Wieliczce? :P
Ja drobne komputerowe rzeczy kupuje u Kali-ego :)
_________________
http://nh2010.pl
Był, będzie, jest, Hutnik HKS!
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 12-02-2011, 16:45   

AGD na Sikorskiego.
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 12-02-2011, 16:47   

A ja ostatnio jestem zadowolony z Bayzone na Szpitalnej. Kupiłem pralkę 500 zł taniej niż w Kindze i na Sikorskiego.
Minusem jest tylko fakt, że praktycznie wszystkie rzeczy są dostępne na zamówienie.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 12-02-2011, 16:55   

nietopesh napisał/a:
wszystkie rzeczy są dostępne na zamówienie
czyli allegro inaczej :P
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 12-02-2011, 16:56   

dokładnie ;)
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
teka 
Kopacz


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 12-02-2011, 17:02   

no tak Bayzone znam, już dużo rzeczy kupiłem u nich..to sklep internetowy więc czasem trzeba poczekać jeden dwa dni na to co chcemy, ale niektóre rzeczy bez problemu mają od ręki, sam kupiłem tam telewizor, i faktycznie było 200zł taniej niż na sikorskiego.

założylem temat bo interesuje mnie zakup kilku przeróżnych rzeczy a nie wiem jak to wygląda innych wielickich sklepach
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-02-2011, 17:02   

ja sobie oglądam, dotykam w Media Markt a kupuję w Neonet pod rynkiem. zawsze ceny dobre mi robili, także przez net z wysyłką podobnie wychodziło..

i nigdy nie kupiłem u nich po cenniku.. zawsze z rabatem..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 12-02-2011, 17:12   

No wlasnie, zawsze mam z tego tytulu obiekcje. Bo zdaje sobie sprawe, ze to dotykanie kosztuje.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-02-2011, 17:15   

ee tam.. przecież trzeba gdzieś pooglądać.. skąd maiłbym potem wiedzieć że jedne kolumny są lepsze od innych? albo jak wygląda w porównaniu 5 modeli zmywarek.. po to wynaleziono Media Markty ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 12-02-2011, 17:23   

Wiem że piszemy o sklepach w Wieliczce, ale nie kupował tu nic.
Mam bardzo przykre doświadczenia związane z sklepem EURO RTV AGD na Zakopiance.
Zakupiłam towar z ekspozycji płytę i piekarnik zapłaciłam od razu poprosiłam o dostawę 21 dni ze względu na remont. Remont skończony próbuję przyspieszyć dostawę o 3 dni no ale się nie da. Przywieźli wnieśli rozpakowałam przy panu od transportu róg piekarnika ubity spisujemy notatkę ale pan nie zabiera uszkodzonego towaru informuje mnie że mam przyjechać z notatką do sklepu i zgłosić reklamację. Tego samego dnia przyjechałam i pokazuje notatkę i prosze o wymiane piekarnika, dowiaduję się że kupiłam towar z ekspozycji i na pewno był uszkodzony i to był świadomy zakup. Informuję że gdy płaciłam i wybierałam wszystko było OKI i nie kupowałam towaru uszkodzonego ani z żadnymi wadami ukrytymi tylko towar z ekspozycji, który dostał rok gwarancji extra. Mimo wielu rozmów i wielu telefonów sprzedawca olał mnie i nie doszło do wymiany sprzętu.
_________________
Izabela
 
     
teka 
Kopacz


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 12-02-2011, 17:24   

media markty i inne dziwne rtv euro agd... strach patrzeć tam na ceny..a doradcy wciskający nam jakieś bajki to już wogóle..

co do neonetu to też mam pytanie, bo w Niepołomicach był sobie sklep rtv agd i był całkiem sympatyczny cenowo, ale jakiś czas temu został chyba wykupiony albo tylko oflagowany przez Neonet i wszystkie ceny poszły do góry.. wydaje mi się, że ten sam los spotkał wielicki "neonet".. wnioskuję na przykładzie telewizora który kupiłem i lustrzanki którą kiedyś byłem mocno zainteresowany.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-02-2011, 17:27   

to jest ten sam właściciel.. pewnie po dołączeniu do sieci Neonet musieli dostosować cenniki, ale idź i podaj cenę z internetu i zapytaj co mogą zrobić ze swoją ;)

ja nie mam w zwyczaju bić się o 100pln różnicy zwłaszcza że wiem jak kurierzy postępują z paczkami, sprzętem i paletami. druga sprawa to kwestia gwarancji - mam wszystko na miejscu i wiem do kogo się zwrócić o pomoc a nie muszę tłumaczyć się na infolinii..

przeglądnąłem ofertę Bayzone ale jak dla mnie jest uboga po przeglądnięciu kilku kategorii.. gdybym miał korzystać z tego typu sklepów to zdecydowanie morele.net - ostatnio kupowałem słuchawki Nokii i zapłaciłem u nich prawie 100pln mniej niż w Nokii i 50 mniej niż na allegro, czy innych internetowych..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
teka 
Kopacz


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 12-02-2011, 17:37   

właśnie nie wiem..dla jednych 100zł to dużo, dla innych mało, zależy jaka jest cena produktu.. zawsze za te 100zł można kupić jeszcze pare drobnych rzeczy :)

tak jak pisałem - Bayzone już troszkę znam, odbierałem u nich osobiście i wszystko zawsze było w porządku. W przeciwieństwie do innych sklepów internetowych (choćby w Krakowie) za odbiór osobisty nie płaci się nic.
Chcę właśnie dopytać Wieliczan o ich opinie, żeby przed innymi zakupami, które planuję, mieć rozeznanie w terenie :D

a kurierzy.. to inny temat do dyskusji :D
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-02-2011, 17:47   

ale równie dobrze za te 100pln możesz sobie pluć w brodę że przywieźli Ci lodówkę z wgiętą obudową, płytę z nadkruszonym rogiem etc.. teraz nie możesz jak kiedyś rozpakować paczki przed zapłatą kurierowi, i od tego czasu ja nie korzystam ze sklepów internetowych..

rok temu rozważałem zakup telewizora przez internet ale też stanęło na wielickim sklepie.. nie wiem, chyba po kilku przejściach z kurierami już nie chce mi się z nimi użerać w razie draki..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18