Poprzedni temat «» Następny temat
Powiat po wyborach
Autor Wiadomość
prezes 
Komora


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 185
Wysłany: 06-12-2010, 06:54   

Nie wiem ale chyba Fic jednoosobowo nie podejmuje żadnych decyzji więc przypisywanie mu sytuacji patowej jest chyba drobną przesadą. Uważam że starosta Juszkiewicz nie specjalnie spełnił swoją misję on tylko nadaje się do przecinania wstęgi, nie wspominając już o marnym sekretarzu w powiecie, który jest tylko od wskazywania palcem a sam nie robi nic przepraszam pozuje do zdjęć w Panoramie Wielickiej czyli gazety opłacanej z podatków mieszkańców każdej gminy i powiatu czyli nic złego nie może pani redaktor Zapadlińska napisać bo kurek z kasą zostanie przykręcony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
PREZES
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 06-12-2010, 07:21   

Wypowiedź "Prezesa" może razić ale jest w tym bardzo wiele prawdy pragnę dodać że gdy Pan Sekretarz Roehlich pracował w kopalni to krążyła zagadka dużo mówi nic nie robi kto to ? Michał roehlich oczywiście. Co do wielickiego brukowca mam zdanie jedno tendencyjna gazeta propagandowa
 
     
Armadam
[Usunięty]

Wysłany: 06-12-2010, 08:27   

asiamala1 napisał/a:
Problemów w Powiecie dopiero przybędzie tzn jeśli wojewoda Kracik przegra w niedziele gdzieś będzie musiał się zawiesić pewnie będzie Starostą kolejny gość który wiele może stracić to Andrzej Masny który już czuje oddech swoich przełożonych w Sejmiku i może lada moment spaść z krzesła i też będzie chciał stanowisko. Szkoda że jak zwykle wszystko opiera się na korzyściach dla wybranych osób lub małych grupek osób związanych


Tak łatwo p. Andrzej Masny nie spadnie z krzesła i nie straci pracy w Urzędzie Marszałkowskim, ponieważ do zwolnienia go potrzeba zgody większości członków Rady Powiatu lub większości w Radzie Powiatu (już nie pamiętam dokładnie który organ decyduje...).
 
     
olekparasol 
Poprzecznia
Olek


Wiek: 44
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 124
Wysłany: 06-12-2010, 08:53   

Tak jak wszędzie pracy jest wiele ale do pracy ludzi jest mało, ale rączki po premie i kasę wyciągają wszyscy począwszy od radnych bezradnych skończywszy na tych którzy dużo mówią i mało robią podzielam pogląd PREZESA
 
     
SLAVKO
Solanka


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 47
Wysłany: 06-12-2010, 21:51   

Zastanawijące jest to że wszyscy deklarowali Rozwój i Dobro Powiatu - ponad wszystko . Ale wcześniej przegrani Fic , Duda , Kociołek , Pankiewicz dostali wsparcie od świeżo przegranego kandydata na prezydenta Krakowa p. Kracika - wszyscy wymienieni otrzymali wczesniej czerwoną obywatelską kartkę , a teraz budować będą silny i potężny Powiat Wielicki . Kpina , koleżeńskie układy i partyjne wskazania decydować będą o Naszym Powiecie - takich wybraliśmy Radnych a teraz musimy oglądać tą groteskę .
 
     
asiamala1
Szyb


Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 163
Wysłany: 07-12-2010, 06:38   

Jestem daleka od tego aby bronić i tłumaczyć, ale Fic przegrał poprzez brudną kampanię. Kto dostał czerwoną kartkę przecież zostali wybrani a teraz próbują uzyskać większość w radzie to chyba normalne? Groteską jest przyklejony do stołka Starosty Jacek Juszkiewicz, który jeśli nie będzie starostą jest bez pracy bo w kopalni już nie ma miejsca dla tzw swoich
_________________
Asia
 
     
kwapin
Żupnik


Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 74
Wysłany: 07-12-2010, 17:20   

A co to za obniżone wymagania , miał być Wójtem a został radnym , miał być burmistrzem ,. a pracował jako koordynator d/s miast partnerskich - faktycznie wyniki uzyskane są piorunujące i zrzucające z nóg - panuje u Nas ' minimalizm " i takich mamy Radnych - zadowala s ich minimum ............... . o czym tu pisać .
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 07-12-2010, 21:39   

a ja zgadzam sie z poprzednikami. kampania tam istotnie byla okropnie brudna, a dodatkowo o poziomie PISowcow swiadczy zdarzenie z piatku, kiedy to po wsiach porozklejano klepsydry żegnające wójta, byle na zawsze.

Przepraszam bardzo ale poziom babć spod krzyża :(

Co do stołka starosty, to mysle,ze wynik Fica, czyli liczba uzyskanych glosow jednak swiadczy o tym, ze cieszy sie duzym poparciem i co by nie bylo, tych glosow wiecej od Juszkiewicza uzyskal.
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 08-12-2010, 08:03   

Debris napisał/a:
a ja zgadzam sie z poprzednikami. kampania tam istotnie byla okropnie brudna, a dodatkowo o poziomie PISowcow swiadczy zdarzenie z piatku, kiedy to po wsiach porozklejano klepsydry żegnające wójta, byle na zawsze.

Przepraszam bardzo ale poziom babć spod krzyża :(

Co do stołka starosty, to mysle,ze wynik Fica, czyli liczba uzyskanych glosow jednak swiadczy o tym, ze cieszy sie duzym poparciem i co by nie bylo, tych glosow wiecej od Juszkiewicza uzyskal.

Dokładnie, jak szłam na przystanek i zobaczyłam te żeno-plakaty pożegnalne to byłam w cięzkim szoku.
Gmina Biskupice zmieniła się baardzo na + pod rządami p.Fica.
Wiem że dużą część tych zmian zawdzięczm środkom unijnym, ala jemu się chciało o te fundusze zabiegać. Kampania momentami była żenująca - mam na mysli sprawę w sądzie.
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 08-12-2010, 10:30   

Nie jestem z gminy Biskupice ale Jola ma rację gmina zmieniła się strasznie oczywiście na PLUS. Szkoda że będzie rządził nowy wójt z księdzem..... podobno nawet wczoraj było spotkanie Gawor Juszkiewicz Morozowski i ksiądz. dobrze to nie rokuje
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 08-12-2010, 10:49   

Oby tylko nie było tak "ksiądz wini wójta, wójt księdza na nam biednym zewsząd nędza."
Ps. o zebraniu nie słyszałam ale dzięki za info.
A tak wogóle to zebranie w celu?????
Oficjalne?????
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 08-12-2010, 13:48   

Nie wiem czy oficjalne czy nie spotkanie odbyło się w urzędzie gminy, ale bez reporterów i fleszy generalnie nie mieli się panowie raczej czym chwalić bo gdyby mieli to na pewno obecna by była PANORAMA WIELICZKI.
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 08-12-2010, 19:34   

a ja obserwujac zachowanie pana Roehlicha, to jak za przeproszeniem wchodzi do czterech liter nowemu wojtowi mysle, ze na nieszczescie gminy Biskupice (z kolei na szczescie dla Wieliczki) przerzuca tam pana R. i wtedy dopiero bede gminie wspolczuc
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 09-12-2010, 07:50   

Debris napisał/a:
a ja obserwujac zachowanie pana Roehlicha, to jak za przeproszeniem wchodzi do czterech liter nowemu wojtowi mysle, ze na nieszczescie gminy Biskupice (z kolei na szczescie dla Wieliczki) przerzuca tam pana R. i wtedy dopiero bede gminie wspolczuc

Nawte mnie nie wkurzaj
Na swoje nieszczęćsie (szczęście) mieszkam og gminy o rzut beretem i jak będę to oglądac z okna domu to mnie szlag jasny trafi :027:
Chyba na złość ww. panom zacznę częściej uczęszczać na zebrania gminne(mam nadzieję ze czasu mi starczy)
Zacznę tez się uważniej bporzyglądac posunięciom nowych włodarzy.
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
Armadam
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2010, 19:03   

Witam,

chciałem się zapytać jak wygląda teraz skład zarządu powiatu, jak rozkładają się siły w powiecie? powstały jakieś koalicje, i jakie?
Kto został starostą? wicestarostą? ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16