Poprzedni temat «» Następny temat
PEDOFIL W WIELICZCE?!
Autor Wiadomość
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 27-09-2012, 00:42   

solniak napisał/a:
Doszukujecie się.
Myslisz? A ktos sie czepial jak media pisaly 'byly prezydent Lech W". Przeciez nie wiadomo o kogo chodzi. A tu nagle udajemy bardziej papieskich od papieza.
I jezdzi taki gostek po Wieliczce i cisza w eterze? To jak nerki kradli to wszyscy trabili a tu nic? Corka ze szkoly zadnych takich newsow nie przynosi?
A policja nikogo nie przesluch.uje?
Dla mnie nadal dziwne.
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 27-09-2012, 07:11   

Mamy koniec września...czy podobne zdarzenie z udziałem tego samego osobnika powtórzyło się od czerwca do chwili obecnej ??
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-09-2012, 08:12   

no przecież napisali że we wrześniu..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 27-09-2012, 08:12   

ArturSosin napisał/a:
Dla mnie nadal dziwne.


Zaraz okaże się, że zdjęcie osobnika jest na stronie z radnymi... :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-09-2012, 08:27   

Cytat:
Mamy koniec września...czy podobne zdarzenie z udziałem tego samego osobnika powtórzyło się od czerwca do chwili obecnej ??

Przecież Monia opisała w pierwszym poście. Zdarzyło się w czerwcu, zgłosiła, a w piątek się powtórzyło.

Jednym słowem dopóki nie wciągnie do auta i nie zgwałci to nie ma sprawy.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 27-09-2012, 10:23   

Gdzie jest wielicki Dirty Harry? Gdzie jest wielicki Dexter? :029:
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 27-09-2012, 10:40   

Przycmieni przez Koziolka Matolka
 
     
monia7505
Gwarek


Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 27-09-2012, 10:43   

Madafaker napisał/a:
Mamy koniec września...czy podobne zdarzenie z udziałem tego samego osobnika powtórzyło się od czerwca do chwili obecnej ??




Już pisałam, że moją córkę dotknęło to ponownie we wrześniu. A czy myślisz, że facet w lipcu i sierpniu odpuścił???? że zrobił sobie wakacje????dzieciaków jest sporo dookoła.
 
     
soltown 
Żupnik


Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 78
Wysłany: 27-09-2012, 15:26   

a czemu nie powiadomiłaś żony?
znajomych?
 
     
monia7505
Gwarek


Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 27-09-2012, 16:10   

soltown napisał/a:
a czemu nie powiadomiłaś żony?
znajomych?



Strasznie dziwne pytanie??? Bo wierzyłam,że jak dostarczę wszystko policji i przyniosę na tacy dowody to sprawa się zakończy na drugi dzień w czerwcu.Byłam pewna,ze jest po sprawie do 21 września 2012 roku (do ostatniego piątku). W tym moim apelu nie chodzi o to kogo ja powiadomiłam, kogo nie???? Ruszyłam sprawę, nagłaśniam Ją, żeby przyspieszyć zatrzymanie faceta i znaleźć jak najwięcej osób, które tez to spotkało, które coś widziały. Na razie mam już jedną osobę, kolejnego świadka. Robię to co już dawno powinna zrobić policja i prokuratura.

Oczywiście jeśli będzie trzeba odpowiem na kolejne tego typu pytania.

Czasami mam wrażenie, że niektórzy uważają, że jeszcze zrobiłam zbyt mało, że może jeszcze powinnam doprowadzić Pana do Prokuratury, albo zapłacić Krzysztofowi Rudkowskiemu za doprowadzenie gościa.

P.S Dzięki tym wszystkim, którzy wysyłają do mnie prywatne wiadomości z konkretami. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 27-09-2012, 16:17   

monia7505 napisał/a:
zapłacić Krzysztofowi Rudkowskiemu za doprowadzenie gościa.


Juz sie kilka razy wykazal większą skutecznościa niż policja. :029:
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-09-2012, 18:21   

młody przyniósł dzisiaj wieści ze szkoły SP3... dzieciaki coś zaczynają dyskutować w tym temacie... gość podobno jeździ też po lekarce... :(:
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 27-09-2012, 19:41   

Na ostatnim zebraniu rodziców w SP3 tez była zwracana uwaga na gościa w clio
 
 
     
monia7505
Gwarek


Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 28-09-2012, 11:21   

[quote="ArturSosin"][quote="solniak"]

A policja nikogo nie przesluch.uje?
Dla mnie nadal dziwne.[/quote


Policja przyjęła zeznania nas (rodziców dziewczynek) i kobiety, która zapamiętała numery rejestracyjne.
Od czerwca do dnia dzisiejszego została przesłuchana przez prokuraturę tylko jedna dziewczynka:( Wiesz zaczęliśmy już wszystko spisywać na kartce, bo zanim ruszą sprawę to już nie będziemy pamiętać szczegółów.

Policja nie ma prawa przesłuchiwać dzieci, może to zrobić tylko sąd lub prokuratura z udziałem psychologa. Moja córka czeka od czerwca na przesłuchanie w sprawie z incydentu z czerwca...no i teraz doszedł incydent z września. Pierwsza dziewczynka przesłuchiwana była dopiero 28 sierpnia!!!!!!

ja myślałam ,że to wszystko potoczy się tak jak na filmie. Policja ma wszystkie dane gościa, przekazuje sprawę do prokuratury (no bo sprawa dotknęła małoletnie osoby),doprowadzają faceta, robią tzw okazanie wszystkim osobom, które miały z Nim styczność. Ofiary wskazują faceta, prokuratura stosuje środki zapobiegawcze w stosunku do niego (no bo jesli tak jak mówią nie mogą go zamknąć od razu:), sprawa trafia do sądu i czekamy:)

JA MAM POTWORNE PRETENSJE O TO, ŻE PROKURATURA WIEDZIAŁA, ŻE FACET PO PROSTU NIE ZGŁOSIŁ SIĘ NA PRZESŁUCHANIE,ŻE GO NIE DOPROWADZILI OD CZERWCA!!!ŻE DOSZŁO DO SYTUACJI,ŻE FACET ZNOWU WE WRZEŚNIU "SPOTKAŁ" MOJE DZIECKO, ŻE KRĘCIŁ SIĘ PO OSIEDLU, ŻE NIE DALI MU DOZORU. ŻE POLICJA NIE PATROLOWAŁA OSIEDLA, ŻE NAWET NIE POWIADOMILI STRAŻY MIEJSKIEJ O TAKIM INCYDENCIE, ŻEBY TO ONI PATROLOWALI OSIEDLE. STRAZ MIEJSKA DOWIEDZIAŁA SIĘ DOPIERO O SZCZEGÓŁACH SPRAWY WCZORAJ, A WIECIE OD KOGO????NIE OD POLICJI,OD PANI DYREKTOR SZKOŁY 3 I ODE MNIE!!!!!JA PRAWA NIE ZMIENIĘ, JA TYLKO PROSZĘ O OCHRONĘ MOJEJ CÓRKI I INNYCH DZIECI. PRZEZ MYŚL BY MI NIE PRZYSZŁO W CZERWCU,ŻE BĘDĘ MUSIAŁA WE WRZEŚNIU PROSIĆ P.DYREKTOR SZKOŁY NR 3 O POMOC, O JAKĄŚ INTERWENCJĘ U POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ.A GDYBY TO NIE TRAFIŁO ZNOWU NA MOJA CÓRKĘ TO CO????PANA BY NIE DOPROWADZILI,JEŹDZIŁ BY SOBIE DALEJ BEZKARNIE A PO JAKIMś CZASIE DOSTAŁABYM PISEMKO:"SPRAWA ZOSTAŁA UMORZONA Z POWODU BRAKU DOWODÓW":)
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 28-09-2012, 11:42   

monia7505 napisał/a:
PISEMKO:"SPRAWA ZOSTAŁA UMORZONA Z POWODU BRAKU DOWODÓW":)

Przy najbliższej okazji należy mu odciąć "dowód" i po sprawie. Nie będzie dowodu, nie będzie sprawy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17