Poprzedni temat «» Następny temat
PEDOFIL W WIELICZCE?!
Autor Wiadomość
monia7505
Gwarek


Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 26-09-2012, 15:18   

kiotari, szkoda, że nie dokładnie czytasz to co piszę . Cytujesz urywek wyrwany z kontekstu. Ja się nie troszczę o jego wizerunek. Nie widzę potrzeby podawania Jego wizerunku. Po co Wam jego wizerunek???. Przyjdzie czas,że rodzina się dowie. Może już wie. O co mi chodzi i po co to piszę napisałam już w pierwszej wiadomości.

Kitari , zadzwoń na Policję ,maja jego wizerunek, poproś, żeby udostępnili go mieszkańcom bo tego chcecie. Albo do Prokuratury, jaki problem?. To ja WAS poprosiłam o pomoc,zaapelowałam do dziewczyn,żeby chciały zeznawać i ostrzegłam o samochodzie. Wystarczy kolor,żeby uważać, wystarczy rysopis, nie potrzebujecie tablic ani zdjęć, bo to nic nie zmienia. Ja Was nie proszę o schwytanie faceta.

Przykro mi,że tego nie rozumiecie:(
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 26-09-2012, 15:23   

Ja go nie chcę schwytac, tylko chce, aby Twoje ostrzezenia odnioasły skutek. Jeśli to pedofil - to nie musi tego robic przy pomocy niebieskiego Clio - tylko np. starego roweru - a wtedy te Twoje ostrzeżenia psu na budę sie nie zdadzą. To nie niebieskie clio jest zboczone - tylko konkretny facet, którego facjate Ty znasz. Tylko że inni - i ich córki nie znają.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
monia7505
Gwarek


Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 26-09-2012, 15:35   

kiotari, Policja i Prokuratura też zna jego rysopis. Zadzwoń do nich i powiedz im to co piszesz do mnie.Powiedz,że mój rysopis jest mało szczegółowy i jako mieszkaniec Wieliczki żądasz ujawnienia rysopisu przestępcy , bo boisz się o swoje córki.
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 26-09-2012, 15:52   

monia7505 napisał/a:
Policja i Prokuratura też zna jego rysopis.

A kilka postów wcześniej napisałaś, że zna jego nazwisko...

monia7505 napisał/a:
żądasz ujawnienia rysopisu przestępcy , bo boisz się o swoje córki.

Jeżeli nie mam córek, to będę mało wiarygodny.....

monia7505 napisał/a:
Zadzwoń do nich i powiedz im to co piszesz do mnie.

Ja nie znam żadnych faktów, abym mógł o to pytać - Ty owszem znasz i masz podstawy aby wszcząć raban, jeśli faktycznie zależy Ci na bezpieczeństwie mieszkańców
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
monia7505
Gwarek


Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Wysłany: 26-09-2012, 16:04   

Zna jego rysopis i nazwisko, to czepianie się słówek. Ja zrobiłam wszystko co w mojej mocy, a Ty mi piszesz, ze znasz za mało faktów,żeby zadzwonić.Ja dzwonię codziennie i to nie robi na nikim wrażenia. Dlatego poprosiłam o pomoc Dyrektorkę Szkoły, nie miała z tym problemów,wystosowała pismo do policji i straży miejskiej a znała mniej szczegółów i faktów niż Ty o patrolowanie osiedla do czasu zakończenia sprawy. Nie zamęczała mnie ujawnieniem rysopisu. Po prostu dzwonisz, mówisz,ze ktoś coś napisał na portalu internetowym, boisz się o córki sąsiadów i tyle i żądasz ujawnienia rysopisu.....to jakiś problem???? Ataki w moim kierunku to po prostu przesada.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-09-2012, 16:15   

Znajoma kiedyś mi zdradziła sposób w jaki do każdego podobnego typka się odnosiła:

Stawała w zadumie ze stwierdzeniem
- No tak.. Wygląda jak penis tylko jest duuuużo mniejszy.. ;)

Ci ludzie nie są niebezpieczni. oni są chorzy..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 26-09-2012, 16:18   

monia7505 napisał/a:
Ataki w moim kierunku to po prostu przesada.

Ależ ja nikogo nie atakuję, tylko próbuję się dowiedzieć czegoś konkretnego - a Ty mnie cały czas odsyłasz do policji. Jak to sobie wyobrażasz?
Przychodzi na policje facet i pyta: "Czy to prawda, że w okolicy grasuje pedofil w niebieskim clio, bo boję się o córki sąsiada?"
I jak sądzisz - co policja odpowie?
Tak to prawda, jeździ niebieskim clio i nazywa się .....ski, ale nic mu nie możemy zrobić.
Jakoś mi sobie to trudno wyobrazić.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
MW 
Bałwan solny



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 256
Wysłany: 26-09-2012, 16:25   

monia7505 napisał/a:
kobieta, która zaczepił też wie kto to jest:)Wiesz, nie było dnia, żebym nie oglądała jego zdjęcia z żoną i dzieckiem na facebooku
Nie można po prostu podejść do domu, do żony i opowiedzieć sytuację aby w trosce o męża podjęła jakieś działanie?
_________________
www.marekwozniak.com.pl
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 26-09-2012, 17:36   

MW napisał/a:
aby w trosce o męża podjęła jakieś działanie?


:diabel:

... i tu, wyjąć z reklamówki tasak, i jej wręczyć.


Wracając jeszcze do kwestii wizerunku, to chciałem po prostu swoim dzieciom gościa pokazać, aby wiedziały, że nie tylko niebieskie clio im zagraża... Trudno...
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
toshinori 
Kopacz



Osiedle: Piłsudskiego
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 8
Wysłany: 26-09-2012, 21:13   

Dobrze że Pani poruszyła ten temat. Też miałem z nim pewną sytuację. Wiedziałem że to jakiś psychol ale nie sądziłem że problem jest tak poważny. Niestety ja byłem tak zaskoczony jego propozycją że zaniemówiłem. A trzeba było mi po prostu spisać numery. Właśnie na Piłsudskiego na wysokości liceum.

Cóż, dziękuje też znanym mi już na tym forum osobom że tak ładnie rozpieprzają meritum sprawy i sprawiają że trzeba się przedzierać przez dziesiątki bezsensownych niekonstruktywnych wpisów.

Proszę się nimi nie przejmować. Dobrze że ten wpis jest.
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-09-2012, 22:44   

Nie naciskajcie na Monię, bo w naszym kraju gdzie często przestępca jest bardziej chroniony niż ofiara, podanie wprost takiej informacji może się odbić tym, że będzie się ciąganym po sądach.

Chociaż sam przyznaję, chciałbym widzieć tę facjatę, coby dzieciom pokazać, rozumiem jednak obawy Moni. Myślę, że i tak sporo zrobiła nagłaśniając to gdzie się da, a faktycznie naszą rolą teraz jest wywierać wpływ na policję i prokuraturę, aby sprawa nie trafiła do szuflady.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-09-2012, 23:08   

Czegoś tu nie rozumiem, skoro sprawa ciągnie się od czerwca to dlaczego media nic o tym jeszcze nie napisały.
Jeśli policja i prokuratura nic nie robią, to nie ma lepszego bata na nich, niż dziennikarze. O ile tak faktycznie jest...

toshinori, nie mędrkuj za wiele, bo jesteś ty nowy, a zdążyłeś juś naspamować na forum...
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-09-2012, 23:44   

Cytat:
Czegoś tu nie rozumiem, skoro sprawa ciągnie się od czerwca to dlaczego media nic o tym jeszcze nie napisały.

Bo nie wiedziały. Rozumiem, że Monia jak każdy kto ma nadzieję, że jego sprawa zostanie potraktowana poważnie, poinformowała w czerwcu o zdarzeniu odpowiednie urzędy, a nie media. Sprawę nagłaśnia teraz, bo widzi, że działają jak działają...
Cytat:
Ci ludzie nie są niebezpieczni. oni są chorzy..

Ręczysz?
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 27-09-2012, 00:07   

master7 napisał/a:
Czegoś tu nie rozumiem
Mnie tez cos brzydko pachnie ta sprawa
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 27-09-2012, 00:35   

Doszukujecie się.
Typowe polskie podejście do sprawy w urzędzie: odwalić, może dadzą nam spokój.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16