Poprzedni temat «» Następny temat
Budżet 2009
Autor Wiadomość
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-01-2009, 22:57   

A są w ogóle plany by zmienić ujęcie? Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej, może by się nad jakimś odzyskiem deszczówki pomyślało :)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 15-01-2009, 05:34   

Plany kiedys byly , ale jak widzisz burmistrz ma wazniejsze cele :)
_________________
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 15-01-2009, 10:40   

Wieliczka generalnie bierze wode z Biezanowa ( ujecie koło drożdzowni) i częściowo z Dobczyc ( szczególnie południe). Sa też ujęcia w Wegrzcach - ale nie la Wieliczki.
 
 
     
gość
Gość
Wysłany: 15-01-2009, 13:05   

Kolega Nord w innym temacie;
Pan L. Pankiewicz powinien się zająć leczeniem zwierzątek bo w polityce działa ostatnie 20 lat i jakoś specjalnie niczego nie zbudował ale skakał po różnych partiach i ugrupowaniach. Niedawno wręcz kochał ZZ chodził co niedziela na msze do kopalni a teraz bojownik ... po zmianie koniunktury w ostatnich wyborach ludzie temu LIS-owi pokazali miejsce w szeregu ... polityczna emerytura ... .
Z tego co ostatnio usłyszałem Lech Pankiewicz skrytykował Budżet 2009 i głosował przeciw, i nie był jedyny. Czy to nie wiąże się z jego kłopotami.
A na tą emeryturę polityczną posłałbym wielu bo i twoi najbliżsi koledzy mieli wpływ (także na budżety w przeszłości które tak krytykujecie) piastując latami wysokie stanowiska w samorządach powiatowo-gminnych i ławka rezerw coraz krótsza. Budżety nigdy nie były sprawiedliwe więc zawsze wywoływały emocje.
Tylko krytykujący się zmieniali. Bywały zagrożenia bytu Powiatu wielickiego, który powstał dzięki przyłączeniu się Kłaja. Obecny budżet Powiatu w większości zgarnie Gmina Wieliczka. Czy pozostanie to bez odzewu?
Piszę pracę roboczy tytuł "Wieliczka po 1989 roku" takie studium socjologiczno-polityczno-teologiczne (być może kiedyś wystartuję w konkursie prac o Wieliczce). Zbieram materiały w Wielu źródłach. Nie ukrywam, że inne zdanie niż moje jest mi pomocne. A na tym Forum kolego Nord zostałeś ostatnim dinozaurem. Więc proszę. Nie umieraj! A na polityczną emeryturę odeślę obecnie rządzących za niecałe dwa lata.
 
     
gość
Gość
Wysłany: 17-01-2009, 21:31   

W temacie także i spraw budżetowych (sprawiedliwy i równomiernyrozwój)możecie poczytać:
Panorama 2006 nr 11
str 2 "Prosto z mostu" rozmowa z Arturem Koziołem kandydatem na Burmistrza,
str 11 Komitet wyborczy PiS,
Panorama 2006 nr 12
str 10 Spotkanie Artura Kozioła kandydata na Burmistrza w Węgrzcach Wielkich,
str 15 Artur Kozioł obietnice przed II turą.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16