Poprzedni temat «» Następny temat
Za łatwo poszło .Cos mi tu nie gra ?
Autor Wiadomość
osmosis
Komora


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 181
Wysłany: 30-09-2017, 12:41   Za łatwo poszło .Cos mi tu nie gra ?

W 1981 roku ludzie tez sie cieszyli ,ze wygrali .
Przyszedł Stan Wojenny i przez 8 lat byliśmy pogrążeniu w mroku .
To jest umowa z NFZ na gębę .
Wszystko może sie zdarzyć .
Uwierze ,jak umowa będzie podpisana na stałe.
Jestem pełen nieufności ...za łatwo władza się wycofała ...
 
     
osmosis
Komora


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 181
Wysłany: 30-09-2017, 13:25   

A nie mowiłem ?
Władza to jest narkotyk .Nikt nie chce jej oddac.

cyt :1 października pacjenci z gminy Wieliczka znajdą pomoc medyczną w dwóch miejscach w mieście W niedzielę o godz. 8 mają zostać uruchomione dyżury lekarzy w „punkcie medycznym” w Przychodni „Serce Sercu” przy ul. Grottgera 30, ale utrzymany zostanie jeszcze – do 2 października, do godz. 8 - także świąteczny dyżur w ośrodku zdrowia przy ul. Szpunara. Decyzję o wydłużeniu - o dobę - dyżuru przy Szpunara podjęło miasto w porozumieniu z ośrodkiem zdrowia. - Nadal nie ma pełnej informacji z Narodowego Funduszu Zdrowia, jak ma wyglądać opieka całodobowa w Wieliczce od 1 października, dlatego poprosiłem nasz ośrodek o przeprowadzenie dyżuru także w niedzielę – poinformował burmistrz Wieliczki Artur Kozioł. Dodał, że pomoże to także uniknąć zamieszania, związanego ze zmianą miejsca świadczenia pomocy medycznej w trakcie weekendu. - Przy ośrodku na ul. Szpunara pojawią się w niedzielę także patrole Straży Miejskiej, informujące mieszkańców, gdzie odbywają się dyżury lekarzy – powiedział nam burmistrz Wieliczki. Przypomnijmy, że informacja (nadal nieoficjalna) o zgodzie NFZ na otwarcie od 1 października „punktu medycznego” przy ul. Grottgera w Wieliczce, pojawiła się dopiero 29 września. Wielicką „filię” uruchamia spółka OPC, działająca w ośrodku zdrowia w Gdowie, która wygrała konkurs na zapewnienie – w okresie od 1 października tego roku do 30 czerwca 2021 roku - nocnej i świątecznej opieki medycznej w gminach Wieliczka, Gdów i Biskupice. Jednak dla tego scenariusza ciągle nie ma umów, a wszystko odbywa się tylko na podstawie ustnych ustaleń.

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski...ekend,12532756/

To w Wieliczce beda DWA punkty pomocy ?
 
     
osmosis
Komora


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 181
Wysłany: 30-09-2017, 15:01   

Czy to jest przypadek ,ze Pani Poseł PiSu i Pan Marszałek Kozak siedza cicho "jak trusie".
Czy wiedza coś więcej o czym nie chcą powiedzieć ?
Czy "ukochana" władza tak "z rękawa" wysupła kasę na służbę zdrowia?
Czy tak ,na "piękne oczy" odda władzę i pozwoli ,aby obywatele nią rządzili ?
Kurcze ,nie ufam im i źle im to "z oczu" patrzy.
Za wcześnie sie cieszyliśmy .
 
     
osmosis
Komora


Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 181
Wysłany: 02-10-2017, 07:12   

Motto : VOX POPULI - VOX DEI
( tlum:Głos ludu jest głosem Boga)

Ja pierniczę ,ale ta władza jest bojaźliwa ...
Pani Poseł PiSu dała "buzie w kubeł" i taktownie milczy.
Pan Marszałek Kozak ,który rządzi służba zdrowia ....zaniemógł .usunął sie w cień wydarzeń ,schował sie i milczy . Czekamy na wystąpienie w TV Kraków i naukę całowania solenizantów "po rekach"
Pan Burmistrz ustanowił .."DWA PUNKTY POMOCY MEDYCZNEJ " - w "starym ośrodku i na Grottgera aby mieszkańcy przestali juz pyskować.
Tylko Pani Dyrektor NFZ ma zgryz ...skąd te pieniądze dla "pieniaczy z Wieliczki " znaleźć ?
CDN
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 17