Poprzedni temat «» Następny temat
wsparcie dla Lecha Pankiewicza ANKIETA
Autor Wiadomość
Bourbon
Skrzat


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 32
  Wysłany: 13-01-2009, 18:51   wsparcie dla Lecha Pankiewicza ANKIETA

ponieważ mój poprzedni temat został usunięty to ponawiam go ponownie ale w inny sposób:

ANKIETA: wpisz swoje wsparcie dla działań Lecha Pankiewicza, który ma odwagę mówić publicznie prawdę w/s Kopalni Soli i działań Rady Miejskiej w Wieliczce.
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 13-01-2009, 19:11   

Bourbon, powiedz mi czy pan Lech Pankiewicz wie coś w tym temacie, czy jest to tylko sztuka dla sztuki?
 
     
MisterWlck 
Żupnik
Górnik



Osiedle: Śródmieście, (wczesniej Lekarka)
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-01-2009, 19:29   

mi też powiedz jedno robisz Panu Pankiewiczowi jakąś kampanie wyborczą bo nie wiem o co ci ogólnie chodzi w tej ankiecie. :/
_________________

 
     
Nord 
Kierat konny


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 377
Wysłany: 13-01-2009, 22:30   

Pan L. Pankiewicz powinien się zająć leczeniem zwierzątek bo w polityce działa ostatnie 20 lat i jakoś specjalnie niczego nie zbudował ale skakał po różnych partiach i ugrupowaniach. Niedawno wręcz kochał ZZ chodził co niedziela na msze do kopalni a teraz bojownik ... po zmianie koniunktury w ostatnich wyborach ludzie temu LIS-owi pokazali miejsce w szeregu ... polityczna emerytura ... .
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 14-01-2009, 02:09   Re: wsparcie dla Lecha Pankiewicza ANKIETA

Bourbon napisał/a:
ponieważ mój poprzedni temat został usunięty to ponawiam go ponownie ale w inny sposób:

ANKIETA: wpisz swoje wsparcie dla działań Lecha Pankiewicza, który ma odwagę mówić publicznie prawdę w/s Kopalni Soli i działań Rady Miejskiej w Wieliczce.

Przytakim zaangażowaniu i energii dr Pankiewicz zrobi dobrzae i jedoo, i drugie. Popieram go z całego serca iżyczę mu nie tyle sukcesów, ale lepszych kolegów i koleżanek. Panie Diktorze - wierzę w Pana i trzymam ksiuki za dalszą karierę w publiczej dzaiłalności!
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 14-01-2009, 08:51   

Bourbon napisał/a:
ponieważ mój poprzedni temat został usunięty


Nie został usunięty, tylko nominowany do śmietnika.
Ten też zostanie nominowany, jeśli Bourbon nie wyjaśni o co mu chodzi. Równie dobrze bowiem można by zrobić temat Poparcie dla Azorka
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-01-2009, 10:41   

Tardas napisał/a:
Ten też zostanie nominowany, jeśli Bourbon nie wyjaśni o co mu chodzi. Równie dobrze bowiem można by zrobić temat Poparcie dla Azorka

Dokładnie tak. Albo sensowne wytłumaczenie, albo ostrzerzenie na konto i wątek do śmietnika.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Bourbon
Skrzat


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 32
Wysłany: 14-01-2009, 17:44   

no cóż, dopiero teraz przeczytałem uwagę Administratora. Dokładnie w nowy rok ( 1 stycznia) moi znajomi opowiedzieli mi w trakcie odwiedzin stanowisko Lecha Pankiewicza, którego znam osobiście. Dowiedziałem się że na sesjach Pankiewicz mówi rzeczy, które są niewygodne władzy. Być może zadaje trudne pytania i nie zawsze otrzymywał odpowiedzi na nie. W sprawie kopalni i tego całego zamieszania nie stanął po stronie ZZ i też miał odwagę publicznie występować, co jest rzadkością. Wg relacji został ukarany odsunięciem z komisji. Wydaje mi się, że wobec anonimowych wystąpień wielu osób jego jawność akurat zasługuje na uwagę. Dlaczego wszyscy wiedząc że LP jest aktywny publicznie nie kryjąc się za maską pseudonimów nie chcą tolerować być może aktu czysto sympatycznego wsparcia LP dobrym słowem.
Jeżeli Administrator uważa że to nie jest miejsce na taką akcję to proszę to napisać a sam, jeśli to możliwe, usunę wpis i nie będę tego robił. Chociaż jestem skłonny myśleć, że inni członkowie forum nie chcą mnie tolerować z powodu, ze nie zieję bezpodstawną i tak brutalną wręcz nienawiścią do ZZ, mimo, że uważam, ze nastąpił czas na zmiany w Kopalni. Trudno - może rzeczywiście tak trudno żyć, tolerując innych lub po prostu współczując im ich zachowania i postawy.
Szkoda minionych lat, zwłaszcza, a czuję to, że niektórzy z forumowiczów nie tak dawno byli całkiem niezłymi kumplami ZZ.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-01-2009, 20:28   

Masz prawo do swojej opinii i taką też trzeba było zamieścić na początku w pierwszym poście a nie pisać dwa zdania, które po prostu zalatują zwykłą agitacją polityczną - i tak też to zostało przez użytkowników odebrane. Chcesz dyskutować i przedstawiać swoje poglądy to wg. mnie trzeba nieco inaczej zaczynać wątki ;)
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17