Poprzedni temat «» Następny temat
Wieliczka jest niefotogeniczna
Autor Wiadomość
foTom 
Gwarek


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 15
Wysłany: 03-09-2007, 14:37   

Zastanawiałem się, czemu nie mam prawie zdjęć z Wieliczki... ale doszedłem do podobnego wniosku - nie ma u nas zbyt wielu ciekawych miejsc do fotografowania. Wieliczka jest niefotogeniczna :(
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 03-09-2007, 20:31   

foTom napisał/a:
Zastanawiałem się, czemu nie mam prawie zdjęć z Wieliczki...


powiedzialbym ze masz problem z widzeniem (tym fotograficznym). bez urazy. :)
uwazam bowiem ze esencje fotografii, czyli grę światła i cienia możesz zaobserwowac na wszystkim.

mam mnostwo fajnych (oczywiscie w moich skromnych kategoriach) zdjec z wieliczki. inni tez. kilka znajdziesz w galerii websitu. z czasem pewnie bedzie ich wiecej by cie przekonac.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
foTom 
Gwarek


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 15
Wysłany: 04-09-2007, 15:13   

solniak napisał/a:

mam mnostwo fajnych (oczywiscie w moich skromnych kategoriach) zdjec z wieliczki. inni tez. kilka znajdziesz w galerii websitu. z czasem pewnie bedzie ich wiecej by cie przekonac.

Mógłbym prosić o linka? :)
Wolę wybierać miejsca, gdzie fajne kadry same pchają sie w obiektyw. W Wieliczce tego, co mnie rajcuje jest mało, a wystarczy sie ruszyć 15km dalej i wszystko się zmienia.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 04-09-2007, 15:27   

foTom napisał/a:
Mógłbym prosić o linka?

mam na myśli galerię tego forum.

poza tym kilka znajdziesz tutaj:
http://magnumsal.republika.pl/GALERIA.htm

a najlepsze i tak są u mnie w szafie :) bo zrobiłem je jeszcze na nie-cyfrówce w dużym formacie, tak, że nawet nie wejdą mi do skanera
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
foTom 
Gwarek


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 15
Wysłany: 04-09-2007, 15:35   

Dzięki za linka :)

Na forum jeszcze zbyt wielu zdjęć nie ma. No, ale zamiast narzekać, poszukam czegoś u siebie i też się dorzucę ;)

P.S. A tych wielkoformatowych zazdroszczę, bo podejrzewam, że powstawały w dłuższym przedziale czasowym i jest na nich uwiecznionych sporo ciekawych miejsc
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 05-09-2007, 09:09   

foTom napisał/a:
podejrzewam, że powstawały w dłuższym przedziale czasowym i jest na nich uwiecznionych sporo ciekawych miejsc


podejrzanie dużo wiesz ;)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
foTom 
Gwarek


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 15
Wysłany: 06-09-2007, 20:48   

solniak napisał/a:
foTom napisał/a:
podejrzewam, że powstawały w dłuższym przedziale czasowym i jest na nich uwiecznionych sporo ciekawych miejsc


podejrzanie dużo wiesz ;)


Mieszkam tu już kilka lat i trochę się tu zmienia :okulary:

Na przykład, to już se ne vrati:

 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 06-09-2007, 20:56   

piekne zdjecie :one:
wrzuc do galeri
i co piszesz ze niefotogeniczna? ;)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
foTom 
Gwarek


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 15
Wysłany: 06-09-2007, 20:59   

W zasadzie to jedno takie mam, więc niedużo ;)


EDYCJA:
Nie wrzucę do galerii, bo dziwny limit "wagi" jest ustawiony - 128kB to trochę mało, a nie mam czym teraz zmniejszyć mojej fotki
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 06-09-2007, 22:01   

zmniejsze je do odpowiedniego formatu i wysle na twoj mail, abys je zamiescil w galerii. musisz mi tylko podac jakis mail na jaki to zdjecie ci przeslac
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
foTom 
Gwarek


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 15
Wysłany: 07-09-2007, 17:09   

solniak napisał/a:
zmniejsze je do odpowiedniego formatu i wysle na twoj mail, abys je zamiescil w galerii. musisz mi tylko podac jakis mail na jaki to zdjecie ci przeslac


Dziękuję za propozycję pomocy :)
Wykazałem się odrobiną samodzielności i zmniejszyłem fotkę. Jest już w galerii
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17