Poprzedni temat «» Następny temat
Wielicki fotoradar
Autor Wiadomość
domin
Gość
Wysłany: 13-06-2008, 16:20   

jestes pewny tego??co przez cb ci mówili??
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-06-2008, 16:43   

tak.. gdyby byl pelny to by trabili juz od bochni..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
domin
Gość
Wysłany: 13-06-2008, 16:46   

AHA OK JAK MACIE JAKIES INFORMACJE NA TEMAT OKOLICZNYCH RADAREóW ALBO JAKIES NOWINKI TO PISZCIE.I NA TEMAT TEGO RADARU TO TEZ BO CZESTO KOLO NIEGO UMYKAM TAK ZE WIESZ:)
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-06-2008, 17:47   

a nie lepiej po prostu zwolnić? od tego się nie umiera.
 
     
domin
Gość
Wysłany: 13-06-2008, 17:52   

NO TAK ALE JA NIE WIEDZIALEM A SPIESZYLEM SIE I POCISNALEM PO PROSTU DLATEGO WIESZ A RADAR MNIE TROCHE WYSTRASZYL
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-06-2008, 19:39   

Piszesz, że chcesz wiedzieć czy jest załadowany, bo tam pomykasz, czyli planujesz łamać przepisy dalej. Nie jestem jakiś super przepisowy jeżeli chodzi o prędkość, ale fotoradary stawiają z reguły w miejscach niebezpiecznych i warto tam zwolnić nie tylko z uwagi na fotoradar. Sądząc z wypowiedzi, jesteś młodym kierowcą, który odkrywa magię prędkości, ale uwierz, że niektórzy jadą w niektórych miejscach 50 nie dlatego, że nie mają więcej koni pod maską, tylko, że są doświadczeni i wiedzą, że może tam się coś stać. Wybiegnie Ci pieszy i płacz na lata dla wszystkich. Czasem warto zdjąć nogę z gazu, bo tłumaczeniem, że Ci się śpieszy potem nic nie naprawisz.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-06-2008, 20:29   

z tego co zauwazylem to po drodze do Bochni postawili 3 fotoradary, kolo Korala, w Targowisku i gdzies tam jeszcze jeden, nie pamietam teraz gdzie.. na Zakopiance od Krakowa do Myslenic stoja chyba 4, przed bramkami na A4 stoi jeden.. generalnie ja sie chyba przerzuce na drogi boczne bo nie lubie jak mi zdjecia robia.. brrrr
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
domin
Gość
Wysłany: 14-06-2008, 09:51   

Pablo pytam o to bo raz tamtedy jechalem i dosyc szybko i chce sie po prostu upewnic co do tego.a wiem o tym i tez mam taki stosunek jak ty.ale to byla nagla sytuacja wiesz nie klamie.i akurat jechalem tamtedy pierwszy raz tak ze wiesz.a ja wlasnie nie jezdze szybko bo wiem ze to stwarza niebezpieczenstwo.chce poprostu uspokoic sie jezeli tam nic nie bylo i byl pustak to jestem spokojny bo nic mi za to nie przyjdzie a jak byl zaladowany to mam lipe i bedzie awizo.chce sie dowiedziec o ten radar tylko ze wzgledu na to.nie ze chce tam zasuwac ile tylko samochód da rade.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-06-2008, 13:04   

Domin widać ze swiezak jestes bo sie podniecasz numerami rejestracyjnymi radiowozow.
Powiedz mi jak masz z nich skorzystac ? Powiesisz sobie na szybie pod lusterkiem i bedziesz porownywal ?

Jezlei chodzi o fotoradar, to musi bylysnac zeby bylo zdjecie nei wazne czy dzien czy noc, jezeli nei blysnol nei masz fotki, jestem pewny ze zauwazlbys bo jest to dosc charakterystyczne.

I oszczedz nam opisow swoich wybrykow :)
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-06-2008, 16:17   

Przemo jesteś pewien? O ile znam tradycyjną fotografię, to w dzień lampa błyskowa po prostu nic nie pomaga, bo daje znacznie mniej światła niż słoneczko.. Jakoś mi to nie pasuje tak na chłopski rozum.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-06-2008, 19:03   

Błyska zawsze takie są te fotoradary.
A czy daje swiatlo cyz nie to juz nikgo nie intereszuje.
_________________
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-06-2008, 20:04   

hymm.. a jak jest z fotoradarami przenosnymi?.. tak nie chce sie przyznawac ale jakies 2 tyg temu na wioskach przeholowalem dosc znacznie a staly losie z fotoradarem, co prawda nic nie blysnelo ale sam nie wiem.. w koncu aparat cyfrowy jak zdjecia robi to tez nie blyska ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 15-06-2008, 01:43   

Tsubasa napisał/a:
z tego co zauwazylem to po drodze do Bochni postawili 3 fotoradary, kolo Korala, w Targowisku i gdzies tam jeszcze jeden


Ten jeszcze jeden to tak jak na początku pisałem stoi w Brzeziu po prawej stronie czyli w stronę Tarnowa mniej więcej w połowie tej długiej prostej przed Lotosem i on nie jest pustak bo ładnie błyska, nie wiem czy w dzień też ale w nocy to strzela seriami.
Natomiast przed radarem przy Koralu postawili niewielki znak informujący o tym fakcie, który w lesie innych znaków dosyć ciężko zauważyć zwłaszcza jak się tnie ostro.
 
     
domin
Gość
Wysłany: 15-06-2008, 08:11   

przemo wieszco to nie sa opisy jakichs moich wybryków chce sie upewnic co do tego fotoradaru i tyle.akurat nie jestem jakims szalencem co jezdzi jak XXX.zdarzylo mi sie teraz w pospiechu pocisnac i dosyc puznoi ten radaz zauwazylem i juz dypa z tego.nio nie blysnal a jak pozniej zjechalem sobie na zajazd to wogóle jak kolo niego przejezdzali inni kierowcy to nie blyskala lampa a niektórzy dosyc szybko przejezdzali..a co do tego radaru kolo KORALA to w srode zadnego znaku tam nie widzialem a zwracalem uwage jak jechalem kolejnym kursem.nio to wygladalo by na to ze to jest pustak jak narazie ale pewnie bedzie zaladowany-moze nie dawno zostal tam wstawiony ten rupiec.a co do przenosnego fotoradaru-to ten co ma go straz miejska z niepolomic toi nie blyska za kazdym razem wlasnie.piszcie cos na temat radarów szczegolnie Tego kolo KORALA i czy pojawilo sie cos nowego w okolicach wieliczki niepolomic i E4 :)
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 15-06-2008, 09:33   

w środe nie było, a w sobote już był :diabel2: znaku oczywiście
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17