Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
19-08-2014, 10:03
Weterynarz w Wieliczce
Autor Wiadomość
Nelly
Kopacz


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 2
Wysłany: 04-06-2012, 08:52   

Sami nie wiedzieli. Diagnozy tak naprawde żadnej nie było codziennie kazali przyjezdzac dawali zastrzyki na niewiadomo co. Poprostu nic kompletnie nie robili zeby pomoc psu czekali az umrze sam od siebie no i udało im sie do tego doprowadzić. Poza tym nie przesadzam. Pies to tez żywa istota. przecież do XXX sa weterynarzami. Jak sie na tym nie znali to mogli powiedziec to bym pojechala odrazu gdzie indziej.
 
     
Kasiastokrotka
Gwarek


Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 11
Wysłany: 24-01-2013, 13:39   Poszukiwane: Weterynarz

Witam.
Próbowałam szukać, ale nigdzie nie znalazłam. Szukam weterynarza dla moich kotków. Proszę tylko o sprawdzone i godne polecania miejsca.
Dzięki ;)
 
     
Kasiastokrotka
Gwarek


Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 11
Wysłany: 24-01-2013, 13:49   

Odświeżę temat. Ktoś jest w stanie mi polecić jakiegoś dobrego weterynarza w naszym mieście?
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 24-01-2013, 13:56   

Animal Med p. Kręciny i Arwet. Obydwa są bardzo blisko siebie.
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
big00
Kopacz


Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: 24-01-2013, 13:57   

mateusz kręcina sienkiewicza .....nie znam lepszego
 
     
greg
Mina


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1254
Wysłany: 24-01-2013, 18:14   

Mateusz Kręcina
 
     
Kasiastokrotka
Gwarek


Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 11
Wysłany: 25-01-2013, 10:12   

master7 napisał/a:
Słabo szukałaś. Scalone.


Przepraszam za bałagan :)
 
     
Kasiastokrotka
Gwarek


Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 11
Wysłany: 25-01-2013, 13:41   

Zdecydowałam się pójść do weterynarza, który jest najbliżej mnie. Bardzo fajna klinika, wydaje mi się, że całkiem dobrze wyposażona z bardzo miłą obsługa. Klinika nazywa się Aba-Vet. Pierwsze wrażenie sprawili bardzo dobre.
 
     
Artur3 
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 105
Wysłany: 26-01-2013, 14:28   

Nelly napisał/a:
ysłany: 03-06-2012, 22:29   UWAŻAJCIE NA WETERYNARIE NA WARZYCKIEJ 37 LECH PANKIEWICZ  
Witam. Niepolecam lecznicy dla zwierzad na Warzyckiej 37 Lecha Pankiewicza. 5 dni temu moj pies został potrącony przez samochod pojechalam do tej lecznicy bo od lat szczepie tam swoje psy. (Ale na szczepieniu i kastracji konczą sie ich umiejetnosci). Miałam wpełni zaufajnie do tych weterynarzy. przyjechalam z psem bo spuchł mu brzych stan ogolny byl dobry chodz bylo widac ze cos go pobolewa) wererynarze powiedzieli ze pies sie poprostu przejadł (pies ktory nawet nie chciał tknąć miski po wypadku), dostał zastrzyk przeciwbolowy i zostalismy odesłani do domu. Wrocilismy na nastepny dzien bo stan psa sie pogorszył i brzuch bardziej spuchł(wygladal jak w ciaż). dostał znow tylko zastrzyk. Na 3 dzien znow pojechalismy pies zygał krwia i nie wyproznial sie, nie chcial juz nawet chodzic znow skonczylo sie na zastrzyku...chodz zrobili usg na ktorym sie chyba nie znali bo niby nic nie wyszło. operacja miala byc w 4 dzien chodz nie odbyla sie nie wiadomo czemu i znow zastrzyk pies poprostu prosil sie juz o pomoc przebili mu tylko jame brzyszna i wypuscili jakis płyn z krwia. Poprostu czekali chyba az umrze w 5 dzien Pan Lech Pankiewicz powiedzial ze musi sie z kims skontaktowac i dopiero mam zadzwonic i on mi powie na nastepny dzien o ktorej bedzie operacja wiec nie wiem czy oni sie na tym nie znaja. zadzwonilam do kliniki weterynari w Krakowie wytłumaczylam cala sytuacje i kazali przyjechac natychmiast pod kroplówke i operacje. Nasza najukochańsza psina. Najlepszy przyjaciel naszej rodziny za ktorym wszyscy z bólem serca ubolewamy zmarł nam na rekach jak wyjezdzaliśmy do kliniki. Zero szacunku dla zwierzat ze strony weterynarzy w Wieliczce. Stosunek olewajacy poprosyu. Nie polecam nikomu! Moze kiedys bardziej sie starali. Nelly Seweryn- Nie wstydze sie podpisac imieniem i nazwiskiem!

=======================================================

nie zawsze da się pomóc naszemu pupilowi, ja jestem wyjątkowo zadowolony z lecznicy Pana Pankiewicza
_________________
Artek
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-01-2013, 18:59   

To chyba jestes nieliczny :) albo Twoj zwierzak nie jest chory :)
_________________
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 27-01-2013, 09:56   

Pan Pankiewicz to weterynarz z wielkim doświadczeniem i powołaniem, nie wspominam w tym wątku o jego przygodach podbojach i zdradach politycznych bo wtedy tylko i wyłącznie krytyka :!:
 
     
PidzieK
Solanka


Wiek: 47
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 40
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-01-2013, 10:44   

A jak się nazywa ten na Lekarce po lewej stronie bo są chyba tam dwa zakłady o ile się nie mylę ?
Chodzi mi o tego poniżej to jest serwis Pankiewicza ?
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-01-2013, 20:43   

Serwis ?
_________________
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-01-2013, 20:58   

ten z przodu to Pankiewicz, ten z tyłu to Wojtaszek.. u obu bywałem ze zwierzami i nie było problemów. jednak większość operacji i leczeń moje zwierzaki przechodziły w Krakowie na Centralnej..

a co do Kręciny to ja akurat słyszałem 2 opinie na nie.. ale nie byłem i pewnie nie będę więc się na jego temat nie wypowiadam..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 28-01-2013, 09:12   

Artur3 napisał/a:
Nelly napisał/a:
ysłany: 03-06-2012, 22:29   UWAŻAJCIE NA WETERYNARIE NA WARZYCKIEJ 37 LECH PANKIEWICZ  
Witam. Niepolecam lecznicy dla zwierzad na Warzyckiej 37 Lecha Pankiewicza. 5 dni temu moj pies został potrącony przez samochod pojechalam do tej lecznicy bo od lat szczepie tam swoje psy. (Ale na szczepieniu i kastracji konczą sie ich umiejetnosci). Miałam wpełni zaufajnie do tych weterynarzy. przyjechalam z psem bo spuchł mu brzych stan ogolny byl dobry chodz bylo widac ze cos go pobolewa) wererynarze powiedzieli ze pies sie poprostu przejadł (pies ktory nawet nie chciał tknąć miski po wypadku), dostał zastrzyk przeciwbolowy i zostalismy odesłani do domu. Wrocilismy na nastepny dzien bo stan psa sie pogorszył i brzuch bardziej spuchł(wygladal jak w ciaż). dostał znow tylko zastrzyk. Na 3 dzien znow pojechalismy pies zygał krwia i nie wyproznial sie, nie chcial juz nawet chodzic znow skonczylo sie na zastrzyku...chodz zrobili usg na ktorym sie chyba nie znali bo niby nic nie wyszło. operacja miala byc w 4 dzien chodz nie odbyla sie nie wiadomo czemu i znow zastrzyk pies poprostu prosil sie juz o pomoc przebili mu tylko jame brzyszna i wypuscili jakis płyn z krwia. Poprostu czekali chyba az umrze w 5 dzien Pan Lech Pankiewicz powiedzial ze musi sie z kims skontaktowac i dopiero mam zadzwonic i on mi powie na nastepny dzien o ktorej bedzie operacja wiec nie wiem czy oni sie na tym nie znaja. zadzwonilam do kliniki weterynari w Krakowie wytłumaczylam cala sytuacje i kazali przyjechac natychmiast pod kroplówke i operacje. Nasza najukochańsza psina. Najlepszy przyjaciel naszej rodziny za ktorym wszyscy z bólem serca ubolewamy zmarł nam na rekach jak wyjezdzaliśmy do kliniki. Zero szacunku dla zwierzat ze strony weterynarzy w Wieliczce. Stosunek olewajacy poprosyu. Nie polecam nikomu! Moze kiedys bardziej sie starali. Nelly Seweryn- Nie wstydze sie podpisac imieniem i nazwiskiem!

=======================================================

nie zawsze da się pomóc naszemu pupilowi, ja jestem wyjątkowo zadowolony z lecznicy Pana Pankiewicza

Nigdy więcej Pankiewicza. Prawie mi psa usmiercił. Kręcina ją uratował w chwili ostatniej. To było w czasach gdy p.Kręcina pracował jeszcze u Pankiewicza. Po tym "wypadku" jak go nazwac był p.Pankiewicz uprzejmy z suką jeżdziłąm tylko i wyłącznie gdy dyżur miał Kęcina. Jak otworzył włąsną przychodnię to od razu do niego przeszłam. Do psa podchodził z sercem i znał go do podszewki.
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17