Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
29-06-2007, 08:39
Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce
Autor Wiadomość
LZK
Kierat konny


Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 313
Wysłany: 25-01-2017, 20:26   

Oczywiście, że taki jest powód. Wieliczkę spisali na straty. Obecnie najciekawszym i najbardziej gorącym pytaniem jest jak mają być liczone te kadencje. Czy będzie się to liczyć od momentu wejścia w życie ustawy, czy też prawo będzie działać wstecz co nie byłoby dla mnie zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jakie poszanowanie dla prawa mają pisiory.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 31-01-2017, 08:47   

Pewnie będzie liczone wstecz.
Ale nie "martwcie się", burmistrz ze starostą wymienią się stanowiskami i wszystko zostanie w rodzinie przecież...
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 31-03-2017, 07:15   

http://www.dziennikpolski...zysta,11938449/

Dziennik Polski napisał/a:
E-ofensywa w Urzędzie Miasta. Kto skorzysta?

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów oraz e-usług mają zostać rozbudowane do końca tegorocznych wakacji. Przetarg na wykonanie przedsięwzięcia, z którego skorzystają i mieszkańcy, i urzędnicy jest już ogłoszony.
[...]


E-ofensywa? Raczej e-zaległości.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Ania5 
Szyb


Osiedle: Sienkiewicza
Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 162
Wysłany: 31-03-2017, 18:57   

Ustawa ma mówić, że ktoś kto był już burmistrzem dwie kadencje kolejnej nie może być. Nie działa prawo wstecz i nie ma tutaj o czymś takim mowy ;)
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 25-04-2017, 06:25   

W gminie wieliczka można mieć rozdwojenie jaźni kuzynka była złożyć wniosek o 500+ i okazało się ze jest nowy dyrektor wielickiefo mgopsu. W sumie nic ciekawego, gdyby nie fakt, ze jest kierownikiem w innym wydziale w gminie. Ciekawe czy kasa jest podwójna. Kolejna osoba typu czlowiek-orkiestra za publiczne pieniądze.
_________________
Joshua
 
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 25-04-2017, 08:03   

Joshua napisał/a:
Ciekawe czy kasa jest podwójna. Kolejna osoba typu czlowiek-orkiestra za publiczne pieniądze.


To się zdecyduj: pytasz czy wiesz?
Tak przy okazji: po co łazić jak można to załatwić z domu przez internet?
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 25-04-2017, 11:37   

Widzę jakiś obrońca z urzędu urzędników trafił się. Jeśli mam załatwiać przez internet to po co tyle osób w urzędzie? Chyba system zweryfikuje moje dane i armia obslugujacych go "urzedniczych stanowisk" nie jest potrzebna. Czyli mam prowadzic firme placic podatki patrzeć jak rozpasacie się na stanowiskach, a Wy jeszcze mi zabronicie zlozyc wniosek "na zywo"? A co do zdecydowania to wiem ze na dwóch stanowiskach bo nawet na stronach internetowych figuruje. A co do kasy nie wiem bo nie pracuje jako urzedasek i nie mam wglądu w wasze "dobre zmiany".
_________________
Joshua
 
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 26-04-2017, 13:24   

Joshua napisał/a:
A co do zdecydowania to wiem ze na dwóch stanowiskach bo nawet na stronach internetowych figuruje. A co do kasy nie wiem bo nie pracuje jako urzedasek i nie mam wglądu w wasze "dobre zmiany".


Zwróciłem uwagę na brak logicznej spójności w Twojej wypowiedzi. W pierwszym zdaniu pytasz. W drugim komentujesz jakbyś jednak znał odpowiedź. Zastanów się o co Ci chodziło.

Wiesz że bierze dwa wynagrodzenia i chcesz to skrytykować czy nie wiesz i bardzo Cię to interesuje.
 
     
LZK
Kierat konny


Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 313
Wysłany: 26-04-2017, 20:13   

Jedyne pytanie powinno być, czy sumiennie wypełnia swoje obowiązki. Jeśli tak to niechby nawet i na 10 stanowiskach był i 10 wynagrodzeń brał. Jak dobry jest w tym co robi to nie ma mu co żałować.
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 26-04-2017, 21:09   

Może mnie to tak, aż nie interesuję, ale chce pokazać patologie. Nie wierzę w ludzi, którzy piastują kilka etatów naraz, bo raz gdzie są na poważnie w pracy, dwa jest takie powiedzenie "kto jest do wszystkiego to jest do niczego". Poza tym podatnicy jak ja płacą za ich pracę. Nie czepiajcie się czy moja wypowiedz jest podtekstowa czy niespójna, bo tu na forum nie chodzi o wzorce języka polskiego, ale o fakt pokazania jakiejś sprawy, która tyczy się nas wszystkich. Chodzi mi o to, że będąc jednocześnie kierownikiem i dyrektorem w dwóch różnych miejscach to naprawdę kpina z podatników. Czy kierowca zawodowy posiadający prawo jazdy kat.b i np. kat. c może prowadzić jednocześnie dwa różne samochody? chyba nie, zgadzacie się ze mną? jak można być dyrektorem w instytucji gminnej i jednocześnie kierownikiem w wydziale w urzędzie w tym samym czasie.
_________________
Joshua
 
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 26-04-2017, 22:18   

Joshua napisał/a:
chce pokazać patologie. [..] Nie czepiajcie się czy moja wypowiedz jest podtekstowa czy niespójna, bo tu na forum nie chodzi o wzorce języka polskiego,


Nie wiem jak Ty, ale ja tak mam, że nim się wypowiem to staram się zrozumieć. Twojej wypowiedzi zrozumieć nie sposób.

Domyślam się - że jednak wiesz o podwójnej pensji tej osoby. O to Ci idzie?
Może od tego zacznij: wiesz czy przypuszczasz? Będzie wiadomo o czym mamy gadać: o FAKCIE pobierania 2 pensji czy o PRZYPUSZCZENIACH.
Ostatnio zmieniony przez Kozmicki 28-04-2017, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joshua
Bałwan solny


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 228
Wysłany: 27-04-2017, 05:38   

Teraz to już przeginasz urzędasku. Ja rozumiem ze dobra zmiana ma.swoje 5 minut i robią wodę z mózgu ludziom, ale kwestie mojej wypowiedzi i analiza słów to naprawdę kpina. Ja rozumiem ze w urzedzie uczą was jak przeciągać postępowanie i odciągnąć od sedna sprawy. Przeczytaj sobie mój pierwszy post na ten temat pisze jak byk ze dowiedziałem się od kuzynki ze jest dyrektorem mgopsu jednocześnie w urzedzie kierownikiem, a jeśli zastanawiam się nad czymś czy pisze w formie pytającej to kwestia czy bierze kasę za dwa etaty bo tego nie wiem. Weź człowieku przeczytaj raz jeszcze gdzie w pierwszym zdaniu pytam. Jeśli forum tutaj ma.wyglądać jak w serialu "ucho prezesa" i w kolko będziemy powtarzać jak.mantrę słowa premier "przez 8 lat Polki i Polacy ..." to krzyż na drogę.
_________________
Joshua
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-04-2017, 06:48   

Ludzie spokojnie...
Po pierwsze internet nie jest tu do końca świetnym nośnikiem informacji, bo często zmiany na stronach urzędowych są wprowadzane z dużym poślizgiem. A informacja że kuzynka powiedziała ...
Po drugie mam wątpliwości czy to jest wykonalne prawnie. Wydaje mi się że nie, bo MGOPS to jednostka podległa.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 28-04-2017, 11:15   

master7 napisał/a:
Po drugie mam wątpliwości czy to jest wykonalne prawnie. Wydaje mi się że nie, bo MGOPS to jednostka podległa.


Pracować mimo wszystko - może. Tutaj zdaje się najbardziej chodziło o to, czy kobieta dwie pensje bierze :) Niestety autor ma problem z logicznym formułowaniem pytań, więc można się jedynie domyślać.
 
     
Kozmicki 
Zawalisko



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 834
Wysłany: 28-04-2017, 11:25   

Joshua napisał/a:
jak można być dyrektorem w instytucji gminnej i jednocześnie kierownikiem w wydziale w urzędzie


Można. 1/2 etatu tu i 1/2 tam. Żadne przepisy tego nie zabraniają.

Joshua napisał/a:
w tym samym czasie.


Rozumiem, że widziano tą osobę JEDNOCZEŚNIE pracującą w dwóch różnych miejscach?

jednocześnie* - dokładnie w tym samym czasie - za słownikiem PWN
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17