Poprzedni temat «» Następny temat
Turyści którzy byli w Kopalni, apeluję o pomoc !
Autor Wiadomość
ReNia_2014
Gość
Wysłany: 18-05-2009, 11:47   Turyści którzy byli w Kopalni, apeluję o pomoc !

Witam Wszystkich ! Jestem studentką turystyki i pisze prace licencjacką o Kopalni w Wieliczce. Apeluje o pomoc tych wszystkich którzy kiedykolwiek byli w kopalni. Muszę zebrać jak najwięcej opinii o Wieliczce, które będą jednocześnie odpowiedziami na moje pytania, w kwestionariuszu wywiadu. Nie mam możliwości przepytania ludzi na żywo dlatego też szukam wszędzie pomocy. Pytania mają być zadawane turystom właśnie wychodzących z Kopalni, po zakończeniu zwiedzania, ale niestety nie mam takiej możliwości dlatego jeśli byłeś/aś kiedykolwiek to również możesz mi pomoc, odpowiadając tak, aby nie sugerować ze było to dawno temu. Szczególnie mile widziane opinie osób, które właśnie uczestniczyły w jakimś nietypowym zwiedzaniu kopalni lub innych atrakcjach, ale nie tylko. Podaję link z kwestionariuszem pytań. jest ich tylko 14.

http://www.zshare.net/download/6014822354c93207/

Jest tam podany mój adres email na który można odesłać odpowiedzi. Jeśli zdecydujesz się mi pomoc to odpowiadaj proszę pełnym zdaniem, starając się uniknąć samej odpowiedzi TAK lub NIE.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC !!!
 
     
osmosis
Gość
Wysłany: 18-05-2009, 13:29   

ReNiu ...
Boje sie sciagac pliki niewiadomego pochodzenia na swojego kompa .
Z pelnym szacunkiem ale ...jakby kto zrpobil kawal to skutki tego kawalu ponosi ten sciagajacy .
Wymysle cos nowego to cos napisze...
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 18-05-2009, 13:31   

Cytat:
You Are Using Ad Block Plus or some other advert blocking software!
zSHARE relies on advertising for revenue!.
Please add zSHARE to your ad blocking whitelist or disable ad blocking when you visit zSHARE


No i ja nie skorzystam bo nie mam zamiaru nikogo nieznanego odblokowywac :)
_________________
 
     
osmosis
Gość
Wysłany: 18-05-2009, 14:45   

Uwaga .
Wyglada to na podpuche .
Proponuje "olac" ....
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 18-05-2009, 14:57   

Jest tam czysty "łord" w z lekkimi błedami :)
Jak bede miał chwile to moge odpisać :)

Źródło czyste nie ma wirusów itd :)
_________________
 
     
ReNia_2014
Gość
Wysłany: 18-05-2009, 23:10   Moi Drodzy, to nie podpucha...

Moi Drodzy, to żadna podpucha, to tylko plik Worda 2007 zapisany jako 2003, ponieważ właśnie większość osób nie mogła mi pomóc, przez to że nie posiadała Worda 2007. Niektórzy się właśnie skarżyli że nie mogą sciągnąc albo otworzyć. Nie wiem jak to zrobić żeby było dobrze, na prawde potzrebuje Waszej pomocy.... jest mi t strasznie potrzebne.
 
     
osmosis
Gość
Wysłany: 19-05-2009, 09:04   

ReNiu ...
Masz kolegow na Uczelni .
Z cala pewnoscia Ci pomoga i zrobia tak ,ze nie bedzie watpliwosci .
W moim przypadku o sciaganiu "czegokolwiek" jezeli tego sam nie zechce - nie wchodzi w rachube . .
Ten pomysl jest "do bani" .Zawsze beda jakies watpliwosci .
Nie chce niczego sugerowac ale sa znacznie łatwiejsze sposoby ....
Uklony
 
     
aga
Gość
Wysłany: 19-05-2009, 20:51   

poza tym, koleżanko, co to za problem wkleić tutaj pytania, a potem jedynie wstawić je w Twój formularz? jakieś podchody z Wordem...
 
     
ReNia_2014
Gość
Wysłany: 20-05-2009, 21:59   :)

aga napisał/a:
poza tym, koleżanko, co to za problem wkleić tutaj pytania, a potem jedynie wstawić je w Twój formularz? jakieś podchody z Wordem...


Aga masz racje, dzięki za pomysł. Może teraz uwierzycie że potzrebuje na prawde Waszej pomocy "forumowicze" a nie zaprzątam sobie głowe robieniem komus problemów :) Za miesiąc kończe studia , kończe prace i potzrebuję ankiet dlatego proszę, oto treść mojej ankiety :)



KWESTIONARIUSZ WYWIADU
Wywiad jest anonimowy. Przeprowadzany wyłącznie na cele naukowe. Przeznaczony dla turystów, którzy odwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce przynajmniej raz.
Zwracam się z prośbą o odpowiedź na przedstawione niżej pytania, w celu zbadania atrakcyjności Kopalni Soli „Wieliczka”, oraz opinii o niej wśród turystów odwiedzających ją.
Kwestionariusz, wraz z odpowiedziami na pytania proszę o przesłanie na adres reniusia_2014@o2.pl
Dziękuję za odpowiedzi na pytania!

1. Czy była Pani/Pan więcej niż raz w Kopalni ‘Wieliczka’? Jeśli tak to ile razy?
2. Jak długo oczekiwała Pani/Pan na zebranie się 35 osobowej grupy?
3. Co Pani/Pan sądzi o takiej liczebności grupy w trakcie zwiedzania?
4. Czy zwiedzanie z przydzielonym przewodnikiem było interesujące dla Pani/Pana? (ciekawe przekazywanie informacji, informowanie o dodatkowych usługach i inne.)
5. Jak ocenia Pani/Pan wysokość ceny biletu wstępu?
6. Czy długość zwiedzania trasy turystycznej była dla Pani/Pana odpowiednia? Czy też wolałaby Pani/Pan zwiedzać dłużej lub krócej?
7. Czy korzystała Pani/Pan z alternatywnych form zwiedzania, takich jak: Trasa geologiczna, Śladami Świętych wielickiej kopalni, Podziemna Eskapada, czyli wycieczka z przygodami, Nocne Zwiedzanie?
8. Czy korzystała Pani/Pan kiedykolwiek z ofert Podziemnego Ośrodka Rehabilitacyjno – Leczniczego?(jeśli tak proszę sprecyzować jaka to była oferta: pobyt dzienny, pobyt nocny, pobyt kilkudniowy z noclegiem).
9. Czy któraś z dodatkowych ofert kopalni ‘Wieliczka’ zwróciła Pani/Pana uwagę?
10. A może skorzystała Pani/Pan z jakichś dodatkowych usług kopalni? (impreza cykliczna lub zorganizowana, zakup pamiątek soli, zakup wydawnictw o kopalni, restauracja, poczta, przeprawa jeziorem, Ceremonia pasowania na Honorowego Gościa Kopalni, pokaz rzeźbienia w soli i inne…)
11. Jakie wrażenie zrobiło na Pani/Panu wnętrze kopalni, konkretnie zwiedzana Trasa Turystyczna?
12. Czy ma Pani/Pan jakiekolwiek zastrzeżenia lub uwagi co do obsługi kopalni, programu zwiedzania, dodatkowych usług lub jakichkolwiek innych aspektów, z którymi miała Pani/Pan do czynienia w czasie przebywania w kopalni?
13. Czy odwiedziłaby Pani/Pan jeszcze raz kopalnię ‘Wieliczka’?
14. Proszę o podanie płci, wieku, wykształcenia, miejsca zamieszkania (województwo, oraz czy jest to wieś czy też miasto)
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20-05-2009, 23:08   

nie łatwiej stanąć przed kopalnią na godzinkę? :)
 
     
ReNia_2014
Gość
Wysłany: 21-05-2009, 14:01   

pablo napisał/a:
nie łatwiej stanąć przed kopalnią na godzinkę? :)


może łatwiej, tylko mieszkam w Częstochowie i nie mam zbyt możliwości wielkich aby tak zrobic. Zreszta jak ktoś wychodzi to nie zawsze chce mu sie stanąc i rozmawiac, a tak na spokojnie może odpowiedzieć. Zresztą jeśli chcecie to pomóżcie a nie oceniajcie mój sposób na zbieranie waszych opinii :) pozdrawiam
 
     
zenon
Gość
Wysłany: 21-05-2009, 14:54   

ReNia_2014 napisał/a:
Zresztą jeśli chcecie to pomóżcie a nie oceniajcie mój sposób na zbieranie waszych opinii :) pozdrawiam


A jaką masz pewność, że internauci wypełniający ankietę faktycznie byli w kopalni ? Jeśli te badania mają być wiarygodne, to nie widzę innej możliwości jak przyjechać do Wieliczki, stanąć pod bramą i poświęcić godzinę (może nawet dwie) na zebranie danych. W końcu Twoja praca na koniec studiów - litości, nie stać Cię nawet na taki wysiłek ?

Inaczej to jest robota na "odwal się"...
Jestem też załamany Twoją "znajomością" gramatyki języka polskiego.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-05-2009, 15:43   

1. 4
2. nie czekałem
3. trochę za dużo (zwłaszcza jak się grupy "mijają" można pobłądzić)
4. bardzo interesujące
5. za drogi, za przeciętną rodzinę trzeba ponad stówę zapłacić
6. odpowiednia
7. nie
8. na szczęście nie
9. koncerty, sylwester, bicie rekordów guinessa
10. restauracja
11. duże wrażenie, nie mogło być inaczej
12. nie mam uwag
13. oczywiście że tak pod warunkiem nowych atrakcji na trasie
14. mężczyzna, wykształcenie wyższe, 28 lat, Wieliczka to chyba miasteczko ;)

pozdrawiam
mam nadzieję że pomogłem
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ReNia_2014
Gość
Wysłany: 21-05-2009, 18:03   

zenon napisał/a:
ReNia_2014 napisał/a:
Zresztą jeśli chcecie to pomóżcie a nie oceniajcie mój sposób na zbieranie waszych opinii :) pozdrawiam


A jaką masz pewność, że internauci wypełniający ankietę faktycznie byli w kopalni ? Jeśli te badania mają być wiarygodne, to nie widzę innej możliwości jak przyjechać do Wieliczki, stanąć pod bramą i poświęcić godzinę (może nawet dwie) na zebranie danych. W końcu Twoja praca na koniec studiów - litości, nie stać Cię nawet na taki wysiłek ?

Inaczej to jest robota na "odwal się"...
Jestem też załamany Twoją "znajomością" gramatyki języka polskiego.


Panie Zenonie , ale się Pan mnie straszliwie uczepił :) Polacy to jednak złośliwy naród. prosząc o pomoc, słyszę jedynie opinie o tym, że o nia proszę a mogłabym w tym czasie zrobić cos lepszego w zamian. Opinie o ortografii itp. Nie ma ludzi nieomylnych. Może nie jestem idealną studentką, ale większość w taki sposób sobie pomaga. Muszę zebrac 50 ankiet. Raczej w godzinę nie da rady... zresztą nie będę się tłumaczyć . Nie chce Pan to prosze nie pomagać, ale proszę też nie oceniać mnie i moich sposobów na pisanie pracy licencjackiej. Nie Pan będzie oceniał wiarygodność moich badan.

Dziękuję tym którzy starają się pomoc a nie wypisują takie rzeczy!!!!!!!!!
 
     
wielika
Gość
Wysłany: 22-05-2009, 09:07   

A może Renia sama nie była nawet w kopalni :diabel:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16