Poprzedni temat «» Następny temat
telefony, telefony... do ośrodka zdowia...
Autor Wiadomość
dziko_85 
Kopacz


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: 23-03-2010, 01:36   telefony, telefony... do ośrodka zdowia...

Witam, nie wiem co się porobiło, ale dzwonię na 2 numery do Ośrodka zdrowia na Szpunara i nic a nic nie mogę się dodzwonić, a niestety muszę się wybrać do lekarza specjalisty... Mam dwa tel. 12 278 12 66 i 12 278 11 83... Dzwoniłam ostatnio cały dzionek i nic.... I nie wiem to awaria mojego telefonu czy ja mam nie te numery...

Czy może coś się pozmieniało? Pod jaki numer dzwonić żeby się zarejestrować i żeby ktoś łaskawie telefon odebrał :/
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-03-2010, 08:25   

nic się nie zmieniło, wystarczy że staniesz w kolejce do rejestracji o 5.30 i jesteś zarejestrowana do dowolnego specjalisty
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 23-03-2010, 08:56   

oczywiscie o 5.30 poprzedniego dnia :)
 
     
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 23-03-2010, 09:05   

pablo napisał/a:
nic się nie zmieniło, wystarczy że staniesz w kolejce do rejestracji o 5.30 i jesteś zarejestrowana do dowolnego specjalisty


Oczywiście, jeżeli masz skierowanie do specjalisty :029:
 
     
dziko_85 
Kopacz


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: 23-03-2010, 12:23   

Sid napisał/a:
pablo napisał/a:
nic się nie zmieniło, wystarczy że staniesz w kolejce do rejestracji o 5.30 i jesteś zarejestrowana do dowolnego specjalisty


Oczywiście, jeżeli masz skierowanie do specjalisty :029:


A mam skierowanie, i już raz byłam, a teraz potrzebuję się zarejestrować i pokazać wyniki badań... Nie wiem jak to jest że dzwonię, dzwonię, dzwonię i nikt inie odbiera... Mam chyba pecha.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 23-03-2010, 16:06   

Juz w tej sprawie pisałem w jakims wątku: Rejestracja o 5:30 rano jest niezbędnym testem wytrzymałościowym dla potencjalnego pacjenta. Szkoda naszych pieniedzy z ubezpieczenia zdrowotnego na pacjentów, którzy nie mają tego minimum sił i determinacji by powalczyć o swoje zdrowie. :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 23-03-2010, 16:21   

Solniak. Był okres, że kilka razy walczyłem o zdrowie w ten sposób, ale to było ponad moje siły :/

Zrezygnowałem z usług tego quasi-ośrodka „zdrowia” ... i nigdy już nie skorzystam.
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-03-2010, 18:08   

Sid napisał/a:
Zrezygnowałem z usług tego quasi-ośrodka „zdrowia” ... i nigdy już nie skorzystam.
No nie stary, przez takich nieczułych drani jak Ty rośnie bezrobocie ;)
 
     
rekin 
Warzelnik
rekin


Osiedle: pola
Wiek: 57
Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 25
  Wysłany: 23-03-2010, 20:32   

Ygrek czy jeżeli Ty albo twój bliski będzie poważnie chory, albo Cię będzie bolał ząb to będziesz stał w kolejce i "specjaliści" przyjmą Cie na 3 kwartał to podporządkujesz się ustawie? Chyba jesteś masochistą. Ochłoń i dowiedz się że w Polsce najgorszą chorobą jest służba zdrowia pisana z małej litery. Po prostu bida z nędzą
  rekin
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 23-03-2010, 20:47   

Mowisz z autopsji czy ze slyszenia ?
Obawiam sie ze wieksze problemy sa w Luxmedach Limach i nnych cudach.
Tyle ludzi tam nadostawalo obonament ze termini do specjalistow sa dluzsze niz w panstwowej sluzbie zdrowia.
Ja osobiscie nigdy nie mialem klopotu z obsluga lekarska w "naszym" osrodku zdrowia, czy to chirurg, czy pediatra - zawsze bylo miejswce i nie na 3 kwartal.
A jezlei chodzi o specjalistow to juz inna bajka ale za granica wcale nie jest tak rozowo :)
_________________
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 23-03-2010, 20:50   

Włściwie to dobrze, że są takie długie terminy.

Jak mnie bolał brzuch i mi powiedzieli, że konsultacja u gastrologa możliwa za 2 miesiące, to ze śmiechu mi przesżło.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 23-03-2010, 21:03   

to i tak lepszy przekręt był podawali jakiś czas temu w TV, jak gość czekał na operacje 10 lat, a jak się doczekał to mu powiedzieli że jest za stary już a choroba zbyt zaawansowana
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 23-03-2010, 21:39   

przemo, chirurg to specjalista. no chyba, ze 'nasz' chirurg zaadaptowany z urologa :) . a co do zagranicy to swieta prawda ale nie wszedzie. w anglii wszystko sie leczy paracetamolem, nawet ostatnio odgornie staraja sie to ograniczac; na operacje czeka sie duuuzo dluzej niz u nas. kto mial kontakt ze sluzba zdrowia we wloszech to zle to wspomina. za to we francji zrobia ci badania na wszystko co mozliwe byle bylo ubezpieczenie
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 23-03-2010, 22:28   

dziko_85 napisał/a:
Sid napisał/a:
pablo napisał/a:
nic się nie zmieniło, wystarczy że staniesz w kolejce do rejestracji o 5.30 i jesteś zarejestrowana do dowolnego specjalisty


Oczywiście, jeżeli masz skierowanie do specjalisty :029:


A mam skierowanie, i już raz byłam, a teraz potrzebuję się zarejestrować i pokazać wyniki badań... Nie wiem jak to jest że dzwonię, dzwonię, dzwonię i nikt inie odbiera... Mam chyba pecha.

To nie pech, niestety :( To tylko realia :( Pocieszajmy się tym, ze kiedyś było gorzej ;)
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
dziko_85 
Kopacz


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 3
Wysłany: 24-03-2010, 00:37   

jolakozaczka napisał/a:
dziko_85 napisał/a:
Sid napisał/a:
pablo napisał/a:
nic się nie zmieniło, wystarczy że staniesz w kolejce do rejestracji o 5.30 i jesteś zarejestrowana do dowolnego specjalisty


Oczywiście, jeżeli masz skierowanie do specjalisty :029:


A mam skierowanie, i już raz byłam, a teraz potrzebuję się zarejestrować i pokazać wyniki badań... Nie wiem jak to jest że dzwonię, dzwonię, dzwonię i nikt inie odbiera... Mam chyba pecha.

To nie pech, niestety :( To tylko realia :( Pocieszajmy się tym, ze kiedyś było gorzej ;)


Jest happy end udało się dodzwoniłam się za 8 razem i mam termin na 15 kwietnia :) Żyć nie umierać...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16