Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:45
Stomatologia brrrrrrrrrr.....
Autor Wiadomość
Majka 
Żupnik


Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 77
Wysłany: 28-01-2009, 15:14   

agga napisał/a:
Dziwi mnie że potrafisz tak długo z tym przechodzić dla mnie estetyka pal sześć ale najgorsze jest to że są wrażliwe na zimno, ciepło a przy minusowej temperaturze ha ha za XXX paszczy nie można otworzyć na dworze wszystkie zęby bolą ;)


O kurcze, to ja aż tak bolących nie mam, ale zaniedbywac tego nie można. Ciekawa jestem tego lasera. Ale jak mówisz ze daje rezultaty, to moze warto spróbować. I rozumiem wtedy nie trzeba juz dawać plomby czy to jest robione równolegle z plombą?
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 28-01-2009, 15:20   

Cytat:
I rozumiem wtedy nie trzeba juz dawać plomby czy to jest robione równolegle z plombą?

zależy od wielkości osuniętych szyjek
_________________
Pozdrawiam
 
     
wojtek123 
Warzelnik


Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 28
Wysłany: 30-01-2009, 19:15   

Stanowczo nie polecam DentAmerica, usuwałem tam ósemkę jakiś czas temu u jedego rzeźnika, który po 2 godzinach koszmarnej męki, z irytacją stwierdził, że nie pojmuje czego frajerzy rwą zęby w dent, a nie jadą do Krakowa. W trakcie zbiegu nawalił sprzet, a facet pozwolił sobie na komentarze do "asytentki", która nerwowo zerkała na zegar, bo jakieś ważne spotkanie mieć miała, żeby zamkła m(..)e, bo mu też pot cieknie po jajach itd, nieźle, fakt autentyczny, opisany potem w Wyborczej.
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 31-01-2009, 10:08   

Agga też syn miał aparat w dent america nie pamiętam nazwiska, ale taka strasznie niesympatyczna kobieta, jak w czasie biegu pękł mu jakiś drucik, dobrze, że nie połknął, to jeszcze miała mieć czelność mieć do nas pretensje. Skutek taki, że ma teraz drugi aparat ale właśnie nie w dent. Ale 500 w plecy.
Co do Witkowskiego to fakt, też mnie raził brał poważnego podejścia do higieny (rękawiczki), ale jeżeli chodzi o usuwanie to wiem po sobie i po paru osobach, które miały skomplikowane sprawy, że jest dobry.
Natomiast leczyć jeżdżę do globusa w Krakowie z przyzwyczajenia, są ok, stomatolodzy nie zmieniają się od lat, ale na pewno nie są tani. Teraz zamierzam właśnie znaleźć kogoś lokalnie, bo mi się już do Krakowa nie chce jeździć. Dent America na pewno odpada po tym jak widziałem jakie mają podejście do pacjentów, gdy chodziłem do tej ortodomtki.
 
     
wiga
Gość
Wysłany: 31-01-2009, 16:52   

pablo napisał/a:
Teraz zamierzam właśnie znaleźć kogoś lokalnie, bo mi się już do Krakowa nie chce jeździć. Dent America na pewno odpada ...


Polecam klinikę dr Sowy - przenieśli się niedawno ze Szpunara na Słowackiego. Korzystałam z usług chirurga - trudny zabieg usunięcia korzenia - bez problemów. Mogę polecić też p.Magdę od ortodoncji i specjalistkę od naprawdę trudnych przypadków endodoncji.
 
     
Macius87
Gość
Wysłany: 01-02-2009, 23:00   

Ja polecam Panią doktor Magdalenę Podrecką, przyjmuje w "nowym" bydunku na przeciwko SP2:)
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 08-03-2009, 15:02   

Najlepszego chirurga maja w american dencie przyjmuje chyba wtorki i czwartki
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-03-2009, 15:07   

ale zabiegów z narkozą mimo to nie wykonuje :(
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
olo9
Gość
Wysłany: 08-03-2009, 16:17   

Piotrex napisał/a:
Najlepszego chirurga maja w american dencie przyjmuje chyba wtorki i czwartki


mamy tu lekki dysonans poznawczy :D

pablo napisał/a:

Agga też syn miał aparat w dent america nie pamiętam nazwiska, ale taka strasznie niesympatyczna kobieta...


wojtek123 napisał/a:

Stanowczo nie polecam DentAmerica, usuwałem tam ósemkę jakiś czas temu u jedego rzeźnika...
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-03-2009, 17:38   

chirurg tak. ortodonta nigdy
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 08-03-2009, 19:45   

a ja się nie zgodzę ani z chirurgiem ani z ortodontą
_________________
Pozdrawiam
 
     
frida
Gość
Wysłany: 09-03-2009, 01:10   

nie wiem kto wypisuje takie glupoty na temat Dent America
i,ale pewnie ma w tym jakis interes -leczy sie tam cala moja rodzina -obsluga jest super, mamy karte rodzinna -mi osobiscie uratowano zeba na ktorym postawili krzyzyk w 3 innych placowkach. Chodzimy do dr Ludwikowskiego i polecam go z calego serca -dodatkowo w klinice jest super mikroskop dzieki ktoremu walsnie uratowano mi zeba

forum czytam czesto i nie udzilelam sie na nim aktywnie jako osoba piszaca posty , ale szlag mnie trafia jak ludzie wypisuja bzdury.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-03-2009, 07:16   

Bzdury to sama moze piszesz nie oceniaj wszystkich po sobie.
Powiem ci tak jeden z lekarzy malo nie odstal w zeby za swoje zachowanie wobec kobiety.

Jakos spadla w ciagu kilku lat o kilkadziesiat proicent, co widac po sprzecie ( fotele , lampy )
brak stalej asystentki przy lekarzach ( przewaznie lataja miedzy ganbinetami ).

Co do ratowania zebow nic nie powiem , bo tak mi ratowali ze juz nie mam.


Pamietaj ze kazdy ma swoje opinie i kazdy pisze co odczul.

teraz zmeinilem klinike na krakowska drozsza ale za to lekarz jest uprzejmy sprzet nie przypomina prlu, wszystko skomputeryzowane , a obsluga "malych pacjentow" jest zachwycajaca.

Pozatem jednorazowe szczoteczki w tolaecie, wielojezyczna recepcja itd.
_________________
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 09-03-2009, 07:37   

Cytat:
nie wiem kto wypisuje takie glupoty na temat Dent America
nie wiesz ?? jak czytasz posty nie trudno się domyślić niezadowoleni pacjenci którym spartaczono zęby
Cytat:
,ale pewnie ma w tym jakis interes -l
interesem nazywasz to że chcę przestrzec innych przed - strata pieniędzy
- utratą zdrowia itd
Teraz karta rodzinna rabat na tej karcie można sobie wsadzć w.... w porównaniu z tym co oferują inne kliniki.
Sprzęt- pojęcia nie miałam dopóki nie zamieniłam Dentysty że sprzęt jakim się tam posługują to stare zużyte graty. Obsługa na recepcji opryskliwa i niekompetentna.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-03-2009, 17:40   

przemo napisał/a:
, wielojezyczna recepcja itd.



uehehehe.. teraz to dowaliles, malo z krzesla nie spadlem.. to po jakiemu ty z dentysta gadasz? ;)

ja tam chodze do DentAmerica i moze mam szczescie wyjatkowe. ostatnio wstawiali mi korone w miejsce jedynki i wszystko bardzo ladnie spasowali - jak u dobrego blacharza ;)

z obsluga na recepcji tez nigdy nie mialem zadnych problemow, mile uczynne dziewczyny, jak trzeba bylo zmienic termin to no problem, raz nawet przesunely wizyte innego pacjenta. no ale to moze indywidualnego podejscia do sprawy
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17