Poprzedni temat «» Następny temat
Przedświąteczny spacer
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 16-12-2007, 18:17   Przedświąteczny spacer

Zapraszamy na wieczorny spacer po naszym urokliwym mieście. Idąc ulicą Królowej Jadwigi
prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Schodząc w dół mieliśmy nie lada problem ulica oblodzona , nie posypana. Można stracić nie jednego zęba i połamać wszystkie członki i części ciała nie wspominając o siniakach. Dzieciaki uwaga!!! Jutro do szkoły a szkoda by tak było przed świętami w gipsie wylądować. Jesteśmy na dole przy szkole podstawowej nr 2 tutaj sytuacja trochę lepsza . Przejść można bez wzmożonej ostrożności ale posypać by się przydało. Jutro dzień szkoły. Jesteśmy przy Urzędzie widzimy pięknego Anioła Nowość !!
Droga do kopalni ogólnie w miarę ale jak przy szkole sypnąć by się przydało. Tylko zastanawiam się kto ma sypnąć i komu za to nie sypanie. :) Cała kopalnia "czarna" na jej tle 2 Anioły również Nowość ! Brakuje choinek które zostały wycięte a dawały wspaniały świąteczny efekt. Jedno jest pewne o turystę się dba. Dalej Jana Pawła do przejścia ale na podejściu pod
restaurację Królewską można wypróbować taniec na lodzie lub być przez chwile Adamem Małyszem. Wielicki rynek śnieg usunięty , gładko można przejść po chodnikach. Uwaga tylko na schodach koło papierniczego. Rynek hmm.. smutny, nieoświetlony w ogóle nie przypomina
atmosfery świąt. Moje ogólne wrażenia nigdzie nie zauważyłam posypanego pobocza.
Nie ma tego złego bo wracając sympatyczna staruszka poprosiła mnie o pomoc w przejściu właśnie na nieszczęsnej Królowej Jadwigi. Co z przyjemnością uczyniłam w podziękowaniu dostałam buziaka od pani. Z uśmiechem na twarzy i czerwonymi policzkami pobiegłam do mojej rodzinki. Tak sobie myśle przydała by się większa dbałość o estetykę i bezpieczeństwo miasta.

Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-12-2007, 19:41   

my dzisiaj bylismy na pierwszym spacerze z naszym malym psiakiem i na lekarce podobnie.. wszedzie lod, slisko i mozna zeby stracic..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
IK
Gość
Wysłany: 16-12-2007, 20:53   

na Kosciuszki tez nie lepiej a pod lewiatanem dramat :)
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-12-2007, 09:34   

Wczoraj po 21:00 wracałem z przystanku pod cmentarzem do siebie, a więc czekało mnie przejście przez całe centrum.
To że zaliczyłem tylko jeden upadek to uważam za wielki sukces. Najbardziej ślisko na kostkach...
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 19-12-2007, 19:26   

Tradycyjnie UMiG Wieliczke nie stać na służby porządkowe oraz na posypanie ulic.
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-12-2007, 01:20   

a mnie zastanawia jedno, mianowicie do kogo należy taki mały chodniczek łączący Piłsudskiego (koło ul Grottgera) i Sienkiewicza, idąc tam wczoraj z gostkiem ćwiczyliśmy "taniec połamaniec" w pełnym słowa znaczeniu ze skutkiem końcowym bolesnym dla obojga :D
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16