Poprzedni temat «» Następny temat
piknik dla najmłodszych
Autor Wiadomość
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 09-07-2009, 15:31   piknik dla najmłodszych

Wszystkie dzieci w wieku od 2-10 lat zapraszamy na piknik wraz z RODZICAMI w dniu 14.072009 -koło sklepu Paleo Wieliczka ul . Sienkiewicza 24 - do waszej dyspozycji zjeżdżalnia , zamek dmuchany i inne atrakcje - wszystko bezpłatne w godz 10 - 17 . Za bezpieczeństwo dzieci na zamku odpowiadają Rodzice . W czwartek 16.07.2009 zapraszamy dzieci na podobną imprezę przed sklepem Paleo Wieliczka ul . Asnyka 6 w godz 10-17 Wszystkie atrakcje sa BEZPŁATNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
hand
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-07-2009, 16:15   

Wow :)
Witamy Pana prezesa :)
Moze Paleo zagosci tu na stale :)
Bo przynajmniej czesc z nas mocno sobie chwali Panski sklep :)
_________________
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 09-07-2009, 17:19   

Witam ! Może nie tak oficjalnie , ale jestem stałym czytelnikiem " Wieliczka24 " , i miło mi jest zaprosić dzieci { zwłaszcza te najmłodsze} na cykl imprez ,które zamierzamy przeprowadzić w czasie tych wakacji przed naszymi sklepami w Wieliczce! Wszystkie atrakcje w czasie imprez są bezpłatne . Paleo powoli się rozrasta , w tej chwili ma 190 pracowników i przygotowuje parę niespodzianek , o których dyskutuje się na "Wieliczka 24" i miło mi jest przeczytać że jesteśmy zauważani na rynku handlowym Wieliczki . Pozdrawiam
_________________
hand
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 09-07-2009, 17:41   

wow Witamy super :): )
Cytat:
Paleo powoli się rozrasta , w tej chwili ma 190 pracowników i przygotowuje parę niespodzianek ,
gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów dodam że dla mnie jesteście najlepszym sklepem zakupy w Paleo to czysta przyjemność bogaty asortyment ( jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nie było czegoś czego akurat potrzebuje) i tutaj koniecznie wspomnę o bardzo miłej i fachowej obsłudze pełen profesjonalizm
_________________
Pozdrawiam
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-07-2009, 13:17   

Cytat:
jesteście najlepszym sklepem

Zależy który, np. żona lubi ten sklep na Asnyka, a na Sienkiewicza narzekała na nieuprzejmość obsługi i chodzi do sąsiedniego, bodajże lewiatana.
Natomiast na Asnyka faktycznie jest bardzo ok.
Fajny też pomysł na promocję, dzieciaki na pewno się ucieszą :)
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 10-07-2009, 13:51   

tak chodzi mi o Asnyka ja zdecydowanie wolę większą przestrzeń :D
_________________
Pozdrawiam
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 10-07-2009, 20:22   

Dziekuję za uwagi , odnośnie pracy personelu na naszych sklepach w Wieliczce , chciałem tylko dodac , iż dwa pierwsze pikniki odbyły się tak na Sienkiewicza , jak i na Asnyka i cieszyły się dosyc dużym zainteresowaniem wsród dzieci , jak i ich opiekunów . W planach mamy po dwie imprezy tygodniowo do końca wakacji na terenie Wieliczki , oczywiście największą atrakcją jest dmuchany zamek ze zjeżdżalnią . O ile warunki atmosferyczne pozwolą to imprezy bedziemy planowac z tygodniowym wyprzedzeniem i będę się starał informowac o grafiku na "Wieliczka 24". Dziękuję za komplementy , postaramy się nie obniżac poziomu, a wręcz odwrotnie może jeszcze uda nam się " czymś pozytywnym zaskoczyc !!! Wszystkie atrakcje przygotowane na dany piknik są bezpłatne .!!!!!!!!!!!!!!!!!, natomiast już był niewielki problem ponieważ ktoś chciał się podczepic ze sprzedażą waty cukrowej . Nie wymagamy żadnych paragonów ze sklepow , wskazane jest tylko aby dzieci były pod opieką dorosłych . Pozdrawiam
_________________
hand
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 14-07-2009, 22:04   

Zapraszam wszystkich milusińskich {2-10 lat }w czwartek 16.07 -na piknik przed sklepem Paleo na ulicy Asnyka , początek godz 10 - do 17. Dmuchany zamek , zjeżdżalnia , a także inne atrakcje bezpłatne !!! Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami , gdyż korzystanie z zamku i zjeżdżalni odbywa się tylko pod ich nadzorem . Następne pikniki na następny tydzien - wtorek przed sklepem przy ulicy Asnyka , zaś w następny czwartek przed sklepem na ul.Sienkiewicza 24 . Pozdrawiam
_________________
hand
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 16-07-2009, 22:03   

Dziękujemy za liczny udział w pikniku , uprzejmie informujemy iż nastepne imprezy odbędą się w najbliższy wtorek - przy sklepie Paleo na ul Asnyka , i w czwartek przy sklepie Paleo ul Sienkiewicza 24
_________________
hand
Ostatnio zmieniony przez sliwa wojciech 16-07-2009, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 16-07-2009, 22:04   

Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami , bądz pełnoletnimi opiekunami, wszystkie atrakcje , wraz z dmuchanym zamkiem są bezpłatne !!!!
_________________
hand
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 18-07-2009, 17:05   

Panie Wojtku czy mozna jakos usprawnic obsluge stoiska miesno wedliniarskiego bo czesto czlowiek traci tam 20minut robiac zakupy wedliny czy miesa bo reszta dziala bez zarzutu.
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 19-07-2009, 08:58   

W przypadku sklepu na ul.Sienkiewicza to raczej nie da się nic zrobic , jest tam poprostu ciasno i nie da się nawet zwiększyc ilosci obsługi za ladą. Natomiast ze sklepem na ul. Asnyka to postram sie ,aby skrócic czas oczekiwania . Największe zainteresowanie wędlinami jest w piątki i soboty , a Ci co pracują na stoisku też chcą troszkę wolnego dla swoich bliskich , czy też na wykorzystanie urlopu i tutaj musimy tak organizowac pracę , aby klient był zadowolony , a także dostrzegac potrzeby personelu -osobnym problamem jest ,że niestety nie każdy nadaje się do pracy na stoisku wędliniarskim i nie jest to takie proste i oczywiste , nie wiem ile tysięcy razy dziewczyny wykonują ruch ramieniem przy cięciu wędlin na krajalnicy , ale naprawdę trzeba miec kondycję - aby wydolic fizycznie , rozpoznawac gatunki szynek czy kiełbas i jeszcze byc uprzejmym dla klientów - dziękuję za uwagi - postram się poprawic !!
_________________
hand
 
     
MarcinJ 
Gwarek
MarcinJ


Osiedle: Centrum
Wiek: 50
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 19-07-2009, 10:56   

Może Panie Wojciechu, wzorem sklepów wielkopowierzchniowych (przepraszam za porównanie ale tylko tam się z tym spotkałem :) ) zakupić dziewczynom na wędlinach automatyczne krajalnice, bedą tylko wyciągały z lodówy bloki wedlin czy sera i wsadzały na podajnik, ustawiały odpowiednią grubość i przycisk start, i sama maszyna ładnie układa plasterki. Jeszcze jeden temat: stan nawierzchni na parkingu paleo asnyka od "tyłu". Nie mam pojęcia do kogo należy teren, ale może Pan (przypuszczam że juz Pan pewnie próbował) zmusił do naprawienia tej drogi, nie dość że kepski wjazd, to z wypełnionym koszykiem nie ma szans na wyjazd ze sklepu. A powiem szczerze, odkąd jest Pana paleo tam, moja noga w tesco czy carrefourze itp bardzo rzadko powstaje, i tak dalej trzymać :)
 
     
sliwa wojciech 
Solanka


Wiek: 65
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 44
Wysłany: 19-07-2009, 21:59   

Dziękuję za podpowiedż , ale mamy automatyczne krajalnice na innym , największym naszym sklepie w Kazimierzy Wielkiej , gdzie wędlin sprzedajemy 3 razy więcej niż na Asnyka , ale nie zdają one egzaminu - po prostu jakośc krojonych z automatu wędlin jest beznadziejna i tam także dziewczyny wolą kroic w cyklu ręcznym niż automatycznym , aby klienci byli zadowoleni . Postaramy się usprawnic obsługę na stoisku wędliniarskim w najbliższym czasie . Odnośnie jakości parkingu to dziury zostały załatane 2 dni temu , ale jakośc asfaltu na parkingu jest tragiczna - przygotowujemy pewną ofertę dla Spółdzielni Mieszkaniowej , odnosnie położenia nowej nawierzchni na całym placu , bo łatanie jest nieskuteczne , ale naprawdę nie jest łatwo , parking jest własnością Spółdzielni Mieszkaniowej - tym bardziej że nie jesteśmy jedynymi użytkownikami tego obiektu , są także busy , które także intensywnie eksploatują nawierzchnię , zaś pozostali użytkownicy nie interesują jakością nawierzchni parkingu .
_________________
hand
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 20-07-2009, 09:39   

A ja zapytam czy na Sienkiewicza mozna parkowac autem przed sklepem bo slyszalem ze sa tam koperty z zakazem a za sklepem jest parking dla paracownikow i aut dostawczych, Nie robie tam zakupów ze wzgledu na malo miejsca przy parkowaniu no i wlasnie sprawe tego zakazu na tym malym parkingu naprzeciw sklepu.
Kiedys slyszalem ze Starznicy legitymowali kogos bo stanoł właśnie na tym kilkumiejscowym parkingu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17