Poprzedni temat «» Następny temat
Park Mickiewicza po nowemu - Orlik 2012
Autor Wiadomość
gość
Gość
Wysłany: 29-11-2009, 10:57   

Liga jest od godziny 18 do 22 , czy te godziny są kosztem dzieciaków którzy przychodzą zimową porą na orlika?
 
     
Ewa
Gość
Wysłany: 29-11-2009, 11:43   

gość napisał/a:
Liga jest od godziny 18 do 22 , czy te godziny są kosztem dzieciaków którzy przychodzą zimową porą na orlika?


ale od 18 do 20 to tak

a ja jeszcze chciałam dodać jedną uwagę na orliku grają koledzy z karkowa urzędników którzy pracują w urzedzie i też są z karkowa ale to już norma że kraków w wieliczce pracuje
 
     
piotr
Gość
Wysłany: 29-11-2009, 14:13   

Koziol naściągał swoich kolegów z krakowa i utworzył parę spółek aby dać im dobrze zarobić po parę tysięcy
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 29-11-2009, 14:20   

A którzy to koledzy i ktore spolki ? Podaj pare nazwisk, moze bedzie jasniej.
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 29-11-2009, 15:15   

Cytat:
Koziol naściągał swoich kolegów z krakowa i utworzył parę spółek aby dać im dobrze zarobić po parę tysięcy

Lubię takie merytoryczne posty przeładowane dobrze udokumentowanymi faktami.
 
     
shop
Gość
Wysłany: 30-11-2009, 01:31   

qwe napisał/a:
shop napisał/a:
Na te "całe rodziny" to strach się popatrzyć, bo mogą przyje**ć. ?


Jasne, biją tam kogo popadnie. Jeśli boisz się zwykłych ludzi to po prostu nie wychodź z domu, a nie szkaluj pierwszą od wielu lat dobrą inicjatywę w Wieliczce, jaką jest ta liga. Ponad 200 osób dzięki temu ma ciekawe zajęcie, ale jak widać zawsze znajdzie się jakiś maruder któremu wszystko będzie przeszkadzać.


a)Zależy kogo uważamy za normalnego. Taki pomysł dla ciebie do głębszego przemyślenia.
b)Nie polecam widzieć rzeczy jednowymiarowo. Ty widzisz tylko plusy zakrywając łapkami oczy, kiedy zobaczysz coś czego tam nie powinno być i z udawanym uśmiechem udajesz, że nic nie widziałeś. Typowo polskie. Do tego chciałbym, żeby jednak trochę więcej osób niż 200 miało ciekawe zajęcie - mogłyby przyjść i pooglądać mecze LA. Może nie przychodzą, bo tak jak ja boją się "normalnych" (twoim zdaniem) ludzi, albo nie chcą, żeby ich dzieci słuchały "k**w" wykrzykiwanych z częstotliwością wystrzałów z uzi. Taki pomysł dla ciebie do głębszego przemyślenia.

ps. Nie "szkaluję" ligi, bo jaki mógłbym mieć w tym cel? Zależy mi na przerwaniu rozgrywek, więc piszę na forum? Nie żartujmy. Szukasz czarownic, żeby je spalić na stosie? Syndrom "oblężonej twierdzy"? Nie przeszkadza mi "wszystko". Konkretne rzeczy o których napisałem.

c) NAJWAŻNIEJSZE. Szczerze powiedziawszy - głęboko schowaną mam całą tą Ligę Amatorską. W pierwszym swoim poście tylko potwierdziłem słowa kogoś kto pisał przede mną o atmosferze wokół niej. Nie wiem dlaczego zrobiono ze mnie front antyligowy. Niech sobie grają. Ni mnie to ziębi, ni grzeje. Interesują mnie tylko sprawy, które poruszyłem w swoim pierwszym poście wymienione w punktach.
 
     
Hauptmann 
Kopacz



Wiek: 33
Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: 30-11-2009, 18:30   

ygrek napisał/a:
Tymczasem ilekroć przechodziłem tam latem widziałem kilkanaście samochodów na krakowskich numerach i zorganizowane rozgrywki, a mój syn spędził tam kiedyś chyba 4 godziny, nie mogąc wejść na teren boiska. Nie czarujmy się, ale siła przebicia sześciu 10-latków wobec kilkunastu 30-40 latków jest niewielka.



a)To ,że ktoś ma na samochodzie krakowskie numery ,to nie oznacza ,że jest z Krakowa.
b)Krótka piłka z mojej strony.Nie jest to wina ludzi ,iż twój syn spędził 4 godziny i nie pograł sobie. Grają Ci co mają rezerwacje.
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-11-2009, 18:48   

Hauptmann napisał/a:
To ,że ktoś ma na samochodzie krakowskie numery ,to nie oznacza ,że jest z Krakowa.

Hm, na siedem - osiem samochodów wszystkie miały numery KRXXXXX.
To że ktoś gra na Orliku w Wieliczce nie oznacza że jest z Wieliczki. :027:
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować boisko? 2- 3 dni, może tydzień, może miesiąc, a może tylko krewni i znajomi Królika?
 
     
Hauptmann 
Kopacz



Wiek: 33
Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: 30-11-2009, 20:00   

ygrek napisał/a:
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować boisko?


tydzień bądź dwa i spokojnie możesz grać ;)
 
     
kibic
Gość
Wysłany: 03-12-2009, 14:55   

Bardzo dziwią mnie te negatywne komentarze na temat Orlika i Ligi Amatorskiej. Zamiast kłócić się napiszcie, czy podoba się wam poziom ligi i czy macie swoich faworytów, a może jest jakiś wyróżniający się zawodnik.
Ja też chodzę tam ze swoim dzieckiem i często oglądamy te rozgrywki, a jak jest zajęte boisko do piłki nożnej to korzystamy z boiska do kosza i jeszcze nigdy nie było z tym problemów.
 
     
Don
Gość
Wysłany: 06-12-2009, 19:13   

Ma ktoś numer telefonu do tego instruktora sportu żeby zarezerwować boisko?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 06-12-2009, 19:14   

Google Ci nie działa ?
_________________
 
     
qwerty
Gość
Wysłany: 06-12-2009, 19:52   

Wątpię ,aby znalazł tą informację na Gugl ;)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 06-12-2009, 19:56   

http://solnemiasto.pl/?module=contact
Zadzwon Wszystko CI powiedza :)
_________________
 
     
asd
Gość
Wysłany: 10-12-2009, 20:09   

http://orlikwlck.w.interia.pl/wiescizboiska.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16