Poprzedni temat «» Następny temat
Park Mickiewicza po nowemu - Orlik 2012
Autor Wiadomość
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 02-07-2008, 09:52   

gość napisał/a:
Ponadto:
Dodano zadanie pn. „Budowa świetlicy środowiskowej os. Bogucice”, zadanie planuje się do realizacji w latach 2008 – 2009, łączne nakłady finansowe wyniosą 600.000 zł, wydatki w roku 2008 wyniosą 70.000 zł i w roku 2009 wyniosą 590.000 zł.

Dodano zadanie pn. „Budowa kompleksu dwóch boisk / piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego/ wraz z kontenerem sanitarno – szatniowym w osiedlu Bogucice w Wieliczce w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012r.”, planuję się wydatki na realizację zadania w roku 2008 w kwocie 1.000.000 zł.

Orlik znowu do Bogucic? Wszystko się tak szybko zmienia.


Zajrzyjcie sobie do ostatnie uchwały zmieniające budżet:
http://www.wrotamalopolsk...ala%20nr228.htm
A jeszcze lepiej bezpośrednio do pliku
http://www.wrotamalopolsk...chwalanr228.pdf

Strona 12-13
Budowa kompleksu dwóch boisk / piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego/ wraz z kontenerem sanitarnoszatniowym w osiedlu Bogucice w Wieliczce w ramach programu „ Moje boisko Orlik 2012r.” - zmniejszenie o 1 000 000 zł

Budowa kompleksu dwóch boisk / piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego/ wraz z kontenerem sanitarnoszatniowym przy Alei Parkowej w Wieliczce, w ramach programu „ Moje boisko Orlik 2012r.” - zwiększenie o 1 000 000 zł

Strona 23
Tworzy się zadanie pn. „ Budowa kompleksu dwóch boisk / piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego / wraz z kontenerem sanitarno - szatniowym przy Alei Parkowej w Wieliczce w ramach programu „ Moje boisko Orlik 2012r.””, planuje się wydatki na realizację zadania w roku 2008 w kwocie 1.000.000 zł.
Skreśla się zadanie pn. „ Budowa kompleksu dwóch boisk / piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego / wraz z kontenerem sanitarno - szatniowym w osiedlu Bogucice w Wieliczce w ramach programu „ Moje boisko Orlik 2012r.””, zadanie nie będzie realizowane.

Strona 36
Nazwa zadania: Budowa kompleksu dwóch boisk / piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego/ wraz z kontenerem sanitarno-szatniowym w przy Alei Parkowej w Wieliczce w ramach programu „ Moje boisko Orlik 2012r.”

Moim zdaniem na stronie Panoramy jest błąd, nie pierwszy zresztą (Tak to jest jak się redaguje newsy działając na zasadzie wytnij-wklej bez przygladąnia się zawartości ;) )
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 02-07-2008, 10:06   

Na stronie panoramy też napisali że ryby wyzdychały w stawie w parku.
A w ogóle to wiecie czy oni jeszcze będą coś robić z tym stawem czy już zostanie tak jak jest. Moim zdaniem paskudnie teraz wygląda
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-07-2008, 11:41   

Z planu wynika ze ma byc molo i pomost ale dla mnie najdziwniejsza jest ta trawa co wyrosla na mule i teraz wystaje nad powierzchne wody.

Oby cos z tym zrobili bo inaczej to kilkaset tysiecy polecialo do wywalenia.
_________________
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 04-07-2008, 13:37   

W BIP ogłoszony został przetarg :
Cytat:
Przetarg nieograniczony na budowę kompleksu dwóch boisk (piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego) przy Alei Parkowej w Wieliczce w ramach programu "Moje boisko Orlik 2012" - dnia 03.07.2008 r. dodano informację o proteście

wraz z mapą poglądową: http://www.wrotamalopolsk...lik_mapa003.pdf
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-07-2008, 16:36   

zamieszczam mapkę i tutaj

Plik ściągnięto 44 raz(y)
198,79 KB
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 04-07-2008, 18:36   

To jeszcze dodam, że termin wykonania zamówienia to max 28.11.2008

Termin składania ofert do 18.07.2008. Przy czym pojawił sie już protest więc możliwe, że termin zostanie przesunięty.
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 05-07-2008, 23:33   

heh.. kto tym razem protestuje? zwolennicy WSE ??
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 06-07-2008, 02:50   

BIP napisał/a:
Protestujący: P.W. GRETASPORT, [...], ul. Jaworowa 2, 41-300 Dąbrowa Hórnicza
SKŁADA PROTEST 1. przeciwko takiemu opisaniu przedmiotu zamówienia, który utrudnia uczciwą konkurencję orazopisem cech wskazujących na jednego producenta, tym samym utrudniając dostęp innymprzedsiębiorcom do rynku, co naraża interes skarżącego.

Jeśli chcę kupić trawę o określonych parametrach, to narażam interes. Jaki interes? Czyj interes? Hórniczy interes!
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 06-07-2008, 22:40   

Wiesz, to częsta praktyka. Kiedyś byłem świadkiem przetargu ups'y, gdzie jednym z warunków były "zgodność z europejskimi normami wymiarowymi określona z dokładnością do centymetra", dziwnym trafem spełniała to tylko jedna firma :)
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 14-07-2008, 13:41   

No i zgodnie z przewidywaniami zmienił się termin składania ofert. Nowy termin to 29.07.2008
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 24-07-2008, 16:48   Co jest grane?

W BIP ogłoszony został: przetarg nieograniczony na zadanie pn. : "Budowa kortów tenisowych w Wieliczce". Data zamówienia: 2008-07-23
Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch kortów tenisowych z mączki syntetycznej, ogrodzenia oraz kotwienia pod halę tenisową wraz z inwentaryzacją powykonawczą geodezyjną.
Rzut ogólny przedstawiony jest na mapce: http://www.wrotamalopolsk..._Rzutogolny.pdf

Dziwnym trafem jeszcze niedawno planowano umieszczenie na tym terenie WSE, a 27-06-2008 rozpisano: przetarg nieograniczony na budowę kompleksu dwóch boisk (piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego) przy Alei Parkowej w Wieliczce w ramach programu "Moje boisko Orlik 2012".
Mapka poglądowa: http://www.wrotamalopolsk...lik_mapa003.pdf

Czy takie usytuowanie kortów nie wyklucza rozsądnego zagospodarowania sąsiednich działek? Będą trzy korty ceglane, dwa w hali, boisko wielofunkcyjne, boisko piłkarskie. Potrzebne do tego jest zaplecze socjalne, parking, gastronomia.
Słyszałem o planach budowy kortów na Grabówkach, na Psiej Górce, ale korty pod namiotem na boiskach "Orlika" to chyba nie najleprzy pomysł. Jak dobrze pójdzie, to wkrótce na tym terenie powstanie kosmodrom.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 24-07-2008, 19:48   

ale jak to cudownie ze burmistrz dba o rozwoj kultury fizycznej i sportu, zamiast terenow zielonych boiska, zamiast terenow na psiej gorce boiska, zamiast runku .... boisko ?


Zywokost zaraz napisze ze poprostu takiego cudu od czasow 1989 nie bylo :)
_________________
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 24-07-2008, 20:10   

przemo napisał/a:
ale jak to cudownie ze burmistrz dba o rozwoj kultury fizycznej i sportu, zamiast terenow zielonych boiska, zamiast terenow na psiej gorce boiska, zamiast runku .... boisko ?


Co to za tereny zielone koło parku Mickiewicza jak tam chwasty są po pachy i nic więcej.
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 24-07-2008, 20:45   

Wlasnie do mnie to pytanie , to te chwasty ja powinieniem zamienic na trawe lub coś innego ?
Zabetenuj se wszyskto razem z Kozlem Abrakadabra, bedziesz mial kolejna wielicka atrakcje.
Betonowa pustynia w wieliczce.

Przeraza mnie ta bezmyslnosc i brak potrzeby wyjscia na spacer gdzies na miejscu
Ale zawsze mozna doope autem wywiesc za miasto nie ?
_________________
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 24-07-2008, 20:54   

przemo napisał/a:
Wlasnie do mnie to pytanie , to te chwasty ja powinieniem zamienic na trawe lub coś innego ?
Zabetenuj se wszyskto razem z Kozlem Abrakadabra, bedziesz mial kolejna wielicka atrakcje.
Betonowa pustynia w wieliczce.

Przeraza mnie ta bezmyslnosc i brak potrzeby wyjscia na spacer gdzies na miejscu
Ale zawsze mozna doope autem wywiesc za miasto nie ?


Co kto lubi. Jak widać niektórzy lubią oglądać chwasty a niektórzy wola np zagrać w kosza albo w piłkę nożną...
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 18