Poprzedni temat «» Następny temat
Oszust w Wieliczce !
Autor Wiadomość
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-02-2012, 10:57   

Cytat:
obiecał że wyśle paczkę we wtorek

Ile razy już to obiecywał ?
_________________
 
     
Bartek5035 
Gwarek


Wiek: 30
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 12
Wysłany: 26-02-2012, 11:39   

akurat pierwszy raz taką wiadomość napisał
 
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 26-02-2012, 22:40   

Cytat:
obiecał że wyśle paczkę we wtorek


Skąd ?
Z Hong Kongu ?

Hahahahah

Nr. listu przewozowego jakis Ci podał ?
 
     
soltown 
Żupnik


Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 78
Wysłany: 26-02-2012, 23:04   

czegoś nie rozumiem.Kupuję jakis produkto od sprzedawcy ,widzę ,że ma pelno negatywnych komentarzy ,a mimo to dokonuję transakcji i przelewam kasę?
rozumiem jeszcze jakąś starszą osobę-może niedoświadczona ale mlodzi ludzie tacy naiwni?!
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-02-2012, 23:23   

czasem podejmuje się decyzje pod wpływem chwili ;)

ciekawe co takiego jest w tych słuchawkach że warto było aż tak ryzykować..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
munczi
Kopacz


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 27-02-2012, 14:25   

nic takiego nie było w tych słuchawkach, po prostu aukcja i dobra cena, jak każda inna :)

wysyp negatywnych komentarzy u tego pana nastąpił głównie w styczniu i lutym tego roku - a nie wiem jak Bartek, ale ja dokonałam zakupu w wigilię :P poza tym mimo tych wszystkich negatywów, nadal ma więcej pozytywów, plus - te negatywne komentarze są poprzeplatane pozytywnymi, więc widać ktoś tam z zamawiających coś u niego w grudniu otrzymał swój towar :))

tak czy inaczej ja dziś złożyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policję - i wcale nikt mi nie mówił, że za mała kwota, by się tym zajęli, czy że "nie ma sensu". policjanci profesjonalnie podeszli do sprawy - aż byłam zdziwiona :P

Bartek: nie cieszyłabym się z tego, że Ci napisał, iż wyśle we wtorek ;) mi tak pisał cały styczeń. ja już w tym momencie mam w d... te całe słuchawki, chcę po prostu z powrotem moje pieniądze i tyle :)
 
     
soltown 
Żupnik


Dołączyła: 03 Mar 2011
Posty: 78
Wysłany: 27-02-2012, 14:56   

e ja dokonałam zakupu w wigilię :P poza tym mimo tych wszystkich negatywów, nadal ma więcej pozytywów, plus - te negatywne komentarze są poprzeplatane pozytywnymi,więc widać ktoś tam z zamawiających coś u niego w grudniu otrzymał swój towar :))


hehe fajna argumentacja:)
moze wysle ,.a moze nie loteria:)
 
     
munczi
Kopacz


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 27-02-2012, 16:30   

argumentacja widać wystarczająca, by policja zajęła się tą sprawą, nie musi podobać się Tobie :)


jak już wspomniałam - dziś zgłosiłam sprawę na policję. napisałam to szanownemu sprzedającemu, żeby wiedział..i jak nie było z nim kontaktu przez 1,5 miesiąca, tak teraz odpowiedź otrzymałam w ciągu godziny :D twierdzi, że odda pieniądze i prosi o nr konta, heheh. ciekawe, czy tym razem mówi prawdę?:D

a jeśli faktycznie odda pieniądze - czy będę mogła anulować całą sprawę na policji? pytanie głównie do Piotrka, bo z tego, co widzę, orientuje się w temacie e-sprzedaży i może akurat wie coś na ten temat..;)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-02-2012, 16:35   

Zawsze mozesz wycofac zgloszenie.
Poinformujesz, ze sprawca zwrocil Ci tyle co chcialas i nie masz wobec niego roszczen.
Nie zapomnij tylko o negatywie.
_________________
 
     
munczi
Kopacz


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 27-02-2012, 16:50   

to było "zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa" ;) nie wiem, czy to można tak po prostu wycofać, ale mam nadzieję, że tak :) jak tylko dostanę pieniądze z powrotem, to to zrobię. bo mimo wszystko, średnio mi się chce ciągać po sądach, nawet jeśli są to sądy w tak urokliwym miejscu, jak Wieliczka :P :P :P
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 27-02-2012, 17:06   

przemo napisał/a:
Zawsze mozesz wycofac zgloszenie.
Nie wydaje mi sie. To jest scigane z urzedu. Jesli bylo przestepstwo to nie mozna nagle anulowac go i udawac, ze jest OK. Mozna zglosic, ze zwrocil wiec nie ma przestepstwa i wtedy jest umorzenie postepowania.
 
     
munczi
Kopacz


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 27-02-2012, 17:07   

też mi się tak wydaje :)
 
     
munczi
Kopacz


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 28-02-2012, 20:00   

no i faktycznie przelał dzisiaj te pieniądze :) jestem w szoku :D widocznie boi się policji.

jutro idę poinformować policję o tym, że mam kasę z powrotem. mam nadzieję, że w miarę bezboleśnie to umorzą :)
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 29-02-2012, 00:44   

munczi napisał/a:
a jeśli faktycznie odda pieniądze - czy będę mogła anulować całą sprawę na policji? pytanie głównie do Piotrka, bo z tego, co widzę, orientuje się w temacie e-sprzedaży i może akurat wie coś na ten temat..;)


Zarządzam wysłanie kazdemu z tego wątku po piwie a Wieliczkę objac kryptoreklama wszem i wobec w związku z pozytywnie załatwioną sprawa.
 
     
munczi
Kopacz


Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 8
Wysłany: 29-02-2012, 01:02   

jeszcze nie wiadomo, jak poszło Bartkowi :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16