Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalna strona gminy
Autor Wiadomość
Brzózka 
Kopacz



Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 6
Skąd: Węgrzce Wielkie
Wysłany: 05-06-2007, 15:11   Oficjalna strona gminy

Cieszę się, że projekt studium jednak będzie udostępniony w wersji elektronicznej.
Myślę, że to nie jest wielki problem aby podobna praktyka stała się regułą.
Na przykład ten news:
http://www.wieliczka.eu/?...i&nrwiad=126604
No fajnie... cieszę się, że coś tam się dzieje i że mają już jakąś koncepcję, ale chciałbym tą koncepcję zobaczyć. Wystarczy tylko dołączyć plik pdf do artykułu i wszyscy będą szczęśliwi. Niech ta strona zacznie żyć!

W tej chwili czytając wiadomości na stronie gminnej mam wrażenie, że przeniosłem się o 30 lat wstecz, do minionego już ustroju. Ważne informacje są przedstawiane bardzo zdawkowo. Duża część aktualności mam wrażenie, że są takimi "zapchaj dziurami", pisanymi po to, aby cokolwiek sie pojawiało na stronie. Zastanawiam się tylko kiedy tam znajdziemy listę przodowników pracy ;) Ok, może tyle krytyki wystarczy jak na jeden raz.
Reasumując: trzeba wyjąć głowę z piachu i pogodzić się z faktem, że Internet zmienia oblicze tego świata. Nie traktować go jako zło konieczne, ale jako narzędzie komunikacji z mieszkańcami. Może i jestem idealistą, może piszę rzeczy dla niektórych oczywiste, ale takie rzeczy trzeba powtarzać, aż do skutku!

Nie zauważyłem wątku z propozycjami zmian na stronie wielickiej. Niech więc ten wątek będzie wstępem do dyskusji.

Co chcielibyście zmienić na stronie gminy Wieliczka. Czego tam brakuje?

Może nasze władze po prostu nie wiedzą że elektroniczna "wizytówka" gminy jest marnej jakości i wystarczy im nieco wskazać właściwą "drogę".
_________________
www.wegrzcewielkie.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16