Poprzedni temat «» Następny temat
oblepione słupy i nikt nic nie robi
Autor Wiadomość
KJ
Gość
Wysłany: 12-06-2009, 10:35   oblepione słupy i nikt nic nie robi

Od lat słupy energetyczne i ogłoszeniowe oblepione są niepoliczalnymi warstwami ogłoszeń. Dzwoniłem do wydziału gosp. komunalnej już dawno, nie raz i jak do tej pory ciągle paskudztwo wisi na słupach. Przy Piłsudskiego chyba najwięcej. Tablica ogłoszeń koło klasztoru to się trzyma dzięki tym papierom chyba.
Do burmistrza pisać?
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-06-2009, 14:35   

Napisz odezwę do narodu, coby zaprzestali szpecić otoczenie i przerzucili się na inne media...
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 12-06-2009, 19:40   

Słupy energetyczne należa do Z-du Energetycznego, a slupy ogłoszeniowe do CKiT - i to chyba do nich a nie do burmistrza należy kierować uwagi.
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-06-2009, 20:04   

Problem jest prawnie skomplikowany, bo słupy należą do różnych firm, jak i teren na którym stoją. Wygląda to koszmarnie. 2 tygodnie temu byłem u burmistrza z kompleksową propozycją rozwiązania tego problemu w mieście, praktycznie bez kosztową i obchodzącą niemożność prawną. Niestety pech chciał ;) , że burmistrza nie było, zastępca wyszedł po 30 sekundach, co mniej więcej obrazuje zainteresowanie włodarzy miasta tym tematem. Omawiałem więc problem z sympatycznym człowiekiem, domyślam się, że radnym, jednak oczywiście nie mającym zapewne wpływu. Zostałem odesłany do innych instytucji, czyli delikatnie mówiąc spuszczono mnie po brzytwie. A przecież nie będę latał od instytucji do instytucji, bo wyręczać w pracy włodarzy nie będę.
Wiem, że w innych miastach sobie z tym w sposób przeze mnie zaproponowany poradzono, no ale trzeba chcieć :)
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 16-06-2009, 15:16   

pablo napisał/a:
Zostałem odesłany do innych instytucji, czyli delikatnie mówiąc spuszczono mnie po brzytwie.


To sie nazywa spychologia, wszystko do kogos nalezy, drogi, parkingi, slupy, dachy ale zeby cos zrobic to juz ciężko, a to wszystko to nasz wizerunek miasta i ludzi :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17