Poprzedni temat «» Następny temat
koszmarna kolorystyka osiedla przy W.Pola
Autor Wiadomość
klamot
Gość
Wysłany: 18-08-2010, 01:03   koszmarna kolorystyka osiedla przy W.Pola

To co zrobiono przy ocieplaniu bloków przy Pola/Piłsudskiego to jakiś koszmar. Te kolory i wzory zaprojektował chyba jakiś chory plastyk. Żaden blok nie współgra z innym, wzssytko się kłóci. Osiedle powinno się nazywać 'psychodeliczne'. Domagam się przemalowania bloków.
 
     
jackoi
Magnum Sal


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 96
Wysłany: 18-08-2010, 01:13   

Raczej nikt nie będzie przemalowywał bloków na Twoje widzi mi się
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 18-08-2010, 01:51   

mam na nie wspaniały widok z 16-stki :)
Fiolet i zieleń, przecież to najlepsze z możliwych połączeń kolorystycznych ;)))
Przemaluj sobie balkon jesli ci nie pasuje ( o ile w ogole tam mieszkasz ) nic innego poradzić nie możesz. Już musztarda po obiedzie, nikt nie postawi rusztowania, żeby ulżyć Twoim oczom.
 
     
klamot
Gość
Wysłany: 18-08-2010, 19:37   

pan_jacek napisał/a:
mam na nie wspaniały widok z 16-stki :)
Fiolet i zieleń, przecież to najlepsze z możliwych połączeń kolorystycznych ;)))
Przemaluj sobie balkon jesli ci nie pasuje ( o ile w ogole tam mieszkasz ) nic innego poradzić nie możesz. Już musztarda po obiedzie, nikt nie postawi rusztowania, żeby ulżyć Twoim oczom.


no, musztarda po obiedzie, szkoda że projekt nie był omawiany z mieszkańcami. jednak afera z ociepleniem bloku ('trabant')w Krakowie powoduje protesty mieszkańców i architektów, by przywrócić kolorystykę według założonego projektu
 
     
klamot
Gość
Wysłany: 18-08-2010, 19:38   

jackoi napisał/a:
Raczej nikt nie będzie przemalowywał bloków na Twoje widzi mi się


i takie to mamy społeczeństwo wielickie - gęby nie otworzy, nie sprzeciwi się, tylko marudzi. jakby Ci ktoś zrobił kupę pod drzwiami to też byś nie protestował?
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 18-08-2010, 23:27   

oczywiście że poleciałby do tego kogoś i natarł mu nim twarz, nie oszukujmy się to dość skrajne porównanie... i nie generalizowałabym w kwestii wielickiego społeczeństwa...
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 19-08-2010, 08:38   

klamot napisał/a:
jackoi napisał/a:
Raczej nikt nie będzie przemalowywał bloków na Twoje widzi mi się

i takie to mamy społeczeństwo wielickie - gęby nie otworzy, nie sprzeciwi się, tylko marudzi.

Klamot - a zapłacisz za ponowne malowanie bloku - bo ja nie. Jest wiecej ważniejszych potrzeb i na nie kasa musi sie znależć.
A gębe otworzyli mieszkańcy bloku 97 i na ich wniosek nie malowano balkonów na różowo. Chciałeś inny kolor to mogłeś zebrać sąsiadów i iśc do s-pni.
 
 
     
.
Gość
Wysłany: 19-08-2010, 09:01   

Tomek73 napisał/a:
klamot napisał/a:
jackoi napisał/a:
Raczej nikt nie będzie przemalowywał bloków na Twoje widzi mi się

i takie to mamy społeczeństwo wielickie - gęby nie otworzy, nie sprzeciwi się, tylko marudzi.

Klamot - a zapłacisz za ponowne malowanie bloku - bo ja nie. Jest wiecej ważniejszych potrzeb i na nie kasa musi sie znależć.
A gębe otworzyli mieszkańcy bloku 97 i na ich wniosek nie malowano balkonów na różowo. Chciałeś inny kolor to mogłeś zebrać sąsiadów i iśc do s-pni.


dokładnie. ale lepiej 'gębę otwierać' w internecie ;)
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 22-08-2010, 11:29   

podłączę się tu... a'propos placu zabaw na wincentego pola na który maja tez widok mieszkańcy Piłsudskiego
Jak wam się podoba nowe ogrodzenie? :D Czy naprawdę nie mogł tego wymyślić jakiś porzadny architekt? co to ma być?! jaki to ma okropny kształt i w ogole co mają oznaczać dwie kupy piachu wysypane poza ogrodzeniem?! dodatkowo dwie huśtawki na krzyż a ogrodzony teren taki wielki....
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 23-08-2010, 08:16   

pan_jacek napisał/a:
Jak wam się podoba nowe ogrodzenie?

Może ładno to to nie jest ale, przynajmniej nie jest "pełne" i w oczy sie nie rzuca. Napewno lepsze niż zwykła siatka. Cieszę się ze chociaż takie jest, bo teraz już bezmózgi z psami nie bedą wchodzić i załatwiać zwierzatek na placu.
pan_jacek napisał/a:
w ogole co mają oznaczać dwie kupy piachu wysypane poza ogrodzeniem

Może sp-nia ma plany na przyszłość
pan_jacek napisał/a:
dodatkowo dwie huśtawki na krzyż a ogrodzony teren taki wielki....

Mam nadzieję ze huśtawek przybedzie - to i teren się przyda.
Najważniejsze że coś się zaczyna dziać i zniknęły stare, smołą ubabrane drabinki i pojawiły sie nowe urządzenia.
 
 
     
rekin
Gość
Wysłany: 23-08-2010, 19:50   

Wnet będziesz parkował w Zabawie bo na naszym osiedlu nie będzie miejsca dla mieszkańcóe. Zapewniam Cie będziesz miał bajeczny widok i kolor Ci nie będzie przeszkadzał.
 
     
gebet
Siuda Baba


Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 58
Wysłany: 27-08-2010, 13:23   

A mnie się podoba kolorystyka na osiedlu, żywe kolory ciekawe akcenty w formie okien, nareszcie nie jest to szare, jednobarwne czy po prostu nudne.
Co do placu zabaw, to faktycznie porażka, zasypano piaskiem szkła i inne śmieci (stary beton itp), przy ul. Sienkiewicza na mniejszym placu rekultywowano podłoże, nasypano piasku. Mam nadzieje, że "atrakcji" przybędzie bo na razie to jest wybieg duży i pusty.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17