Poprzedni temat «» Następny temat
Inwestycja budowlana ul.Modrzewiowa
Autor Wiadomość
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-07-2012, 11:08   

waldikrk napisał/a:
Wiem ,że sprawa mało kogo interesuje,(,może oprócz osób zamieszkałych przy tej cichej ulicy) bardziej chodzi mi o aspekt* EKIPY* która wydaje pozwolenia (dość kontrowersyjne) i budzące wiele podejrzeń co do *UCZCIWOŚCI* wobec Nas mieszkańców Krzyszkowic i nie tylko.


Moja wypowiedź być może zabrzmiała obcesowo ale nie była kierowana do Ciebie lecz do kolegów z forum, którzy w jakiś sposób starają się 'zygnąć' do mnie od czasu do czasu ;)

Otóż, rzeczywiście warto rozpoznać 'prądy powietrzne' zwłaszcza te nadlatujące znad Baryczy oraz ewentualny nasilony ruch kołowy o czym była mowa.

Natomiast odnośnie ewentualnych nieprawidłowości w urzędach - również wskazano 'speców' w tej dziedzinie. Jeżeli uważasz, że miałeś do czynienia z nielegalnym procederem to walka z czymś takim jest jak najbardziej zasadna :)
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-07-2012, 11:54   

waldikrk, okolice na północ od ul. Modrzewiowej wg obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego leżą na terenie 2MN. Oto wyciąg z http://img.iap.pl/s/80/20...Wieliczka_A.pdf :

§ 26
1. Wyznacza się TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ (1MN – 274MN).


2. Podstawowym przeznaczeniem terenów MN jest:
1)zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, bliźniacza i szeregowa, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe, zgodnie z przepisami odrębnymi;

2) zabudowa i zagospodarowanie towarzyszące zabudowie jednorodzinnej i funkcjonalnie z nią związane, w tym:
a) budynki garażowe i gospodarcze,
b) zieleń przydomowa,
c) niewydzielone na rysunku planu drogi, dojazdy, dojścia do budynków, miejsca postojowe,
d) obiekty małej architektury,
e) ogrodzenia, przyłącza i urządzenia instalacyjne do budynków, urządzenia służące oczyszczaniu lub gromadzeniu ścieków, z zastrzeżeniem §18 pkt 2.

3. Jako przeznaczenie dopuszczalne ustala się możliwość lokalizacji obiektów i urządzeń, w tym:
1) zabudowy usługowej wolnostojącej, zlokalizowanej na działce z budynkiem mieszkalnym lub na odrębnej działce, z zastrzeżeniem ust.4.
2) sieci i urządzeń infrastruktury technicznej innych niż wymienione w ust. 2 pkt 2 lit. e), z zastrzeżeniem § 22 pkt 3;
3) urządzeń sportowych i rekreacyjnych.

5. Ustala się następujące warunki zagospodarowania terenów:
10) wysokość noworealizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać:
a) 11m dla budynków mieszkalnych, gospodarczych, usługowych,

b) 5m dla budynków garażowych;

6. W działaniach inwestycyjnych w zakresie zagospodarowania poszczególnych terenów MN należy również uwzględniać indywidualne warunki i ograniczenia, wynikające z położenia terenu objętego inwestycją w strefach bądź obszarach o szczególnych warunkach zagospodarowania, o których mowa w Rozdziale II. Indywidualne warunki i ograniczenia dotyczące poszczególnych terenów MN należy identyfikować na podstawie rysunku planu i odpowiednich ustaleń tekstowych, w szczególności ustaleń zawartych w §10, §11, §14, §17, §19, §20, §21.

Tekst wytłuszczony dotyczy Twojego problemu.
 
     
waldikrk 
Kopacz
waldikrk


Osiedle: Modrzewiowa
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 7
Wysłany: 12-07-2012, 11:59   

Widzę ,że uraziłem pracownika administracji,lub dewelopera....przepraszam,,,
Proszę się nie obawiać ,jeżeli wszystko z planami i podpisami jest OK...a moje sugestie są bezpodstawne,to DETERGENT nie będzie miał podstaw do...............
_________________
waldi
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-07-2012, 13:06   

waldikrk napisał/a:
Widzę ,że uraziłem pracownika administracji,lub dewelopera....przepraszam,,,
Proszę się nie obawiać ,jeżeli wszystko z planami i podpisami jest OK...a moje sugestie są bezpodstawne,to DETERGENT nie będzie miał podstaw do...............


nacomito, to chyba o Tobie? Jesteś pracownikiem administracji czy deweloperem? :diabel2:
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
herodreamer
Kopacz


Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 18-01-2014, 21:51   

Witajcie.
Mieszkam na tym osiedlu od sierpnia i wszystko byłoby ok gdyby nie deweloper.

"Zapach" wysypiska nie jest aż tak bardzo uciążliwy jak np pod Delikatesami.Dziwnym trafem omija nas chociaż wydawało by się że powinno być tragicznie.
Tereny osuwiskowe również nas nie dotyczą.

Jakość mieszkań jak to w deweloperce zależy przedewszystkim od rzetelności podwykonawcy a z tym bywa różnie.

Jeżeli chodzi o "sposoby pozytywnego załatwienia sprawy" w Wieliczce to się troszkę nasłuchałem od kierownictwa budowy i długo by o tym pisać.
Jakaż konsternacja zapanowała w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego jak podjechałem pewnego dnia z wątpliwościami dot. odbioru inwestycji przez ten organ (lub jego braku).
Sam pan J. się pojawił chociaż nie był to dzień przyjęcia stron i oficjalnie nie przyjmował.

Deweloper niestety nie wywiązuje się z większości obietnic - to taka informacja dla potencjalnych zainteresowanych.
Murapol ma to do siebie, że jak nie spartolą mieszkań na maksa to muszą nadciągnąć czymś innym.
Generalnie ściema ściemę goni szczególnie w przypadku sprzedawców (pozdrawiam Pana T.M. z budy pod Lidlem).

Wklejam link do naszego forum: www.modrzewiowa55.pl
tak aby potencjalni klienci wiedzieli w co się pakują.
Radzę sprawdzić dokładnie opinie o deweloperze i zastanowić się 2 razy.
Okolica jest świetna ale ze względu na podejście dewelopera osobiście bym odradził.
 
     
zrywka
Gwarek


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 27-04-2014, 12:35   

przemo napisał/a:
Murapol solidna firma, ilka obiektow w wieliczce zbudowali i ludzie chwala sobie.
Ale okolice ja osobiscie odradzam
Przy tej ilosci mieszkańców, beda sie robic korki. Smród z Baryczy czesto tam dolatuje. Daleko do sklepow ( po za Carefurem mini z calkiem sporymi cenami ). Park o ktorym pisza jest ze 2 kom od osiedla.
Autobus jeden raz na 45 min.

itd itp

Jak masz juz cos szukac to raczej na wschodnich rubieżach Wieliczki. Zachodnie na razie są zbyt ryzykowne.


Gościu, jesteś jakimś nieporadnym haterem. TECNOS mieszasz z błotem, a chwalisz MURAPOL. Żaden z tych wymieninych deweloperów nie jest święty, ale Murapol, to już dno nad dnami. Na jednej z inwestycji chcieli mi sprzedać mieszkanie i orżnąć o 10 m kw. (na ich projekcie balkon był na zewnątrz bloku, a w rzeczywistości był wewnątrz mieszkania i zabierał 10 m kw. ). Rozmawiałem z mieszkańcami i każdy by chętnie sprzedał te mieszkania, bo non stop jakieś usterki (woda w garażu podziemnym, na 2 piętro ciepła woda leci po 30 min. , czynsz jak w Krakowie za 70 m kw. - za mieszkanie w wieliczce ok. 50 m kw.).

Sprawa korków od ul. Ochota...bez przesady, spróbuj choć raz przejechać się od Kościuszki, a o Krakowie to wogóle nie będe się wypowiadał.

Poza tym ciągle gadasz o Baryczy. Akurat na inwestycji Tecnosu nic nigdy nie czułem, na Różanej za to bardzo często. ale w czym problem, do 2016 r. Barycz ma być zamknięta.

Nie podoba ci się Wieliczka to jedź do centrum Krakowa, tam "taniej" - strefy parkingowe, "czyściej" - smog gigant.

Dziękuję ... jak się masz.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-04-2014, 13:45   

Cytat:
Gościu, jesteś jakimś nieporadnym haterem. TECNOS mieszasz z błotem, a chwalisz MURAPOL.

Oceniam lokalizacje i stan zaawansowanie inwestycji. Gufno mnie interesuje kto je budował.

Cytat:
Żaden z tych wymieninych deweloperów nie jest święty, ale Murapol, to już dno nad dnami.

Nie mnie to oceniać, nie sledze ich sytuacji finansowej, a znam za to opinie ludzi, którzy wprowadzili się do bloków za Lidlem i raczej nie narzekają.

Cytat:
Na jednej z inwestycji chcieli mi sprzedać mieszkanie i orżnąć o 10 m kw. (na ich projekcie balkon był na zewnątrz bloku, a w rzeczywistości był wewnątrz mieszkania i zabierał 10 m kw. ).

A jaki to ma wpływ na ocenę lokalizacji ?

Cytat:
Rozmawiałem z mieszkańcami i każdy by chętnie sprzedał te mieszkania, bo non stop jakieś usterki (woda w garażu podziemnym, na 2 piętro ciepła woda leci po 30 min. , czynsz jak w Krakowie za 70 m kw. - za mieszkanie w wieliczce ok. 50 m kw.).

Znam zdecydowanie inne opinie.

Cytat:
Sprawa korków od ul. Ochota...bez przesady, spróbuj choć raz przejechać się od Kościuszki, a o Krakowie to wogóle nie będe się wypowiadał.

Ta codziennie widze te korki na każdych możliwych światłach z okolic Ochoty.

Cytat:
Poza tym ciągle gadasz o Baryczy. Akurat na inwestycji Tecnosu nic nigdy nie czułem, na Różanej za to bardzo często. ale w czym problem, do 2016 r. Barycz ma być zamknięta.

Kwestia wiatru, wilgotności, ciśnienia itd itp - każdy developer wie kiedy przywieść klientów :)

Brawo. Różnica jest taka, że ty Ty chcesz kupić/sprzedać mieszkanie i znasz Barycz z opowieści, a ja mieszkam tu bardzo długo i pisałem część swoich życiowych wypocin o tym składowisku.
2016 jest tylko i wyłącznie hipotetyczną datą ( dat zamknięcia było już kilka w historii ), pamiętaj, że nie śmierdzą świeże śmieci a raczej to co powstaje z procesu ich fermentacji :)

Cytat:
Nie podoba ci się Wieliczka to jedź do centrum Krakowa, tam "taniej" - strefy parkingowe, "czyściej" - smog gigant.

Słomka z bucików wyłazi Panie DEVELOPER !!! Co Ty w ogóle wiesz o Wieliczce - takimi sloganami chcesz przyciągać ludzi ? Brak smogu ? Przykro mi w Wieliczce jest nawet większy niż w Krakowie :) , strefa ? u nas też jest i pewnie po wyborach poszerzą i podrożeje. Puste developerskie slogany :)

Cytat:
Dziękuję ... jak się masz.

Porażająca uprzejmość :)
_________________
 
     
zrywka
Gwarek


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 27-04-2014, 17:30   

przemo napisał/a:
Cytat:
Gościu, jesteś jakimś nieporadnym haterem. TECNOS mieszasz z błotem, a chwalisz MURAPOL.

Oceniam lokalizacje i stan zaawansowanie inwestycji. Gufno mnie interesuje kto je budował.

Cytat:
Żaden z tych wymieninych deweloperów nie jest święty, ale Murapol, to już dno nad dnami.

Nie mnie to oceniać, nie sledze ich sytuacji finansowej, a znam za to opinie ludzi, którzy wprowadzili się do bloków za Lidlem i raczej nie narzekają.

Cytat:
Na jednej z inwestycji chcieli mi sprzedać mieszkanie i orżnąć o 10 m kw. (na ich projekcie balkon był na zewnątrz bloku, a w rzeczywistości był wewnątrz mieszkania i zabierał 10 m kw. ).

A jaki to ma wpływ na ocenę lokalizacji ?

Cytat:
Rozmawiałem z mieszkańcami i każdy by chętnie sprzedał te mieszkania, bo non stop jakieś usterki (woda w garażu podziemnym, na 2 piętro ciepła woda leci po 30 min. , czynsz jak w Krakowie za 70 m kw. - za mieszkanie w wieliczce ok. 50 m kw.).

Znam zdecydowanie inne opinie.

Cytat:
Sprawa korków od ul. Ochota...bez przesady, spróbuj choć raz przejechać się od Kościuszki, a o Krakowie to wogóle nie będe się wypowiadał.

Ta codziennie widze te korki na każdych możliwych światłach z okolic Ochoty.

Cytat:
Poza tym ciągle gadasz o Baryczy. Akurat na inwestycji Tecnosu nic nigdy nie czułem, na Różanej za to bardzo często. ale w czym problem, do 2016 r. Barycz ma być zamknięta.

Kwestia wiatru, wilgotności, ciśnienia itd itp - każdy developer wie kiedy przywieść klientów :)

Brawo. Różnica jest taka, że ty Ty chcesz kupić/sprzedać mieszkanie i znasz Barycz z opowieści, a ja mieszkam tu bardzo długo i pisałem część swoich życiowych wypocin o tym składowisku.
2016 jest tylko i wyłącznie hipotetyczną datą ( dat zamknięcia było już kilka w historii ), pamiętaj, że nie śmierdzą świeże śmieci a raczej to co powstaje z procesu ich fermentacji :)

Cytat:
Nie podoba ci się Wieliczka to jedź do centrum Krakowa, tam "taniej" - strefy parkingowe, "czyściej" - smog gigant.

Słomka z bucików wyłazi Panie DEVELOPER !!! Co Ty w ogóle wiesz o Wieliczce - takimi sloganami chcesz przyciągać ludzi ? Brak smogu ? Przykro mi w Wieliczce jest nawet większy niż w Krakowie :) , strefa ? u nas też jest i pewnie po wyborach poszerzą i podrożeje. Puste developerskie slogany :)

Cytat:
Dziękuję ... jak się masz.

Porażająca uprzejmość :)


Kolego,

skąd u Ciebie pomysł, że jestem deweloperem. Tak się składa i ty o tym wiesz bo w innym poście mi odpowiadałeś, jestem osobą która zakupiła mieszkanie o jednego z wymienionych powyżej deweloperów i choć nie mam o nim pozytywnych opinii tak do końca, to jednak nie oszukali mnie już na samym początku na metrażu.

Tak się właśnie składa, że ja przed zakupem mieszkania właśnie przy Lidlu, zmierzyłem je dokładnie, i wrysowałem w program do projektowania wnętrz. Jakież było moje zdziwienie, gdy zabrakło mi prawie 10 m kw.

Moje opinie o tej właśnie inwestycji i deweloperze, zasięgnąłem włąśnie od mieszkańców tej inwestycji. Zapytaj swoich znajomych, ile mieli niedoróbek i ile problemów ze stojąca w garażu wodą. Jak walczyli z Murapolem o naprawę czegokolwiek w ramach gwarancji.

Skoro chcieli mnie orżnąć na początku, to zrezygnowałem także z ich inwestycji na ul.Chrobrego.
Fakt Tecnos nie wywiązuje się z terminów, ciężko się z nim dogadać np. na wysypanie gruzu, czy możliwość korzystania z mieszkania poza godz. 17.00, ale co do jakości wykonania nie mam zastrzeżeń. Tynki gipsowe na ścianach-rewelacja, całainstalacja sanitarna i c.o. wraz z piecem, nie mówiąc też o tym, że mam gniazdka, włączniki światła, domofon, ale i dzwonek w mieszkaniu. Porównanie Murapola, tynki ostre - cementowo-wapienne, brak jakichkolwiek przyłączy a nawet kaloryferów. A cena prawie ta sama i u jednego i drugiego dewelopera.

Co do zapachów z Baryczy. Od dwóch lat przynajmniej raz w tygodniu jestem u teściów na ul. Różanej, stąd wiem kiedy i jak czuć Barycz. Kroki to samo, nie ma tragedii, nie raz wyjeżdżałem do pracy w szczycie, tzn. rano i nawet wyjeżdżając z Różanej max. stałem 5 min.

Oczywiście, jestem za tym by zastąpić wysypisko śmieci spalarnią, bo akurat wiem ile może na tym zyskać i społeczństwo i środowisko. Studiowałem akurat Inżynierię Środowiska i gospodarkę odpadami, dzięki Pani dziekan, musiałem mieć w małym paluszku.

co do Galerii Wielickiej, wcale bym nie bagatelizował tej inwestycji, szczerze mówiąc nie wiem czy i jaki jest plan, ale dla mieszkańców Wieliczki, byłby to strzał w dziesiątkę i duże udogodnienie. Przypuszczam, że przed budową Solnego Miasta, też było dużo krytyki, a teraz to jedna z niewielu rozrywek w Wieliczce.

Wydaje mi się, że to już tylko kwestia czasu, gdy Wieliczka stanie się jedną z dzielnic Krakowa.

Co do strefy parkingowej, kolego nie przesadzaj w Wieliczce nie ma tragedii, ani kosztowo ani obszarowo.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-04-2014, 18:46   

Cytat:
Tak się właśnie składa, że ja przed zakupem mieszkania właśnie przy Lidlu, zmierzyłem je dokładnie, i wrysowałem w program do projektowania wnętrz. Jakież było moje zdziwienie, gdy zabrakło mi prawie 10 m kw.

Ale mnie to nie interesuje kompletnie, ktoś pytał o lokalizacje osiedli i informacje o tym co się buduje. Ty mi tu od hejtu, a ja po prostu napisałem o tym jak to wygląda z mojego punktu widzenia.
Ja w życiu nie kupiłbym mieszkania/domu u developera :)

Cytat:
Co do zapachów z Baryczy. Od dwóch lat przynajmniej raz w tygodniu jestem u teściów na ul. Różanej, stąd wiem kiedy i jak czuć Barycz. Kroki to samo, nie ma tragedii, nie raz wyjeżdżałem do pracy w szczycie, tzn. rano i nawet wyjeżdżając z Różanej max. stałem 5 min.

Byli tacy na forum co też mówili, że u nich nie czuć, że byli kilka razy. Teraz nie dają rady wytrzymać ani nie mogą wywiesić prania. Ale może jak się przekonasz sam wtedy uwierzysz. Taktyka św Tomasza nie jest taka zła.
Cytat:
Kroki to samo, nie ma tragedii, nie raz wyjeżdżałem do pracy w szczycie, tzn. rano i nawet wyjeżdżając z Różanej max. stałem 5 min.

Obserwuje codziennie świała na Ochocie i korek do świateł na Podleśnej. Nie mów mi, że to jest ok, bo nie jest. Jak lubisz tracić czas w korkach to rób to, ja uważam, że im więcej osiedli w tej okolicy ( a tak jest ) tym będzie gorzej.

Cytat:
Oczywiście, jestem za tym by zastąpić wysypisko śmieci spalarnią, bo akurat wiem ile może na tym zyskać i społeczeństwo i środowisko. Studiowałem akurat Inżynierię Środowiska i gospodarkę odpadami, dzięki Pani dziekan, musiałem mieć w małym paluszku.

Wspaniale, tylko nie wszystko da się spalić, nie zapominaj również, że na Baryczy pozostaje sortownia oraz gaz wysypiskowy, który przez co najmniej 25 lat będzie jeszcze aktywny :)

Cytat:

Wydaje mi się, że to już tylko kwestia czasu, gdy Wieliczka stanie się jedną z dzielnic Krakowa.

Hahha
Tak mówili już w latach 80, kiedy należeliśmy po części pod Podgórze.
Ale to Twoje wspaniałe życzenie :)

Cytat:
co do Galerii Wielickiej, wcale bym nie bagatelizował tej inwestycji, szczerze mówiąc nie wiem czy i jaki jest plan, ale dla mieszkańców Wieliczki, byłby to strzał w dziesiątkę i duże udogodnienie. Przypuszczam, że przed budową Solnego Miasta, też było dużo krytyki, a teraz to jedna z niewielu rozrywek w Wieliczce.

Podaj przynajmniej 3 powody strzału w 10 i choćby 2 udogodnienia ?
Nie nie było bo ta inwestycja w mękach powstawała od co najmniej 10 lat ( od pozwolenia licząc).
Nie porównuj basenu do galerii handlowej to nie to samo.
Czy galeria jest miejsce rozrywki ?????


Cytat:
Co do strefy parkingowej, kolego nie przesadzaj w Wieliczce nie ma tragedii, ani kosztowo ani obszarowo.

Porównaj obszar w Krakowie i Wieliczce, wyjdzie procentowo podobnie. Tak czy siak centrum większości miast ma to płatne i nie ma tu co mówić o Wieliczce, bo tu się parkuje co najwyżej na zakupy.
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-04-2014, 19:37   

Cytat:
Ja w życiu nie kupiłbym mieszkania/domu u developera :)

Święte słowa.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 28-04-2014, 08:01   

przemo napisał/a:
w życiu nie kupiłbym mieszkania/domu u developera
Gotowego. Ale jak sledzisz inwestycje od fundamentow, to wiesz na czym stoisz. A mieszkanie to nie dom i raczej trudno samemu sobie zbudowac.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 28-04-2014, 08:36   

Cytat:
Ale jak sledzisz inwestycje od fundamentow, to wiesz na czym stoisz.

Jak ktoś ma czas na to to owszem :)
Ale kto w obecnych czasach może być codziennie na budowie ?
Z drugiej storny zerknij na to, że w papiery developerowi nie popatrzysz i na konto bankowe też. Z grubsza może wyglądać ok a skończy się jak z wieloma developerami z Kraku i Wieliczki ( patrz np mardimex )
_________________
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 28-04-2014, 09:44   

przemo napisał/a:
w papiery developerowi
A to juz insza inszosc.
Spotkalem sie ostatnio z sytuacja, ze developer na kazda inwestycje zaklada odrebna spolke z kapitalem zakladowym 50 000 zl. Ludziom, ktorzy mieli na osiedlu wiele do reklamowania powiedzial, zeby siedzieli cicho i potulnie, a on cos tam bedzie poprawial albo oglosi upadlosc spolki i podziela sie tym kapitalem.
 
     
zrywka
Gwarek


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 30-04-2014, 01:03   

ArturSosin napisał/a:
przemo napisał/a:
w papiery developerowi
A to juz insza inszosc.
Spotkalem sie ostatnio z sytuacja, ze developer na kazda inwestycje zaklada odrebna spolke z kapitalem zakladowym 50 000 zl. Ludziom, ktorzy mieli na osiedlu wiele do reklamowania powiedzial, zeby siedzieli cicho i potulnie, a on cos tam bedzie poprawial albo oglosi upadlosc spolki i podziela sie tym kapitalem.


Rozumiem, że zakładał Sp. z o.o.? to kto był prezesem każdej tej spółki, deweloper?
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 30-04-2014, 10:27   

zrywka napisał/a:
kto był prezesem każdej tej spółki
Takich szczegolow juz nie znam. Jak Cie to interesuje, to poszperaj w Zielonkach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 16