Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:48
Hiper pormocja majowa - Grand Sal
Autor Wiadomość
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 25-04-2009, 08:22   

agga napisał/a:
z Twoich postów wynika jakby to było najważniejsze bynajmniej taka jest moja interpretacja

To proszę przeczytaj raz jeszcze i pomyśl zanim cos napiszesz. Czy jeżeli ktoś napisze artykuł o pedifilach, to też zinterpretujesz to w ten sposób, że jest pedofilem?
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 25-04-2009, 08:32   

pablo napisał/a:
w Chorwacji nie byłem, ale z tego co widziałem i słyszałem, plaże kamieniste i tak jak i w Bałtyku szybko głęboko, więc zapewne się tam wybiorę dopiero jak dzieci podrosną i opanują dostatecznie pływanie

Generalnie to prawda, ale są wyjatki. Z małymi dziećmi dobrze jest koło Makarskiej - tam jest bardziej piaszczysto i woda płytka daleko w morze. Generalnie jest bardzo różnie. W wielu miejscowościach można znaleźć plaże żwirkowe lub nawet piaszczyste - te ostatnie bywają na wyspach (koło Splitu). Wybrzeże długie i każdy może znaleźć coś dla siebie. Pogoda murowana.
Plaże najlepsze nad Bałtykiem - ale po sezonie :P
pablo napisał/a:
Ja na tan przykład przez ostatnie 2 lata wybywałem nad balaton.

Nie ma to jak dobry gulasz węgierski - aż mnie ochota naszła :) :) :)
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 25-04-2009, 14:07   

baltyk jest cudny ale...naprawde totalnie nioplacalny. Prosze bardzo- cofnijmy sie o 3 lata camping kolo Zadaru (standard taki,ze nie wierze,ze gdziekolwiek udaloby sie znalezc w Polsce taki czysty camping i tak przyjaznych ludzi)- 110Euro za 2 osoby+namiot+prad+samochod za 14 dni- do tego uczta i wieczorek chorwacki i bardzo mila atmosfera.
Teraz- mozna nawet za 90Euro wynajac kwatere na 8 osob wcale w nienajgorszym stanie, a za cene 14 Euro za dobe mam piekny dwuosobowy pokj z klimatyzacja, tarasem, w pelni wyposazona kuchania, grillem i plaza pod nosem.
Co do jazdy to 14 godzin istotnie przesadzone, gdzies 16 do Zadaru jest nie jadac jak wariat (my jechalismy 21 godzin bo mielismy niestety ulewne deszcze po drodze). Na 14 dni 2 dni,ze padalo (a to juz koncowka sierpnia byla). Sierpien u nas nad morzem- na 14 dni jak sie 5 ladnych calkiem trafi to jest dobrze. I tu wcale nie chodzi o lans ani nic ale o ceny- po prost unie oplaca sie ze wzgledu na pogode ryzyzkowac pieniedzy tu.
Ktos tam pisal o malych dzieciach- sa istotnie dosc glebokie podejscia ale np, pojechalismy na inna, piaszczysta plaze i..szlo sie i szlo a tu ciagle po kolana :) Jak z malymi dziecmi polecam Bulgarie- naprawde tanio i w sam raz dla rodzin z dziecmi ale wylacznie Sozopol- Zlote Piaski to brud, smrod i halas niestety :/
nad polskie morze sie najezdzilam i jest cudnie ale jesli ma sie tyh pare dni urlopu to jednak woli sie miec gwarancje lepszej jakosci (pogody zwlaszcza bo warunki mieszkalne moga byc rozne :)
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 25-04-2009, 14:14   

kiotari ja Cię proszę bez takich porównań bo to jak..... sam wiesz
_________________
Pozdrawiam
 
     
Majka 
Żupnik


Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 77
Wysłany: 25-04-2009, 21:28   

Zobaczcie kto bedzie korzystał z usług hotelu i nietylko :) :)
http://www.pudelek.pl/art..._sie_w_kopalni/
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 26-04-2009, 06:42   

O tym ślubie będą się namiętnie rozpisywać wszystkie tabloidy...element "reklamy i promocji" dla samego miejsca oraz miasta zostanie przy okazji zachowany...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Wakacje
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 36
Wysłany: 26-04-2009, 21:10   

Hmmm rozpisywać się napewno będą ale jak Wieliczka jako miasto to wykorzysta? chyba pozostanie jak było czyli turysta do kopalni i z powrotem do Krakowa:( niestety
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 28-04-2009, 18:41   

Dzisiaj dokonano rezerwacji ostatniego wolnego pokoju na weekend majowy :diabel2: Więc jednak popyt na te usługi jest :one:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Turysta
Gość
Wysłany: 28-04-2009, 19:27   

W dobrych hotelach weekend majowy jest zarezerwowany na full pół roku wcześniej...
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-04-2009, 19:38   

pół roku wcześniej owy hotel był zamknięty :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Wakacje
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 36
Wysłany: 28-04-2009, 20:19   

popyt na oferty HIPER SUPER zawsze będzie :) tak samo jak mógłby się już zacząć na wyjazdy zagraniczne:(
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 28-04-2009, 21:13   

oseczka napisał/a:
pół roku wcześniej owy hotel był zamknięty

Jeżeli ktoś planuje otwarcie hotelu 4* i zależy mu na jego renomie, to przed takim weekendem jak najbliższy ogłasza, że będzie otwarty i zbiera zamówienia. Jakby komus zależało to by tak zrobił. Firmy turysyuczne często kontraktują hotel, który ma być za rok wybudowany i od pierwszego tygodnia miejsca są sprzedane.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-04-2009, 21:58   

kiotari napisał/a:
oseczka napisał/a:
pół roku wcześniej owy hotel był zamknięty

Jeżeli ktoś planuje otwarcie hotelu 4* i zależy mu na jego renomie, to przed takim weekendem jak najbliższy ogłasza, że będzie otwarty i zbiera zamówienia. Jakby komus zależało to by tak zrobił. Firmy turysyuczne często kontraktują hotel, który ma być za rok wybudowany i od pierwszego tygodnia miejsca są sprzedane.


Nie zawsze tak jest :) zwłaszcza że weszliśmy w stronę kryzysu :P Hotel w Jastrzębiej Górze który się ogłaszał 3 albo 4* że będzie otwarty w kwietniu jakoś do tej pory nie został ponoć nawet na koniec mają mogą się nie wyrobić :) więc teraz pytanie czy lepiej nie ogłaszać się na przód czy ogłaszać i płacić odszkodowania? :)
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 29-04-2009, 10:03   

Albo ktoś prowadzi biznes na serio, albo mu się wydaje, że prowadzi. A dla mnie sposób działania sugeruje następujący tok myślenia twórców hotelu:
"Wybudujemy sobie hotelik - najlepiej czrterogwiazdkowy. Na razie nie powiemy o tym nikomu, bo może się nie udać. Jak się uda to zaprosimy gości, a jak sie nie uda to nie zaprosimy , a koszty i tak pokryje podatnik".
Grunt żeby wiadome osoby miały fajną pracę.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 29-04-2009, 10:36   

Nie rozumiem Twojego przeslania wybacz.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18