Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
15-06-2012, 08:25
"GRAFFITI"
Autor Wiadomość
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-05-2012, 18:10   

miki napisał/a:
Musiałeś długo nad tym myśleć

Długo, niemal dwa tygodnie upłynęły od derbów. Nadto, to był komentarz. Szkoda, że nie odniosłeś się do meritum.

Co do nagrody, to dyplom zawieszę na honorowym miejscu, a czek na 10tys dolarów przekażę na dofinansowanie policji. :)
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 12-05-2012, 21:36   

Niszczenie mienia - znaków, malowanie ścian, garaży to wandalizm,z którym musimy walczyć, a sprawców przykładnie ukarać. Najlepiej uderzyć po kieszeni - zobowiązać wyrokiem sądowym do naprawy uszkodzeń + nawiązka dla poszkodowanego.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-05-2012, 21:40   

I o to chodzi!
A jakie sukcesy natym polu ma straz miejska i policja?
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 12-05-2012, 22:59   

nacomito napisał/a:
A jakie sukcesy natym polu ma straz miejska i policja
No nie badz taki okrutny. Wiesz przeciez, ze SM reaguje tylko na wezwanie a policji trudno zlapac kogos na goracym uczynku nie ruszajac sie z peryferyjnej placowki :diabel2:
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 13-05-2012, 13:25   

No faktycznie dobry pomysł, a myślałem że sami przyją. Myslenie nie jest jednak moją dobrą stroną.
Ale specjalista, wiedzący wszystko i na każdy temat super ArturoSosin swoją radą nam pomógł.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 13-05-2012, 19:09   

miki napisał/a:
Myslenie nie jest jednak moją dobrą stroną
No coz, pozostaje wspolczuc.
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 13-05-2012, 19:32   

Dziękuję za współczucie Szkoda czasu na "lanie wody". Jesteś jednak za inteligentny by wdawac się z Tobą w dyskusję ;)))
A pro po ruszyły przyjęcia do służby- proponowane warunki - nic sie nie robi, pilnuje peryferyjnej komendy i ciepłej posadki, wcześniejsza emerytura - nic tylko startować.
Zapomniałem - jesteś za inteligentny.
Kończę uczestnictwo bo takie gadanie to dziecinada.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 13-05-2012, 19:51   

miki napisał/a:
takie gadanie to dziecinada
Masz racje, bo prozno by szukac w twoich wypowiedziach jakichkolwiek argumentow poza inwektywami.
Ostatnio zmieniony przez ArturSosin 13-05-2012, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 13-05-2012, 19:51   

Wracając do tematu. Niszczenie mienia, graffti potrzebne sa informacje w tym temacie. każdy coś widzi ma jakieś informacje. Nie licze na świadków którzy podadzą swoje dane by skierować sprawę do Sądu, bo takich nie ma. Stwierdzają, że ja jednak nic nie widziałem. To też rozumiem.
Nie mówcie tylko, że nic się nie robi w tym temacie. Samego mnie trafia, gdy widzę te bohomazy na budynkach, garażach
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 13-05-2012, 19:55   

miki napisał/a:
bo takich nie ma
Kolejna wymowka, zeby nic nie robic. Tylko w tym roku conajmniej w dwoch sprawach podalem sie za swiadka. Nawet nie chce mi sie opowiadac tego kabaretu na komendzie. Oczywiscie cisza jak i w dawniejszych sprawach.
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 13-05-2012, 20:06   

To sprawdź co w Twoich sprawach, jesteś stroną postępowania karnego możesz przeglądać materiały. Nie znam tych spraw, jesli nic nie zrobili pogadaj z przełożonym policjanta, komendantem. W końcu prokurator nazdoruje te postepowania. Jeśli faktycznie nic nie zrobili należy wyciagnąc konsekwencje. Nie zostawiaj tego tak. Ja wiem co ja robię, i nie uważam "że nic nie robię" > naprawdę nie można uogólniać.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 13-05-2012, 21:05   

miki napisał/a:
Nie mówcie tylko, że nic się nie robi w tym temacie. Samego mnie trafia, gdy widzę te bohomazy na budynkach, garażach

Sprawa jest prosta. Derby odbywają się dwa razy w roku. Ponieważ jest to impreza podwyższonego ryzyka, klub-organizator zapewnia ochronę na stadionie. Zaś Kraków patrolowany jest wzmocnionymi siłami, a "kibice-gości" są konwojowani do granic miasta lub, jeśli jest taka potrzeba, dalej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na przystankach autobusowych i kolejowych Wieliczki czekały na nich patrole policji i straży miejskiej, które zaprowadziłyby watahę do łóżek.

Podobnie z bohomazami, których nasilenie obserwuje się przed meczami. Ujęcie kilku artystów i przykładne ich ukaranie zniechęci pozostałych.

Nie tłumacz miki, że jest Was mało. O tym wiem. Podczas n.p. Dni Wieliczki jesteście widoczni, a nie ściągacie posiłków. Zapytałem wcześniej o sukcesy. Przeoczyłeś, szkoda. I, abyś nie myślał, że tylko krytykuję - życzę spokojnej służby.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 13-05-2012, 22:01   

Taaa komenda rządzi i Wieliccy policjanci tez
Jakieś 15 minut temu wyszedłem na spacer.
Na jednej z ulic w okolicach gimnazjum stal zaparkowany autobus ( odjeżdżała wycieczka młodzieży ).
Autobus stał na środku ulicy, ludzi odprowadzający zajmowali jej resztę. Wspomnę że ulica nie jest strefa zamieszkania i prowadzi do wielu posesji.
Na okolicznych skrzyżowaniach i zakazach stało co najmniej kilka aut.
Podszedłem do radiowozu drogówki ( który jak się domyślałem kontroluje autobus ). Prze uchylone okno mówię " Panie władzo, może zarobilibyście kilka stówek na tych źle zaparkowanych autach". Usłyszałem podniesiony ton : "Przecież ja teraz kontroluje autobus !", nie usłyszałem , dobrze zajmę się tym, oczywiście upomnę te osoby. Odpowiedziałem, żeby się Pan nie stresował, że żartowałem, po co denerwować policje, jak to w jej zwyczaju ja dostałbym mandat za obrazę majestatu.
Policja przyzwala na łamanie prawa na co dzien, a sama wymaga żeby inni go przestrzegali.
Ręce mi opadają, bo to nie jest pierwszy przypadek. Nie macie zgłoszenia nic nie robicie.
A jak już zgłoszenie jest to lekceważenia faktów i sprowadzanie sprawy do bardzo nieznaczącego poziomu, zrzucanie na straż miejską, tłumaczenie się, że nie ma wolnego radiowozu itd itp
Zdanie o Wielickiej policja mam fatalne, a kiedyś było całkiem inaczej.

Pozdrawiam załogę G274 kontrolującą opisany wyżej autobus.

PS1 później będziecie pisać jako Policja, że rząd Wam nie daje pożywki i premii.
Skąd mają brać pieniądze, jak ludzie na drogach i nie tylko czują się bezkarni, a jak wystawicie suszare to na CB i yanosiku jest w pare minut.
_________________
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 13-05-2012, 22:15   

miki napisał/a:
co w Twoich sprawach
To nie sa moje sprawy. To sprawy gdzie doprowdzilem do zatrzymania. Niestety wyglada to tak, ze to najpierw policje nalezy doprowadzic za reke. Jest teraz 22. Gdzie sa ci wszyscy policjanci? Bo w miescie ich na pewno nie ma. Chyba, ze uwazasz, ze sa niepotrzebni. Wtedy trzeba sie przejsc po miescie i zobaczyc to co kazdy widzi.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 16-05-2012, 16:08   

Cytat:
niewidzialna ręka zamalowała za gminne pieniądze obskurne napisy na garażach wzdłuż ul. Kościuszki. Żeby Włosi jadący na odnowę do Solnego Miasta nie mogli podziwiać piękna polszczyzny.

Wpis jest już nieaktualny. Dumne, czerwone hasła ponownie obwieszczają, kto ma gdzie kogo i co o nim mysli.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17