Poprzedni temat «» Następny temat
Co z młodzieżą na oś.Sienkiewicza?
Autor Wiadomość
anna 
Gwarek


Pomogła: 1 raz
Wiek: 56
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 10
  Wysłany: 25-04-2007, 20:21   Co z młodzieżą na oś.Sienkiewicza?

Na oś.Sienkiewicza miejsca na spotkania dla młodzieży jak na lekarstwo.Jedynym miejscem jest postawiony przez SM kosz do gry.Spotykają się tu młodzi ludzie(Ci co wyrośli już z zabawy w piaskownicy,a od szwędania się po mieście wolą grę w kosza).Niestety nie jest tu sielsko.Właściwie drobny gwar przeszkadza kilku osobom,a jednej szczególnie.!Ów Pan wczoraj zbierał podpisy by kosz zlikwidować.Dodam ,że ten sam osobnik w ubiegłym tygodniu zużył na dzieciach cały zasobnik "Łaciny"wyzywając ich na wszelakie niecenzuralne sposoby :diabel2: .Wiem,że lada dzień owe pismo trafi do SM.Ciekawa jestem co z tym zrobią.Myślę ,że dobrze jak młodzi ludzie spędzają swój wolny czas na grze w piłkę.Co w tym złego?A czy złośliwość owego osobnika zwycięży rozsądek jakim powinna się wykazać SM czas pokaże.Co wy na to? :diabel2:
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 25-04-2007, 21:06   Re: Co z młodzieżą na oś.Sienkiewicza?

anna napisał/a:
drobny gwar przeszkadza kilku osobom,a jednej szczególnie.

A jakie argumenty ma ten pieniacz? Czy chodzi tylko o drobny gwar?
Jeśli pojawi się takie pismo, to w ramach kontrataku trzeba zebrać głosy poparcia za pozostawieniem boiska, a nawet wezwaniem spółdzielni do stworzenia nowych miejsc rekreacyjnych :)
A jeśli ten pan uzyje zbyt wiele słów z łąciny kuchennej to SM powinna przykładnie wrzucić takie pisemko do kosza. Choćby i z dwutaktu :P
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-04-2007, 17:52   

anna napisał/a:
zasobnik "Łaciny"wyzywając ich na wszelakie niecenzuralne sposoby

No to ładny przykład dla młodzieży dał.
Nagrać tego jegomościa i na forum.
Tardas napisał/a:
Jeśli pojawi się takie pismo, to w ramach kontrataku trzeba zebrać głosy poparcia za pozostawieniem boiska, a nawet wezwaniem spółdzielni do stworzenia nowych miejsc rekreacyjnych

Otóż to.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
anna 
Gwarek


Pomogła: 1 raz
Wiek: 56
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 10
Wysłany: 26-04-2007, 17:52   

No pewno że argumenty nikłe.Zawsze gdzie grupka młodych to trochę ruchu jest,ale bez przesady.Mam nadzieję że nie będzie źle,ale złośliwość ludzka mnie dobija.

[ Dodano: 26 Kwiecień 2007, 17:54 ]
No jak na nieszczęście żadne z nich nie miało w komórce dyktafonu!!!Mielibyśmy czego posłuchać! :D :D
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-04-2007, 20:53   

a później taki Pan będzie miał pretensje do młodych że mu miejsca w autobusie nie chcą ustąpić.
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-05-2007, 14:27   

hmm.. ciekawy temat :D :P moim zdaniem leprze jest wysłuchiwanie gwaru młodych jeżeli jest bez łaciny niż stanie pod sklepem palenie i picie wódki czy piwa jak jakieś lumpy :/
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
anna 
Gwarek


Pomogła: 1 raz
Wiek: 56
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 10
Wysłany: 14-11-2007, 17:18   

Wszystkim ,którzy chcą wiedzieć jak się to skończyło!Otóż kiedy nadeszly słoty i zimno,kiedy młodzież więcej spędza czasu w szkole KOSZ ZLIKWIDOWANO!!!!!!!Na to miejsce postawiono jakieś wyzaginane rurki.Prawdopodobnie ma to być kwietnik.Tylko po co i czemu to ma służyć.Kto niby ma dbać o te kwiatki.Sprzątaczki jak powsadzają kwiatki na wiosnę tak na tym się sprawa zakończy ,a młodzież będzie kombinować co zrobić z wolnym czasem.Sprytnie to sobie SM wykombinowała.Mam tylko nadzieję ,że jak dzieci zaczną walić piłkami o blok to nikt się nie będzie czepiał.Jedyny kosz przeszkadzał-to teraz im dzieciaki dadzą w kość ,a ja będę po ich stronie! :one:
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 14-11-2007, 20:03   

A czy w Wieliczce jeszcze gdzieś da się zagrać w kosza ?? Bo na osiedlu Szymanowskiego też sie juz nie da... :(:: Tyle, że u nas zlikwidowali w związku z budową nowych bloków ale skutek ten sam.
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-11-2007, 20:09   

Abrakadabra, na os W. Pola Przy SP2 przy gimnazjum, w Zabawie przy strażnicy i przy SP w Przebieczanach
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 14-11-2007, 21:00   

anna,
Cytat:
Myślę ,że dobrze jak młodzi ludzie spędzają swój wolny czas na grze w piłkę.

Kiedyś mieszkałam na oś Sienkiewicza i jaka byłam zdziwiona jak zbierano podpisy żeby dzieci nie grały na trawie w piłkę. Wcześniej zostały przegonione z placu zabaw ze względu na małe dzieci.
Cytat:
Sprytnie to sobie SM wykombinowała.Mam tylko nadzieję ,że jak dzieci zaczną walić piłkami o blok to nikt się nie będzie czepiał.Jedyny kosz przeszkadzał-to teraz im dzieciaki dadzą w kość ,a ja będę po ich stronie! :one:

Niech dają wszystkim w kość szkoda że Ci starsi zapomnieli o swojej młodości. Nie wiem czy to SM zadecydowała o zlikwidowaniu koszy dla mnie to głupota. Lepiej żeby dzieciaki w piłkę grały niż ćpały , piły, paliły. Bardzo dziwne osiedle pewnie dlatego że mieszka tam dużo starszych ludzi którzy na starość z braku innych zajęć uprzykrzają życie innym. Kiedy ja tam mieszkałam to było 5 lat temu i dalej się czepiają to nie do pomyślenia powiem brzydko po prostu trzeba ich olać.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
mgan 
Groty kryształowe


Osiedle: Oś.Sienkiewicza
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 117
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-11-2007, 19:11   

Syn tej pani,poturbował 14-letnią dziewczynę,bo odbijała piłkę o ścianę,przyjechała policja...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16