Poprzedni temat «» Następny temat
Blokada ulic 5.11 o 17.00
Autor Wiadomość
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 05-11-2010, 18:54   Blokada ulic 5.11 o 17.00

Co to dzisiaj była za akcja z blokowaniem ulic i ruchem kierowanym przez Policje :?:

W okolicach godziny 17.00 na skrzyżowaniu z drogą do Baryczy policja kieruje ruchem puszczając auta na czerwonym. W związku z tym mały zator przy wjeździe do Wieliczki.
Skrzyżowanie z Kościuszki sterowane z priorytetem dla ruchu od Krakowa.
Wyjazd z CPN zablokowany.
Wjazd do centrum - zablokowany. Cały ruch kierowany w stronę Piłsudskiego.

Obstawiam że jakaś szycha chciała odwiedzić Wieliczkę, bo wyglądało to dla mnie jak likwidacja korków i umożliwienie szybkiego przejazdu pod Kopalnie.

Owa szycha chyba miała jechać od Wawelu, bo przy Jubilacie i w rejonach Bieżanowskiej stały radiowozy na chodnikach z ekipami przygotowanymi do kierowania ruchem.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 05-11-2010, 19:04   

też mnie to dzisiaj zdziwiło, minęłam po drodze do domu 8 samochodów policji, na górze ulicy daniłowicza stały ze 2 lub 3 tiry, też dziwne :?:
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 05-11-2010, 19:30   

W Krakowie (około 18:45) zablokowali Aleje przed mostem. Z daleka widziałem jak przejechało ze 20 radiowozów. Ktoś odwiedził nas?
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
jackoi
Magnum Sal


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 96
Wysłany: 05-11-2010, 19:34   

No dziś przechodziłem koło Sheraton'u i tam też było dużo policji.
 
     
ap
Gość
Wysłany: 05-11-2010, 19:43   

myślę, że Tusk

Premier Donald Tusk podczas wizyty w Małopolsce, w towarzystwie Marka Sowy, członka zarządu województwa z ramienia PO, zapowiedział, że po wyborach samorządowych nie będzie przeciwny tworzeniu koalicji PO z PiS w sejmiku małopolskim.
Małopolska jest jednym z dwóch województwa - obok Podkarpacia - w których sondaże wskazują na zwycięstwo PiS w wyborach do sejmików. Jednak partia Jarosława Kaczyńskiego w Małopolsce najpewniej nie zdobędzie większości by samodzielnie rządzić. Dlatego będzie potrzebowała koalicjanta. - Współpraca w samorządach, która pozwoli budować, rozwijać region jest najważniejsza. Dlatego gdziekolwiek, czy to w Małopolsce czy innych regionach, jeśli inna partia będzie chciała współpracować z PO, nie będę miał nic przeciwko temu. Jeśli więc w Małopolsce PiS będzie chciał z nami współpracować z mojej strony nie będzie przeszkód - powiedział premier Donald Tusk.




Więcej... http://krakow.gazeta.pl/k...l#ixzz14R1ZWXjU
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 05-11-2010, 20:12   

nie wiem jak w Wieliczce ale w Krakowie korki i tyle policji to norma przed derbami bo dziś grają Cracovia z Wisłą..

mogli też puszczać konwój policji z Tarnowa bo na derby przeważnie jeszcze stamtąd jednostki dojeżdżają..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 05-11-2010, 20:25   

No tak, ale siły policyjne jechały by Focha lub skręciły pod Jubilatem na Aleje. Kolumna pojechała na sygnale w stronę Wawelu/Rynku
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 05-11-2010, 20:37   

przeważnie przed meczem i po meczu obstawianych jest większość przystanków na trasach przejazdu autobusów z kibolami.. z racji że to pierwsze derby na tym stadionie który pomieści spokojnie 2x więcej kibiców niż dotychczas, to nie zdziwiłbym się gdyby środki ostrożności były równie duże..

z drugiej strony jeżeli jechali od Salwatoru to na pewno z lotniska..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 06-11-2010, 02:17   

Ciekawe, bo jechalem na koncert Kultu na 19 na miasteczko i nie bylo zadnych problemow
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 06-11-2010, 08:19   

Dziwne... ja stałem między kinem Kijów, a mostem przez dobre 10 minut (blokada). Jak przejechała kolumna to puścili wszystkich. Później widziałem, że korek od Matecznego do Jubilatu zaczynał się dobrze przed hotelem Forum (mniej więcej na wysokości nowego Hiltona).
Jechałem około 18:45
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
esia 
Gwarek
Nightmare


Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 06-11-2010, 08:24   

Jakaś zagraniczna delegacja Azjatów wczoraj odwiedzała Kopalnię.
 
 
     
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 06-11-2010, 08:25   

Ja wczoraj kolo poludnia widzialem duza kawalkade oficjeli, chyba z chinska flaga na maskach. Moze to to.
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 06-11-2010, 08:38   

Aaaa, było. Pawlak podpisał dokumenty o współpracy z Chinami. W takim razie mogę przeżyć te 15 minut dodatkowej jazdy :-)
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16