Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
08-06-2010, 12:10
Bajkowy Dzień Dziecka
Autor Wiadomość
wieliczka24.info
Redakcja portalu



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 150
Wysłany: 08-06-2010, 12:06   Bajkowy Dzień Dziecka

II Bajkowy Dzień Dziecka z Małopolskim Hospicjum dla Dzieci!

13 czerwca 2010 roku, od godziny 14.30 do wieczora w ogrodach klasztoru oo. Franciszkanów w Wieliczce, ul. Alojzego Kosiby 31.

Wielki rodzinny piknik z mnóstwem atrakcji, przede wszystkim dla naszych Małych Pacjentów, ich rodzeństwa i rodziców, ale także dla wszystkich gości Małych i Dużych, którzy chcą świętować ten niezwykły dzień!

Wśród licznych atrakcji Wolontariusze i Przyjaciele MHD przygotowali m.in. 6 koncertów, spektakle, występy kabaretów, pokazy tańca, niezwykłe lekcje salsy!, pokazy sztuk walki, dmuchańce do skakania, pokazy służb ratunkowych, Policji i Straży Pożarnej i wiele, wiele innych.

Jak co roku przeprowadzimy wielką loterię fantową, z której całkowity dochód przeznaczymy na zakup sprzętu medycznego dla naszych Maluchów. W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 6.000, czy tym razem pobijemy rekord?

Oprócz loterii, przeprowadzimy także aukcję podarunków od gwiazd, m.in. Kabaretów Ani Mru Mru i Moralnego Niepokoju.

Przewodnikami po imprezie dla wszystkich Małych Gości będą postaci znane z bajek! Shrek i Fiona obiecali swoje przybycie!:)

A także całe mnóstwo niespodzianek i niespodziewajek prosto z bajek!

Wszystkie atrakcje oczywiście będą darmowe.

W trakcie imprezy Wolontariusze MHD przeprowadzali będą zbiórkę funduszy na zakup sprzętu medycznego.

Plik ściągnięto 1400 raz(y)
91,09 KB
 
     
kasia 
Solanka


Osiedle: centrum
Wiek: 55
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 45
Wysłany: 14-06-2010, 19:37   

Witajcie miałam przyjemność uczestniczyć z rodziną na pikniku który był zorganizowany m.in w tak szczytnym celu jakim jest zakup sprzętu !! I WSZYSCY a najwaźniejsze moje skarby BYLI BARDZO ZADOWOLENI choć tgz {pokazanie służb ratunkowych było ................. }Miałam przyjemność ogladać w tym samym miejscu choć w wcześniejszym terminie jak rówież na minionych Dniach Kingi i nie tylko prezentacje i pokaz jako ogromna atrakcję PSA POLICYJNEGO WIĘC BYŁO NA CO POPATRZEĆ I SIĘ ZACHWYCAĆ natomiast w niedzielę to raczej było coś co trudno nazwać !!
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 14-06-2010, 21:56   

kasia napisał/a:
w niedzielę to raczej było coś co trudno nazwać


postaraj się opisać, nie musisz nazywać - chętnie dowiem się co się działo bo nie było mnie w mieście ostatnio
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Mariusz 
Siuda Baba
Mariusz


Osiedle: Kościuszki
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 50
Wysłany: 15-06-2010, 15:41   

Witajcie również miałem przyjemność uczestniczenia było bardzo miło i wesoło !! Dzieciaki zadowolone a przecież oto chodziło !!! Kasiu z tego co widziałem nie był to policjant który był na wcześniejszych pokazach nawet według zdjeć na portalu, widocznie był to ktoś spoza Wieliczki NASI NAJLEPSI { dlatego nie było to tak porywające }NIEISTOTNE !! Nieto... było dużo występów m.in kabaretów które akurat mi się podobały, konkurst dla dzieciaków itd itd.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 19