Poprzedni temat «» Następny temat
Automat biletowy
Autor Wiadomość
cookie monster 
Kopacz



Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 4
Wysłany: 28-12-2012, 15:49   Automat biletowy

Witam !!
Problem jest taki posiadam bilet miesięczny i aby go doładować muszę jechać do Krakowa :( Czy nie uważacie że na pętli w Wieliczce na osiedlu Wincentego Pola powinien się znajdować automat biletowy aby móc doładować bilet miesięczny i kupić !!!!! Skończył mi się bilet więc jechałam go doładować wsiadałam na pętli ale tam nie ma gdzie kupić biletu jednoprzejazdowego ponieważ nie ma żadnego kiosku pozostało mi tylko kupienie w autobusie ale oczywiście automat był zepsuty a kierowca nie posiadał ani jednego biletu :/ Musiałam jechać bez.
_________________
nie płacz że coś się skończyło tylko uśmiechaj się że ci się to przytrafiło
 
     
kmc 
Kierat konny



Osiedle: Krzyszkowice=>Os. Bogucice
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 330
Wysłany: 28-12-2012, 16:49   

W Skawinie nie mają z tym problemu.
_________________
Panie, strzeż mnie od przyjaciół... Z wrogami jakoś sobie poradzę.
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 28-12-2012, 17:31   

a w Skawinie rządzi PIS i dają premie po 24 000 za zadłużanie miasta ?
_________________
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-12-2012, 19:00   

oj przemo przestań już z tym zadłużaniem miasta.. popatrz jak Twoje PO zadłuża państwo - to znacznie gorsze od tych 24tys.. ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 28-12-2012, 19:15   

nie trzeba szukac daleko, wystarczy zerknąć za zadłużony Kraków
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 28-12-2012, 20:24   

Cytat:
popatrz jak Twoje PO zadłuża państwo

Yhy :)
Jakby było SLD było by znacznie lepiej wiem wiem :)
Aaa
I zyło by sie dostatniej :)
_________________
 
     
snejk04 
Bałwan solny
<<---->>



Osiedle: W.Pola/Kraków, os.Widok
Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 241
Wysłany: 28-12-2012, 21:19   

Akurat w zadłużaniu reprezentanci wszystkich partii są solidarni, niezależnie od rzekomych "różnic" jakie ich dzielą. (BTW: z 5 odpowiedzi, 4 są nie na temat - w tym dwie od osoby, która domaga się porządku, pisania w odpowiednim dziale, i nie trollowania :D Zawsze uważałem, że dyskusje typu POvs.PiSvs.SLDvs.cośtam mają wiele wspólnego z kibolstwem ;) )
Cytat:
Czy nie uważacie że na pętli w Wieliczce na osiedlu Wincentego Pola powinien się znajdować automat biletowy

Uważamy. Ale na forum nie zrobimy zrzutki. Pisz do UMiGW, ZIKiT itd.
Cytat:
pozostało mi tylko kupienie w autobusie ale oczywiście automat był zepsuty a kierowca nie posiadał ani jednego biletu Musiałam jechać bez.

No to na co narzekasz, miałaś jak najbardziej legalny darmowy przejazd.
 
     
bundz
Solanka


Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 45
Wysłany: 01-01-2013, 20:31   

Największą głupotą jest to, że nawet płacąc za miesięczny przez internet i tak trzeba jechać do automatu go odebrać.
 
     
kmc 
Kierat konny



Osiedle: Krzyszkowice=>Os. Bogucice
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 330
Wysłany: 01-01-2013, 20:57   

bundz napisał/a:
Największą głupotą jest to, że nawet płacąc za miesięczny przez internet i tak trzeba jechać do automatu go odebrać.


Michał Pyclik, rzecznik prasowy Zikit odpowiada:

ZIKiT po prostu dba o dobrą sprawność fizyczną i motoryczną swoich pasażerów. ;)
_________________
Panie, strzeż mnie od przyjaciół... Z wrogami jakoś sobie poradzę.
 
 
     
bundz
Solanka


Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 45
Wysłany: 02-01-2013, 13:04   

Tak, i o swoje dochody, bo w naszym przypadku, żeby dostać się do automatu trzeba kupić bilet i jechać do Krakowa.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-01-2013, 08:38   

Mówisz i masz...

http://www.dziennikpolski...z-biletami.html

Dziennik Polski napisał/a:
Pasażerowie będą mieli automaty z biletami

KOMUNIKACJA PUBLICZNA. W Wieliczce i Niepołomicach będzie można łatwiej kupić bilety autobusowe. Mieszkańcy i turyści czekają na to od dawna.

JOLANTA BIAŁEK

- W tym roku zostaną zakupione automaty biletowe dla dwóch podkrakowskich gmin, a dostaną je Wieliczka i Niepołomice. Są to największe miejskie ośrodki w okolicach Krakowa, dlatego uznaliśmy, że właśnie tam takie urządzenia powinny trafić w pierwszej kolejności - informuje Piotr Hamarnik z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.

O montaż choćby na jednym miejskim przystanku w automatu Krakowskiej Karty Miejskiej (tzw. biletomatu) mieszkańcy Wieliczki i Niepołomic upominali się od dawna. Perypetie z zakupem biletów MPK są tam bowiem na porządku dziennym. Obecnie można je kupić tylko w automacie w autobusie (a nie wszystkie pojazdy kursujące na aglomeracyjnych trasach są wyposażone w taki sprzęt), oraz w nielicznych wielickich i niepołomickich kioskach.

O potrzebie montażu automatów KKM w gminach, burmistrz Niepołomic Roman Ptak mówił podczas ubiegłotygodniowego spotkania w Krakowie szefów okolicznych gmin z przedstawicielami ZIKiT-u. Ze strony władz Krakowa padła wtedy ogólna zapowiedź, że "za jakiś czas taki sprzęt trafi do części podkrakowskich miejscowości". - Złożyliśmy już wniosek o zainstalowanie automatu biletowego na przystanku przy rynku - poinformował burmistrz Roman Ptak.

W Wieliczce automaty z biletami przydałyby się na każdym przystanku. - To, że dostaniemy biletomat jest dla nas informacją nową. Trudno powiedziec na gorąco, gdzie zostanie on ulokowany, ale na pewno wybrany będzie przystanek najbardziej oblegany przez podróżnych - powiedziała nam Magdalena Golonka z wielickiego UMiG.

Niepołomice i Wieliczka mają otrzymać biletomaty z puli 20 takich urządzeń, które mają być zakupione dla Krakowa przez MPK, w ramach ogłoszonego niedawno przetargu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, z nowych automatów można będzie można korzystać latem tego roku. Co istotne - Niepołomice i Wieliczka nie będą musiały współfinansować w połowie "biletowych" zakupów, co było dotychczas regułą, gdy podkrakowskie gminy upominały się w ZIKiT-ie o takie urządzenia (jeden automat KKA kosztuje ok. 100 tys. zł).

- Sieć automatów biletowych w ościennych gminach będzie rozwijana. Za jakiś czas planujemy zakupić dla gmin nieco prostsze urządzenia tego typu, w których można będzie kupić bilety oraz aktywować Krakowską Kartę Miejską (obecnie tę funkcję mają tylko automaty w Krakowie - red.) - zapowiada Piotr Hamarnik.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
sprox
Mina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 1256
Wysłany: 18-01-2013, 10:07   

dZIENNIK pOLSKI napisał/a:
a dostaną je Wieliczka i Niepołomice. Są to największe miejskie ośrodki w okolicach Krakowa,


Jolanta Bialek miala i ma pałę z geografii :)
_________________
Unión Europea nos trae por la calle de amargura.
European Union brings us down the street of bitterness.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16