Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
05-01-2011, 12:09
sala weselna
Autor Wiadomość
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 22-02-2011, 19:06   

Tsubasa napisał/a:
Jest jeszcze Zajazd Celtycki w Węgrzcach - może tam?


Siostra miała studniówkę u nich zaraz po tym jak się otwierali.

Nie wiem jak w kwestii żywieniowej, ale wygląd jest świetny. Z zewnątrz jak i wewnątrz.
Miejsca pod dostatkiem na wszystko.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
markoantonio 
Kierat konny
markoantonio


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 328
Wysłany: 22-02-2011, 19:28   

[quote="Tomek73"]W motelu na Wierzynka też mają salę . Niedawno robili remont. Ale jak żarełko i obsługa to nie wiem.
Ja nie narzekałem jedzonko smaczne, pyszne wędlinki i dania główne, do obsługi nie mam zastrzeżeń, pełna kulturka i spryt Pań kelnerek. Wszystko do dogadania - dla klienta wszystko załatwią , nie miałem problemów z dogadaniem się z P. Tomkiem , wszystko poszło wg. wcześniejszych ustaleń.

Ktoś chce wydać więcej pieniędzy to może być Zamek w Niepołomicach.
Byłem tam na innej imprezce , jak wesele ale zabawa przednia, co do jedzenia też ciekawie i smacznie przyrządzone .
_________________
markoantonio
 
     
esia 
Gwarek
Nightmare


Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 23-02-2011, 12:07   

nicol napisał/a:
Jeszcze mam jedno pytanie do Was - czy orientujecie sie jak wyglada sprawa ubrania kosciola? jak to wyglada w praktyce w przypadku kosciolow Klemensa i Reformatow?


Co do Reformatów to nie wiem, natomiast zamawiając mszę ślubną w Kościele Św. Klemensa, ksiądz podał mi namiar do jednej z sióstr, do której trzeba zadzwonić parę tygodni przed ślubem i ugadać się. Dobra opcja, tym bardziej w przypadku, kiedy więcej niż jedna para ma ślub w tym samym dniu. Zawsze można się dogadać, a przez wspomnianą siostrę może być wygodniej.
 
 
     
Biedronka 
Solanka



Osiedle: Zdrojowe
Wiek: 41
Dołączyła: 13 Paź 2007
Posty: 40
Wysłany: 23-02-2011, 15:55   

Potwierdzam z własnego doświadczenia. W Klemensie trzeba porozmawiać z siostrą, która odpowiada za wystrój kościoła. Jeśli kilka par bierze w tym samym dniu ślub, można kosztami się podzielić. Najlepiej zebrać kontakty od księdza i zadzwonić, umówić się i jednocześnie podejść do siostry.
A co do sali weselnej, ja polecam Hotel Koral przy A4. Dwie duże sale, jedna sala taneczna ze sceną dla orkiestry, druga służy do odpoczywania i biesiadowania. Jedzenie bardzo dobre, wystrój i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Właściciele bardzo uprzejmi i mili, a i ceny nie zabijające.
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 23-02-2011, 16:06   

Biedronka napisał/a:
Hotel Koral przy A4


chyba przy DK4 za Słoneczkiem jadąc na Tarnów od Wieliczki po prawej stronie ??
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 23-02-2011, 19:15   

Bardzo wam dziekuje za rozbudowane informacje:) Jestescie kochani:)))
Wiecie czlowiek raz w zyciu bierze slub...a ja kompletnie nie wiem jak zabrac sie z narzeczonym do przygotowan i ja co zalatwia sie...dlatego dobre rady sa zawsze w cenie:)

Przy okazji mam pytanie: na ile wczesniej nalezy pojsc do ksiedza w kosciele, w ktorym chce sie wziasc slub? I jak wyglada sprawa uzyskania zgody ze swojej parafii aby wziasc slub w innym kosciele?:)
_________________

 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 36
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-02-2011, 22:15   

nicol napisał/a:
Wiecie czlowiek raz w zyciu bierze slub...a ja kompletnie nie wiem jak zabrac sie z narzeczonym do przygotowan i ja co zalatwia sie...dlatego dobre rady sa zawsze w cenie:)

jak to pisz - jestem z moją narzeczoną na bieżąco z załatwianiem wszystkich formalności :one:


nicol napisał/a:
Przy okazji mam pytanie: na ile wczesniej nalezy pojsc do ksiedza w kosciele, w ktorym chce sie wziasc slub?
najlepiej jak najszybcie aby Wam nikt nie podebrał terminu i godziny :one: nie musisz płacić itp - po prostu aby pastor zapisał sobie w swoim kapowniczku, że o tej godzine tego dnia ma już ślub i wtedy macie zaklepany termin


nicol napisał/a:
I jak wyglada sprawa uzyskania zgody ze swojej parafii aby wziasc slub w innym kosciele?:)
z tego co się orientuję to z tym nie ma problemu ale to musisz pytać już księdzów :D
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-02-2011, 23:49   

zgoda kosztuje co łaska nie mniej niż 50 ;)

termin to najlepiej zgrajcie razem z tym na sali weselnej - łatwiej będzie dopasować księdza do sali niż odwrotnie..

ja jeszcze dodatkowo opłacałem gościa z trąbką który grał Ave Maria..
ksiądz dostał 400pln, siostra co ubierała kościół 100 ( w tym dniu były jeszcze 2 śluby więc się rozłożyło). za trąbkę z tego co pamiętam 350.. tylko że to było w Krakowie..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 24-02-2011, 16:32   

AdR napisał/a:
nicol napisał/a:
Wiecie czlowiek raz w zyciu bierze slub...a ja kompletnie nie wiem jak zabrac sie z narzeczonym do przygotowan i ja co zalatwia sie...dlatego dobre rady sa zawsze w cenie:)

jak to pisz - jestem z moją narzeczoną na bieżąco z załatwianiem wszystkich formalności :one:


jasne

nicol napisał/a:
Przy okazji mam pytanie: na ile wczesniej nalezy pojsc do ksiedza w kosciele, w ktorym chce sie wziasc slub?
najlepiej jak najszybcie aby Wam nikt nie podebrał terminu i godziny :one: nie musisz płacić itp - po prostu aby pastor zapisał sobie w swoim kapowniczku, że o tej godzine tego dnia ma już ślub i wtedy macie zaklepany termin


hm czy najpierw pojsc do ksiedza ze swojej parafi, czy do ksiedza w kosciele w ktorym chce sie wziasc slub?:)


nicol napisał/a:
I jak wyglada sprawa uzyskania zgody ze swojej parafii aby wziasc slub w innym kosciele?:)
z tego co się orientuję to z tym nie ma problemu ale to musisz pytać już księdzów :D
_________________

 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 24-02-2011, 16:33   

Tsubasa napisał/a:
zgoda kosztuje co łaska nie mniej niż 50 ;)

termin to najlepiej zgrajcie razem z tym na sali weselnej - łatwiej będzie dopasować księdza do sali niż odwrotnie..

ja jeszcze dodatkowo opłacałem gościa z trąbką który grał Ave Maria..
ksiądz dostał 400pln, siostra co ubierała kościół 100 ( w tym dniu były jeszcze 2 śluby więc się rozłożyło). za trąbkę z tego co pamiętam 350.. tylko że to było w Krakowie..


brzmi super z tym gosciem z trabka:)
a organiscie tez placi sie extra?
_________________

 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 24-02-2011, 17:31   

aaa widzisz.. to organista dostał 350 i w cenie przyprowadził kogoś z trąbką.. nawet nie wiem kto to był..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 36
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 24-02-2011, 21:18   

nicol napisał/a:
hm czy najpierw pojsc do ksiedza ze swojej parafi, czy do ksiedza w kosciele w ktorym chce sie wziasc slub?:)
idźcie pierwsze do księdza tam gdzie chcecie brać ślub :one: podpytajcie o wymagane dokumenty i nauki (różni są księża jeśli o to chodzi!) - powie Wam dokładnie co macie dostarczyć z parafii, gdzie nie chcecie brać ślubu i już :D
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 24-02-2011, 21:28   

jak chcecie w Wieliczce to może w Sebastiana? robiłem tam chrzest córki - ksiądz jest bardzo przyjazny, zrobił nam indywidualny termin i z niczym nie robił problemów..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 36
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 24-02-2011, 21:40   

Tsubasa napisał/a:
jak chcecie w Wieliczce to może w Sebastiana? robiłem tam chrzest córki - ksiądz jest bardzo przyjazny, zrobił nam indywidualny termin i z niczym nie robił problemów..
a przy okazji świetny, niebanalny klimat, którego próżno szukać w pobliżu :one: sam się nad Sebastianem zastanawiałem ale idea upadła :) a szkoda
 
 
     
Aska 
Magnum Sal
as



Osiedle: okolice Rynku ;)
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 91
Wysłany: 26-02-2011, 11:19   

brałam ślub końcem października w klemensie i tak (załatwialiśmy wszystko w miesiąc bo tak się zdarza niezdecydowanym ludziom): księdzu daliśmy 200 do tego organista wziął w sumie 350 bo jeszcze jego żona grała na skrzypcach do tego byliśmy jedyni tego dnia więc siostra nam policzyła ok 300 (nie pamiętam) bo tyle tego było że zaczyna mi się mieszać... ale tak naprawdę to tylko ksiądz nie ma cennika a tak to reszta go posiada :( więdz najlepiej po wieczornej niedzielnej mszy złapać organistę i siostrę i zapytać o wszystko
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 18