Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
05-01-2011, 12:09
sala weselna
Autor Wiadomość
Aska 
Magnum Sal
as



Osiedle: okolice Rynku ;)
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 91
Wysłany: 26-02-2011, 11:24   

a co do sali...był to październik więc trzeci telefon i sala się znalazła... pałacyk wielicki, ja mając mniej niż 100 gości byłam zadowolona. Właściciel spoko i obsługa też, żadnych problemów. Cena promocyjna bo poza sezonem. Jedyna minus to że gościom z poza wieliczki trudno było wytłumaczyć...ale myślę że to zdarza w większości przypadków niezależnie od miejsca wesela :)
 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 26-02-2011, 21:02   

Dziekuje za przydatne informacje..no coz..trzeba bedzie wkrotce wziasc sie za przygotowania i cos postanowic..

Jeszcze pytanie - czy byl ktos z was na weselu w Karczmie pod Wielka Sola?
_________________

 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-02-2011, 23:10   

byłem :)
 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 27-02-2011, 20:39   

Witajcie!

Czy ktos z was bral moze slub w kosciele reformatow?
Jak wyglada tam sprawa oplacenia organisty i ubioru kosciola?


z gory dziekuje za odp.
_________________

 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 27-02-2011, 20:40   

Aska napisał/a:
brałam ślub końcem października w klemensie i tak (załatwialiśmy wszystko w miesiąc bo tak się zdarza niezdecydowanym ludziom): księdzu daliśmy 200 do tego organista wziął w sumie 350 bo jeszcze jego żona grała na skrzypcach do tego byliśmy jedyni tego dnia więc siostra nam policzyła ok 300 (nie pamiętam) bo tyle tego było że zaczyna mi się mieszać... ale tak naprawdę to tylko ksiądz nie ma cennika a tak to reszta go posiada :( więdz najlepiej po wieczornej niedzielnej mszy złapać organistę i siostrę i zapytać o wszystko


Czy mozna zamowic sobie pania grajaca na skrzypcach ave maria w kosciele reformatow?
_________________

 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-02-2011, 21:04   

idź do organisty z klemensa i poproś o numer do jego żony :) na pewno Wam zagra..

albo zapytaj u reformatów - może ich organista też ma uzdolnioną żonę
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Gosieńka
Kopacz


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 25-07-2011, 22:05   

Ja z pytaniem malutkim ale jakże dla mnie ważnym...podpisałam umowę odnośnie rezerwacji terminu w Santorini w Trąbkach...mam pytanie czy ktoś był tam na weselu i jakie ma wrażenia...bo coś zaczynają mnie dopadać wątpliwości
 
     
comste
Kopacz


Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: KRK
Wysłany: 26-08-2011, 12:20   

Ja polecam http://www.salawieliczka.pl/
Miałem tam przyjęcie i jestem zadowolony wraz z żoną. Goście również świetnie się bawili.
Piękna sala, piękny budynek, do tego łatwy dojazd.
 
     
jesss
Kopacz


Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 29-08-2011, 14:07   

Gosieńka napisał/a:
Ja z pytaniem malutkim ale jakże dla mnie ważnym...podpisałam umowę odnośnie rezerwacji terminu w Santorini w Trąbkach...mam pytanie czy ktoś był tam na weselu i jakie ma wrażenia...bo coś zaczynają mnie dopadać wątpliwości


moja znajoma w październiku zeszłego roku wyprawiała tam wesele i była zadowolona, natomiast inna która miała tam wesele siostry na wiosne stwierdziła, że "tak sobie"... opinie są różne
 
     
Jagoda 
Kopacz


Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 22-09-2011, 14:24   Naprawdę super sala

comste napisał/a:
Ja polecam http://www.salawieliczka.pl/
Miałem tam przyjęcie i jestem zadowolony wraz z żoną. Goście również świetnie się bawili.
Piękna sala, piękny budynek, do tego łatwy dojazd.

W pełni potwierdzam cytowaną powyżej opinię. Sala naprawdę super. Do tego rewelacyjna obsługa i super smaczne jedzenia. Również miałam tam okazję bawić się na przyjęciu, szkoda, że nie było to wesele, bo już wyobrażam sobie jak może być tam wspaniale podczas takiej imprezy...No cóż, ale patrząc na przekrój mojej rodziny to raczej na chwile obecną przyjdzie mi się obejść tylko smakiem i wspomnieniami imprezy na której byłam. No chyba, że ktoś ze znajomych w między czasie podejmie takową decyzję, ale większość niestety już jest po, a te rodzynki co zostały to zatwardziałe single, więc też mało realne. Szkoda....
_________________
Zapraszam
www.warsztat.frix.pl
www.dobreforum.frix.pl
www.malzenstwo.frix.pl
 
     
usmiech 
Warzelnik
:)


Wiek: 37
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 22
Wysłany: 31-01-2012, 11:26   

Sporo dobrego słyszałem o Folwarku Zalesie, niedaleko Wieliczki. Mają chyba 3 niezależne sale - wszystkie utrzymane w podobnym stylu (drewniane podłogi, dużo przestrzeni). Podobno (wszystko to informacje z 2 ręki) jedzenie jest bardzo dobre i wielkim plusem jest otoczenie. Na pewno warto wybrać się na rekonesans. Pewnie mają też stronę www.
_________________
estetyka uśmiechu | Klaśnieńska 16
 
     
greg
Mina


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1254
Wysłany: 31-01-2012, 12:03   

usmiech napisał/a:
o Folwarku Zalesie

W przyrodzie wszystko jest płynne - więc być może się zmieniło, ale byłem tam pare lat temu na weselu - przerosło możliwości organizacyjne właścicieli, zanim ostatni goście dostali jedzenie to było już zimne.
Ale za to się wytańczyłem - orkiestra nie należała to do zakresu obowiązków organizatorów
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 31-01-2012, 16:55   

szczerze mowiac jest to pierwsza negatywna opinia jaka slyszalam, a znam juz niejedna pare co tam wesele organizowala lub na nim byla. ostatni sylwester tez same pochwaly, dziwi mnie wiec taka opinia - tym bardziej jesli to bylo x lat temu
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 31-01-2012, 18:30   

greg napisał/a:
usmiech napisał/a:
o Folwarku Zalesie

W przyrodzie wszystko jest płynne - więc być może się zmieniło, ale byłem tam pare lat temu na weselu - przerosło możliwości organizacyjne właścicieli, zanim ostatni goście dostali jedzenie to było już zimne.
Ale za to się wytańczyłem - orkiestra nie należała to do zakresu obowiązków organizatorów


ja tam robiłem wesele w 2006 - było ok nawet więcej niż ok.. często tam bywają na konferencjach różne koncerny farmaceutyczne - też nie słyszałem by się ktoś kiedykolwiek skarżył.. generalnie jak się chce to się znajdzie dziurę w całym ;) może akurat podawali zimną płytę...
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
greg
Mina


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1254
Wysłany: 31-01-2012, 20:38   

Debris napisał/a:
dziwi mnie wiec taka opinia - tym bardziej jesli to bylo x lat temu

nie zostało zadane pytanie, że opinie mają być tylko pozytywne i z ostatniego roku. Przykro mi - można usunąć z forum moją wypowiedź.
Tsubasa napisał/a:
generalnie jak się chce to się znajdzie dziurę w całym

jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, szukam zawsze plusów :D
być może byłem w złym miejscu o złym czasie - też możliwe ;)
Tsubasa napisał/a:
może akurat podawali zimną płytę

na głębokim talerzu z makaronem :kosci: - a byłem jeszcze w stanie zero promili :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17