Poprzedni temat «» Następny temat
Nieuczciwa Pani Cz.
Autor Wiadomość
wieliczka24.info
Redakcja portalu



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 150
Wysłany: 30-08-2007, 09:08   Nieuczciwa Pani Cz.

"Towarzystwo Swiętego Mikołaja – działającego cały rok’’ realizowało w miesiącu czerwcu monitoring z zakresu współpracy pomiędzy policją, strażą miejską a społeczeństwem - tak zaczyna się sprawozdanie opublikowane przez B. Czyżowską dla organizatorów akcji "Masz wybór, masz głos". W sprawozdaniu nie ma słowa o nazwie naszego portalu, są za to bezprawnie wykorzystane cytaty i ukradzione zdjęcie.

Przypomnijmy: B. Czyżowska już w marcu rozpoczęła za pośrednictwem forum internetowego www.wieliczka24.info zadawać dziesiątki pytań, wszystkie z uzasadnieniem, że jest to "w związku z pracą nad grantem". Trudno było uzyskać na forum oficjalną wypowiedź na pytania o jaki "grant" chodzi i w jakim celu "zadaje pytania". Po pewnym czasie okazało się, że chodzi tu o organizowaną wspólnie przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów i Fundację im. Stefana Batorego projekt dotyczący monitoringu obietnic wyborczych samorządowców. (strona akcji: http://www.maszglos.pl/ ) Jednym z celów projektu było zorganizowanie wspólnej debaty mieszkańców z Burmistrzem.
Z różnych względów (o czym więcej tu: http://www.wieliczka24.in...strza-vt302.htm ) Artur Kozioł nie zgodził się na spotkanie zorganizowane przez panią B. Czyżowską. Nie zrażona tym realizatorka "grantu" w dalszym ciągu zadawała pytania i pisała komentarze często nie mające większego sensu. Zaczęła też straszyć wnioskami do prokuratury na działalność wielickich urzędników i Fundacji Rozwoju Miasta i Gminy Wieliczka (więcej tu: http://www.wieliczka24.in...racji-vt364.htm ). Jak wszyscy doskonale wiedzą na straszeniu się skończyło.

Wielu użytkowników forum coraz krytycznie zaczęło podchodzić do wypowiedzi pani B. Czyżowskiej. Jednym z głównych zarzutów było to, że rzuca setki pomysłów i uwag, a jej organizacja nie dość, że nie była w stanie zrealizować choć drobnego ułamka tych inicjatyw, to nawet nie jest formalnie zarejestrowana (więcej tu: http://www.wieliczka24.in...rant-vt351.htm)

I co okazuje się po kilku miesiącach? Otóż na stronie akcji "Masz wybór, masz głos" ukazało się już drugie sprawozdanie podpisane przez Towarzystwo Świętego Mikołaja - działającego cały rok oraz przez panią B. Czyżowską więcej: tu . W zamieszczonych sprawozdaniach kilkakrotnie pojawiają się dosłowne cytaty z wypowiedzi różnych osób na forum www.wieliczka24.info. Nie są to jednak wypowiedzi pani B. Czyżowskiej, nie są to też najczęściej odpowiedzi na jej pytania.
Co więcej, B. Czyżowska chwali się w swoim sprawozdaniu, że efektem realizowania akcji przez Towarzystwo jest
- Zorganizowanie »kroniki kryminalnej«
- Dni otwarte policji – próba ich zorganizowania,
- Zorganizowanie imprezy mikołajowej dla dzieci w układzie partnerskim: policja – Towarzystwo Świętego Mikołaja.
oraz
- "Pomoc policji w doradztwie w zakresie organizacji i prawidłowym ułożeniu spraw technicznych zajęć na strzelnicy dla młodzieży i dorosłych". Cały kontekst sprawozdania wskazuje, jakoby to właśnie pani B. Czyżowska zrealizowana te działania. Ani razu nie pada nazwa www.wieliczka24.info.

Sprawozdanie z miesiąca lipca tu zaczyna tytuł: "Wspieranie wszelkich inicjatyw" i dobitne stwierdzenie: " W miesiącu lipcu przyglądaliśmy się w jaki sposób wspierania jest inicjatywa społeczna w Wieliczce i okolicy." Sprawozdanie zawiera opis I Dnia Stowarzyszeń, Klubów i Organizacji Pozarządowych "Razem Raźniej" oraz Dni Św. Kingi Przypominamy, że w imprezie "Razem Raźniej" Towarzystwo Pani B. Czyżowskiej nie brało udziału co potwierdza temat: http://www.wieliczka24.in...351,15.htm#2955 ).

Pani B. Czyżowska "realizując grant" w sposób nieuczciwy wykorzystała artykuły i wypowiedzi różnych użytkowników na forum www.wieliczka24.info . Nigdzie nie pojawiło się źródło informacji. Na domiar złego sprawozdanie z Dni Kingi ilustrowane jest zdjęciem zabranym z www.wieliczka24.info bez wiedzy i zgody autora - Tardasa ( http://www.wieliczka24.in...r=DESC&start=36 )
Zdziwiła nas działalność pani B. Czyżowskiej. Nie rozumiemy dlaczego uczestnicząc w bardzo cennym z punktu widzenia społeczności lokalnej programie, zachowuje się w sposób rażąco odbiegający od założeń organizatorów. Celem akcji "Masz wybór, masz głos" jest przede wszystkim zaangażowanie ludzi w realizację programu monitoringu społecznego. Wszystko wskazuje na to, że Pani B. Czyżowska zaangażowała tylko i wyłącznie samą siebie: wpisując mniej lub bardziej bzdurne komentarze na forum www.wieliczka24.info.
Organizatorzy zakładali, że skoro akcja polegać ma na weryfikacji uczciwości i dotrzymywania słowa przez lokalne władze, to osoby monitorujące samorządowców muszą same być uczciwe. Pani B. Czyżowska "realizując swój grant" nie okazała się osobą uczciwą.


Na koniec chcemy jednoznacznie podkreślić, że www.wieliczka24.info w żaden sposób nie współpracuje z B.Czyżowską. Jej wypowiedzi, pomysły i inicjatywy są jej całkowicie prywatną sprawą. Staramy się też nie ingerować w wypowiedzi B.Czyżowskiej, niech każdy użytkownik www.wieliczka24.info wyrobi sobie zdanie na ten temat. My tylko dajemy jej drugie ostrzeżenie.


Redakcja

mikolaj
Plik ściągnięto 14645 raz(y)
10,39 KB
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-08-2007, 09:38   

Bez komentarza ale jak dla mnie BAN i zgloszenie sprawy to nadzoru takich organizacji, tudiez do prokuratury.
Moze Pani Ta wkoncu zrozumie ze jej powołaniem jest gotowanie i zajmowanie sie dziecmi a nie wymyślanie cudów.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-08-2007, 10:18   

Redakcja napisał/a:
zdjęciem zabranym z www.wieliczka24.info bez wiedzy i zgody autora - Tardasa


Dodać należy że autor zawsze może dochodzić swoich praw na drodze cywilno-prawnej.

Żeby wyraźniej było powtarzam linki do omawianych tekstów na stronie maszglos.pl
http://www.maszglos.pl/ra...page=&source=85
http://www.maszglos.pl/ra...page=&source=85

Lub jak kto woli skany tych stron w załączeniu

Plik ściągnięto 145 raz(y)
233,57 KB
Plik ściągnięto 83 raz(y)
222,11 KB
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-08-2007, 11:21   

Nie wytrzymałem jako użytkownik tej strony i napisałem do organizatorów akcji "masz głos"

Cytat:
Przemysław do jzaluska, rkrzeminski, ptymoszczuk
pokaż szczegóły 11:21 (0 minut temu)

Witam serdecznie
W związku z publikacją tejże organizacji na Państwa stronie prosze o zapoznanie się z oficjalna historią Pani B.Czyzowskiej, na stronie forum na które sie tak licznie powołuje.
Wykorzystała ona wypowiedzi, zdjęcia i wiele materiałów z niezależnego forum wieliczka24.info bez zgody autorów, uczestników i braku jakiekolwiek koordynacji z nami.
Caly tekst na temat pani Czyżowskiej i jej organizacji może Pani znalez tutaj :
http://www.wieliczka24.in...-vt773.htm#7046
( nie che go tu w całości cytować )

Prosze o zapoznanie sie z tym artykułem i zwrócenie uwagi Pani Czyżowskiej ze wykorzystywanie materiałow bez zgody ich autorów nie jest zgodne z prawem.
Opublikowanie tego na Państwa stronie może pociągnąć za sobą pewne konsekwencje.

Prosze o oficjalną reakcje z Pani strony i ze strony organizacji na to co się stało.

Pozdrawiam
Przemek
 
     
Nord 
Kierat konny


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 377
Wysłany: 30-08-2007, 11:40   

i "alleluja" :( :kosci:
Nidy nie należałem do "fanów" "Pani do grantów",
ale ilez mozna napinać się na necie, robić dużo szumu ale nic konkretnego.
Jak dla mnie brawa dla Redakcji. Szkoda, że sprawa "Pani B.Cyżowskiej" ma tak smutny finał.

Swoję drogą ile trzeba miec ostrzeżeń aby w końcu dostać "BAN"? :mikolaj:
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-08-2007, 12:58   

Nord napisał/a:
Swoję drogą ile trzeba miec ostrzeżeń aby w końcu dostać "BAN"?

http://www.wieliczka24.info/faq.htm#47
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-08-2007, 13:02   pojedynek OK.

Witam
Z największą przyjemnością przyjmuję wyzwanie na pojedynek pomiędzy Towarzystwem Swiętego Mikołaja a stroną www.wieliczka24.info

Jest to duży treściowo materiał dlatego będzie on częściami realizowany.
Myślę, że będę zbijać argumenty w następujący sposób:

strona www.24.info
''''' a jej organizacja ....nawet nie jest formalnie zarejestrowana '''''
KŁAMSTWO- strony niezależnej.
Towarzystwo Swiętego Mikołaja działa od 6 grudnia 2004 roku. Nr rejestrowy to: OA 5050/12/04.

Proszę o komentarz: wieliczka24.info
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-08-2007, 13:10   

Kobieto pojedynek na widły czy w sądzie o nielegalne kopiowanie treści ?
Badałaś sie juz u doktor Karpierz ? Może najwyższa pora :)

Jedyny pjedynek z Twoja szanowna osobą mógłby wyglądać tak ze dostalbys zakaz wejścia na to forum ,ale dziekuj Bogu bo admini sa bardziej wyrozumiali a ja nie mam takich praw.

PS a jak tam szukanie webmasterów do strony WWW z grantu ?
Bedzie konkurencja www.swietymikolaj24.info ?
buhahahahahahaha
 
     
aizuk
[Usunięty]

Wysłany: 30-08-2007, 13:30   

B.Czyżowska napisał/a:
Z największą przyjemnością przyjmuję wyzwanie na pojedynek pomiędzy Towarzystwem Swiętego Mikołaja a stroną www.wieliczka24.info

przepraszam kto takie wyzwanie i kiedy Pani złożył ?
Nieuczciwe jest wykorzystywanie cudzej pracy i pomysłów ,podszywanie się pod nie .Ciekawy jestem o Pani odczucia ,za ile dukatów jest Pani zrobić wszystko ?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-08-2007, 13:38   

Pani Cz. jest twarda i sama szuka pojedynków :)
Nie da sobie pluć w twarz, wszystkich nas otruje :) Poźniej spali a na koniec zaleje wieliczke smoła i posypie pierzem


A to wszystko za grant :)
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 30-08-2007, 14:42   

podziwiam wyrozumiałośc panów adminów jakby nie było to przestępstwo. Obecnośc tej pani tutaj w mojej opini jestt tutaj teraz zbędna.
_________________
Pozdrawiam
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-08-2007, 14:46   

agga napisał/a:
Obecnośc tej pani tutaj w mojej opini jestt tutaj teraz zbędna.


zgadzam się - moim zdaniem za takie coś od razu ban - to nie jest zwykłe naruszenie zasad forum, to jest przestępstwo...

agga napisał/a:
podziwiam wyrozumiałośc panów adminów


A ja się z tą wyrozumiałością wręcz nie zgadzam ....
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 30-08-2007, 15:06   

Streszczenie z realizacji zadania 2.
15/07/2007
Towarzystwo Swiętego Mikołaja – działającego cały rok napisał/a:
Najbardziej zaciekła dyskusja dotyczyła Policji i Straży Miejskiej w Wieliczce. Dyskusja o powiatowej policji, początkowo prawie bez wyjątku krytyczna, nabrała właściwego kształtu dzięki błyskawicznej i skutecznej interwencji dwóch przedstawicieli policji: Mady i Copa.
Dwaj policjanci z pasją zaczęli wyjaśniać specyfikę swej pracy, udzielać porad prawnych i prowadzić dyskusję na temat codziennej pracy stróżów prawa.



Ja to chyba już gdzieś wcześniej czytałem... :one:

Reasumując całe zagadnienie...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-08-2007, 15:17   

Nigdy nie rozumiałem ludzi podszywających się pod cudzą pracę i udających, że to ich własna.
 
     
Kanth 
Sztygar
Szukam...



Osiedle: Lekarka
Wiek: 42
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 63
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-08-2007, 15:23   

Śledziłem(chwilami dokładniej, chwilami mniej dokładnie) poczynania Pani B.Czyżowskiej i jestem zdania, że jest to zdecydowanie nieetyczne zachowanie, na dodatek usankcjonowane prawnie. Wszelkie publikacje cudzych materiałów, szczególnie jeżeli zostały one opublikowane na forum jest przestępstwem. Pani Czyżowska jak rozumiem nie miała ani zgody ani nawet nie poinformowała nikogo o wykorzystywaniu ich wypowiedzi/zdjęć.

Na dodatek dosyć zaskakujący jest ton postu Pani Czyżowskiej kilka postów wyżej, wygląda to jak dążenie do konfrontacji kiedy powinna postarać się załagodzić sprawę z autorami wypowiedzi i zdjęć jak również publicznie na forum oraz w liście do organizatorów "masz głos" przyznać się i przeprosić za swoje postępowanie.
_________________
Kieruj swoim interesem, bo inaczej on tobą pokieruje.
Benjamin Franklin
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 20