Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków...Wianki 2007
Autor Wiadomość
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 08-06-2007, 07:46   Kraków...Wianki 2007

Cytat:
Wianki 2007 - gwiazdy lat 80. na żywo w Krakowie !!

Niesamowicie zapowiadają się tegoroczne Wianki na Bulwarach Wiślanych w Krakowie.
23 czerwca o godz. 20.00 cofniemy czas o ponad dwie dekady.
Przez jedną, niepowtarzalną noc Kraków będzie żył muzyką lat 80., a Bulwary Wiślane u stóp Wawelu zamienią się w największą dyskotekę świata. Na scenie wystąpią gwiazdy tamtego okresu - zarówno polskie, jak i zagraniczne - ze swoimi największymi przebojami. Zobaczymy i usłyszymy takich wykonawców,jak Alphaville (Forever Young, Big in Japan), Desireless (Voyage Voyage), Gazebo (I Like Chopin, Lunatic), Lombard (Przeżyj to sam, Szklana pogoda), Róże Europy (List do Gertrudy Burgund), Mr Zoob (Mój jest ten kawałek podłogi).Wystąpi także Ali Campbell z legendarnej grupy UB40.
Dzięki wyświetlanym na olbrzymich ekranach tekstom piosenek, każdy będzie mógł zaśpiewać ze swoim idolem sprzed lat.Bezpośrednią transmisję z imprezy, którą zakończy autorski 20-minutowy spektakl pirotechniczny na wodzie, przeprowadzi telewizja POLSAT.
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-06-2007, 22:37   

Madafaker napisał/a:
przeprowadzi telewizja POLSAT

No to ja oglądnę sobie w Polsacie ;)
Wyrosłem już z chodzenia na wianki.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
pineza
Gość
Wysłany: 11-06-2007, 13:46   

Ja rownież : :P
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 24-06-2007, 10:09   

Polsat sie nie postarał i pokazu ognii sztucznych nie puścicili, szkoda bo pokaz zapowiadał się całkiem, całkiem
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 24-06-2007, 12:10   

My mieliśmy jechać ale jakos po sylwestrze na ryku odechciało nam się tak dużych imprez. :)
 
     
aizuk
[Usunięty]

Wysłany: 24-06-2007, 17:52   

byłem , ludzi masa ok 200 tyś ( tak mówił ibisz) pokaz ogni jak zwykle super , za szybko sie ta impreza skończyła.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 24-06-2007, 21:43   

Mnóstwo pijanych, spozywanie alkocholu na wiankach, jaranie trawska wsrod ludzi.
Brak ochrony, policji szczatkowe ilosci, notoryczne bujki wsrod zuli o puszki, widocznosc itd.
Ja sie wycofalem i zabralem zone do restauracji, szkoda zdrowia.
Organizacja wiankow i program z roku na rok sa gorsze tylko jak zwykle Majchrowski mowie ze takiego pokazu i takiej imprezy nie bylo.


Wedlug mnei szkoda czasu, tylko sobie niepotrzebnie spojler poderwalem parkujac :<

Mam nadzieje ze na dniach wieliczkich COp i Mada pokaza co potrafia i zajma sie pijanym i nacpany towarzystwem nie tak jak na wiankach robili to ich krakowscy koledzy.
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 24-06-2007, 22:00   

Stojąc koło smoczka widac było jedynie plecy tłumu , brak ekranów - człowiek by też popatrzył, a nie tylko słuchał ( nie mówię tutaj o widoku pleców i ciut niżej pewnej pani ale nie w tym rzecz ) Widowisko zorganizowane chyba dla gości Sheratona ( scena na wprost hotelu) , wybór miejsca usytuowania estrady troszkę chybiony.
A co do zabezpieczenia imprezki myslę że chłopcy z krakowskiej policji robili co mogi. A jeśli w Wieliczce ochrona będzie lepsza ( bo to ich zadanie zabezpieczyć imprezkę) i wielicka policja dobrze zaplanuje swoje siły to powinno być ok. :)
 
     
aizuk
[Usunięty]

Wysłany: 25-06-2007, 19:16   

faktycznie co 2 osoba piła sobie piwko ,policja obok-zero reakcji i co uważam ze ok jeśli osoby dorosłe wypiją pare piw ,akurat stałem na wprost sheratona i widoczek miałem lux
 
     
miki 
Zawalisko


Wiek: 48
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 702
Skąd: gm. Wieliczka
Wysłany: 25-06-2007, 20:31   

Przyznaję rację- pijanych sporo ;(! Alkohol jest dla ludzi tylko z umiarem. Jedno jest pewne, nie wiem jakie siły zabezpieczałyby imprezkę, to i tak w takim tłumie ktoś narobi zamieszania. Oby nie w Wieliczce.
 
     
mattihau 
Siuda Baba


Wiek: 35
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-07-2007, 16:39   

przemo napisał/a:
Organizacja wiankow i program z roku na rok sa gorsze tylko jak zwykle Majchrowski mowie ze takiego pokazu i takiej imprezy nie bylo.


Protestuje, w tym roku akruat program muzyczny wianków i pokaz ogni sztucznych był naprawdę wspaniały.


Niestety pijanych jak zwykle sporo, bijatyk nie widziałem, miejsce mialem dobre widziałem scenę i ekrany(głownie z reklamami).
_________________
Szkolenia Komputerowe w Wieliczce - www.uzytecznainformatyka.pl
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 05-07-2007, 17:35   

Chlopie porownaj swoj wiek i moj i nei dyskutuj prosze.
Przezylem troche wiecej wiankow niz Ty i wiem co i jak wyglada.

Pozatem 2 piosenki jakiegos zepsolu to marna imitacja koncertu nawet na wianki.
Dla nei to byl blamarz a nei impreza :)


Tyle
:zly:
 
     
aizuk
[Usunięty]

Wysłany: 05-07-2007, 18:43   

kazdy ma prawo do dyskusji bez względu na wiek
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 05-07-2007, 21:31   

Nie podwazam prawa zabierania glosu.
Ale uwazam ze ja majac na uwadze ze to byly moje naste wianki moge wiecej powiedziec o ich jakosci patrzac w pewnym interwale czasowym - prawda aiziuk ?
Mam nadzieje ze rozumiesz moj glos :)
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 05-07-2007, 23:27   

Przemo - nie irytuj się. Wiecej spokoju, w tym wieku nie wypada naskakiwać na młodzież.
A tak na poważnie.
Przeżyłeś już naste wianki, masz skalę porównawczą, przy następnych oczekujesz czegoś więcej, co nie zawsze może być spełnione i trafione w twoje gusta i oczekiwania. Dla Mattihau były to wianki super i wielkie przeżycie. Dla ciebie nuda i frustracja. Dla mnie wianki (popatrz na wiek) pozostaną w pamięci jako wielki pokaz sztucznych ogni i parada smoków na barkach. Liczne rodziny czekały kilka godzin na kocyku, starsi puszczali w obieg buteleczkę, młodzież zajmowała się sobą... .
Każdy odbiera to na swój sposób.
Nie drażniąc cię, powiem tylko: to były piękne czasy!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16