Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wieliczka24.info
17-10-2007, 09:44
Kinga będzie piękniejsza!
Autor Wiadomość
wieliczka24.info
Redakcja portalu



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 150
Wysłany: 17-10-2007, 09:41   Kinga będzie piękniejsza!

Jeszcze nie zamilkły echa konkursu na wielicką ohydę roku, a już tegoroczny laureat postanowił na zawsze zniknąć z listy zaniedbanych obiektów w naszym mieście. Do redakcji www.wieliczka24.info dotarł list, gdzie Spółdzielnia "Społem" opisała plan renowacji "Kingi".

"Pragniemy poinformować o podjętych przez nas działaniach na rzecz poprawy wizerunku SDH KINGA" - czytamy w e-mailu. "SPOŁEM" PSS szczegółowo wymienia następujące działania:
"1/ Zleciliśmy wykonanie projektu nowoczesnego frontu SDH KINGA (parter) a następnie jego realizację.
2/ Zawarliśmy umowę z firmą reklamową na przykrycie frontowej elewacji estetycznym banerem reklamowym (aktualna kondycja finansowa naszej firmy nie pozwala na inne rozwiązania np. kompleksowy remont elewacji).
3/ Celem poprawy estetyki otoczenia SDH KINGA na dzień 31.12.2007. wypowiedzieliśmy umowy najmu osobom prowadzącym handel przed naszym domem towarowym."
Wszystko wskazuje, że niedługo budynek i otoczenie domu handlowego "Kinga" będą bardziej estetyczne. Już teraz należy pogratulować Spółdzielni "Społem" za szybką reakcję i gotowość do poprawy wizerunku. "Jako osoby niezwykle skromne, wierzymy ,że kolejne edycje konkursu wyłonią innych, równie zasłużonych laureatów" - dopisała Spółdzielnia. My również w to wierzymy.
Zapraszamy do dyskusji.

kinga
Plik ściągnięto 6549 raz(y)
10,23 KB
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20