Poprzedni temat «» Następny temat
Janek Kordula
Autor Wiadomość
Bourbon
Skrzat


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 32
Wysłany: 08-11-2008, 02:06   Janek Kordula

Brakło mi na pogrzebie choćby wzmianki, jednego głosu, ciepłego podziękowania... . Za co? Za wszystko. Za to, że był z nami. Oddał życie sportowi i Wieliczce. Jego drugi dom to hala sportowa i trenowanie dzieci. Przede wszystkim był Wieliczaninem, z krwi i kości. Ostatnio, jak wielu, zapomnianym bo co mógł zaoferować swoją schorowaną osobą - nic, poza dobrym słowem, a ono nie w cenie.
Umarł CZŁOWIEK DOBRODUSZNY, A NA CMENTARZU BRAKŁO ODWAGI TYM, KTÓRZY MU TAK WIELE ZAWDZIĘCZALI, ŻEBY CHOĆ SŁOWO RZEC, TAKIE ZWYKŁE: JANEK DZIĘKUJEMY.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 08-11-2008, 05:56   

Fajny facet z niego był :)
Świeć Panie Nad Jego Duszą :)
_________________
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 08-11-2008, 14:20   

przemo przykro mi mowic ale zenujacy jest twoj poziom jak widac po wypowiedzi...


jak zwykle wstyd przynosi urzad i sam burmistrz, bo nie stac ich, podobnie jak w przypadku innych zasluzonych dla miasta i mocno z nimi zwiazanych (chocby przyklad ś.p. S. Grochala) na chocby tak prosty, a tak wymagany gest, jak zamieszczenie w gaziecie wyrazow wspolczucia dla rodziny. I pewnie, niech sie szkola z kapitalu ludzkiego, choc jak widac niewiele to pomoze ludziom, ktorych proste, ludzkie, odruchy sie nie imaja :( wstyd, wstyd wstyd...
a strata dla wielickiego sportu ogromna :(
 
     
Bourbon
Skrzat


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 32
Wysłany: 08-11-2008, 15:18   

Pana Janka poznałem kilka lat temu. Wiem, że związany był sympatiami z Panem Dudą, ale nie mogę powiedzieć, żeby kiedykolwiek wypowiadał się źle lub obelżywie o drugiej stronie. Zawsze uważał Panów: Zarębskiego, Kozioła za swoich przyjaciół. Jeżeli rzeczywiście w mediach nie ma żadnej wzmianki, bo na www.wieliczka.eu nie ma, to zgadzam się że to wstyd.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-11-2008, 07:21   

Debris nie wiem co Ty widzisz zenujacego ?
Znalem go i uwazam ze byla naprawde w porzadku.
Jak masz inne zdanie trudno.
_________________
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 09-11-2008, 08:58   

nie, nie mam innego zdania, a znalam go dluzej niz ty na pewno. tylk owypowiedz typu "fajny facet :) ..." jest po prostu moim zdaniem nie w ten desen i tyle.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-11-2008, 10:32   

Najwazniejsze jest to jak sie ludzi pamieta po smierci, a oficjalne texty w stylu "ulożony, cieprliwy, dowcipny itd" sa dla mnei mało szczera forma.
_________________
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 09-11-2008, 17:49   

Debris, licytowanie się kto kogo znał dłużej jest moim zdaniem nie na miejscu nie wiesz przez jaki czas przemo znał tego człowieka a wypowiadasz sie
Cytat:
znalam go dluzej niz ty na pewno

to jest moim zdaniem
Cytat:
nie w ten desen i tyle.

każdemu wolno się wypowiedzieć w jaki sposób chce pamiętaj o tym jeden woli długie wypowiedzi a inny napisze 2 słowa tylko tyle a czasem aż tyle
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17