Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
10-08-2007, 09:35
Harcerstwo
Autor Wiadomość
K1
Kopacz


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: 03-04-2007, 09:32   Harcerstwo

Witam!

Wszystkich, których kiedyś interesowało harcerstwo, lub chcieli by się dowiedzieć czegoś więcej o harcerstwie zapraszam do odwiedzenia strony naszego szczepu http://www.bialyszczep.pl/

Zapraszam także wszystkich do nas do harcówki w każdy poniedziałek o 19:00 na ulicę Loretańską 16 w Krakowie.
Biały Szczep jest szczepem wędrowniczym - oznacza to, że jest przeznaczony dla ludzi OD 16 roku życia! Jest tylko jedna drużyna żeńska, która przyjmuje dziewczyny w wieku od 13 lat.

Krótko czym się charakteryzują nasze drużyny:
14 KDHm -- męska drużyna, zajmuje się sportami extremalnymi związanymi z linami - czyli nie tylko wspinaczka :) a z resztą, zobaczcie sami! --> http://www.michal.fc.pl/14KDH/

14 KDHż -- żeńska drużyna starszoharcerska - jedyna w naszym szczepie, przeznaczona dla dziewczyn w wieku od 13 lat

16 KDH -- drużyna koedukacyjna (dla pań i panów :) profil: artystyczna, ale przyjmujemy wszystkich którzy chcą się dobrze bawić, poznać ciekawych ludzi, rozwijać swoje talenty http://www.16kdh.yoyo.pl/

18 KDHm -- męska drużyna zajmująca się paintballem, stylizowana na korpus US Marines :) to dla tych co lubią militaria --> http://www.18kdh.vel.pl/

ZAPRASZAM!!!
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 03-04-2007, 16:35   

no prosze. a ja juz myslalem ze harcerstwo naturalnie wymarlo...

kiedys dawno bylem harcerzem (mam nawet z 12 sprawnosci :) )
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Baj3czka
Kopacz
baj3czka


Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 04-04-2007, 12:57   

Nie nie umarło :) ale u nas w Wieliczce trochę słabo chyba działa ;)
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 30-04-2007, 09:06   to nie obóz harcerski.

Witam
Tak się składa, że sprawy harcerskie są bliskie mojemu sercu. Na miano skandalu finansowego zakrawa oboz harcerski w kwocie prawie tysiąc złotych na 3 tygodnie (strona oficjalna Wieliczki). Pamiętam swoje obozy cieknący namiot, stada komarów, chleb z dżemem, toaleta za drzewem, dyżury w kuchni. Czasy się nie zmieniły. Obóz harcerski to obóz harcerski a nie ...........
Mogę polecić obóz zuchowy dla dzieci ze szkoły podstawowej. Termin bodajże 28 czerwca 2 tygodnie okolice Rabki i nie ta kwota finansowa. Moje dzieci jeżdżą co roku .
boguslawa.czyzowska@interia.pl
czuwaj !
 
     
Baj3czka
Kopacz
baj3czka


Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 5
Wysłany: 04-05-2007, 21:08   

A ja polecam nasz obóz czyli białego szczepu. koszt w prawdzie właśnie koło 900 zł ale na całe 30 dni i jest naprawdę fajnie. A przed obozem staramy się organizować akcje zarobkowe żeby uczestnicy sami mogli trochę do takiego obozu sobie dorobić
Zapraszam wszystkich w wieku licealnym i gimnazjalny do odwiedzenia nas na stronie www.bialyszczep.pl lub www.16kdh.yoyo.pl tam można dowiedzieć sie czegoś więcej na temat naszego obozu.
 
     
jamacho 
Siuda Baba



Osiedle: Kolonia Górnicza
Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 58
Skąd: już Wieliczka
Wysłany: 04-05-2007, 23:47   

Witam K1 i Baj3czka!!
Ja także kiedyś byłem "białoszczepowcem" z 14KDHm!!!
Cóż, mogę powiedzieć że obozy nad Lubiem, Dołgiem i Drężnem wspominam najmilej jak się da i mam nadzieję, że zanim mój synek dorośnie (obecnie dwa latka) harcerstwo się odrodzi a przynajmniej nie wyginie ostatecznie.
Obozy harcerskie wspominam jako czas świetnej zabawy ale i ciężkiej pracy - ale co najważniejsze wszystko w głębokim lesie, wśród dzikiej przyrody z warunkach zdecydowanie bojowych. Polecam tą formę wypoczynku wszystkim tym dla których nie straszne są piła, młotek czy łopata, a woń palącego się ogniska jest okazją do refleksji a nie śmierdzącym dymem.
A Biały Szczep widzę że się ma dobrze, pojawiła się nowa drużyna :) mam nadzieję że te co były wcześniej mają się conajmniej tak, jak osiemnastka za moich czasów.
pozdrawiam serdecznie jeszcze raz i może "przy inym ogniu w inną noc, do zobaczenia znów."
Czuwaj! Babcia.l
_________________
Próżność to zdecydowanie mój ulubiony grzech!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 18