Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tardas
15-06-2007, 18:08
Władze Wieliczki kpią z demokracji
Autor Wiadomość
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-08-2007, 10:40   

jak dla mnie rada rodzicow to nie jest miarodajna instytucja bo przeciez ida do tej rady "chinscy ochotnicy".. jezeli taka rada mialaby wybierac dyrektora to ja bym dziecka swojego do szkoly takiej nie poslal..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 23-08-2007, 10:44   

Tsubasa napisał/a:
jezeli taka rada mialaby wybierac dyrektora


Rada Rodziców nie wybiera dyrektora.
Cytat:
organ prowadzący powierza to stanowisko ustalonemu
przez siebie kandydatowi, po zasięgnięciu opinii rady szkoły lub placówki i rady
pedagogicznej. ".


Nie wiem czy w radzie są ludzie z łapanki. Bardziej prawdopodobne, że są to ludzie, którym nie jest obojętne w jakich warunkach uczy się jego dziecko. Ci którzy się tym nie interesują raczej nie są w radzie. To chyba dobrze, nieprawdaż?
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-08-2007, 10:48   

oj pamietam jak bylem z 2 lata temu na zebraniu w szkole u brata (gimnazjum), i bylem przy wyborze skarbnika, przedstawiciela do Rady Rodzicow.. i uwierz mi Tardas, nie szli tam ludzie z wlasnego wyboru.. po to jest rada pedagogiczna zeby sie martwic wyborami dyrektora szkoly.. zwlaszcza ze wiekszosc rodzicow i tak jest juz tak zapracowana ze zaprzatanie sobie glowy dodatkowymi obowiazkami nie bylo w ich gestii..

notabene dopiero wtedy tez ktos podjal temat ze pan od angielskiego bije dzieci (taki fakt mial juz mieksce jak ja tam chodzilem do podstawowki ponad 10 lat temu ;) )
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Wo
Gość
Wysłany: 23-08-2007, 10:53   

i dlatego warto aby w Radzie Szkoły znaleźli się ludzie, którzy chcą pracować na rzecz dobra dzieci (też swoich) ...
 
     
nowa
Gość
Wysłany: 23-08-2007, 13:35   

Właśnie chodzi o zasięgniecie opinii. Z tego co mi wiadomo nikt nie pytał rodziców i nauczycieli o zdanie. Może się mylę, ale chyba pominięto najważnejbardziej zainteresowanych tą sprawą,
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 01-07-2008, 12:54   Re: Odpowiedź Fundacji Rozwoju Miasta i Gminy Wieliczka

Dziennik Polski napisał/a:
- W lutym odbyło się walne zgromadzenie, podczas którego członkowie zarządu fundacji, którzy zostali wybrani do samorządu, złożyli rezygnacje ze stanowisk w stowarzyszeniu. Jest w tej sprawie stosowna uchwała. Nowym prezesem został Rafał Bochenek. Ja postanowiłem natomiast, że będę nadal przewodniczącym Rady Fundatorów, jako że fundacja jest organizacją non profit. To dla mnie po prostu praca społeczna - tłumaczy burmistrz Artur Kozioł. Jak wyjaśnia: wniosek o zmianę składu zarządu stowarzyszenia nie został jeszcze złożony w KRS. - Fundacja miała siedzibę w Jaroszówce, gdzie obecnie wprowadza się jeden z oddziałów IPN. Mamy nowy lokal przy placu Kościuszki 1, ale nie została jeszcze podpisana umowa wynajmu. Kiedy to nastąpi, złożymy w KRS wniosek o wprowadzenie wszystkich zmian(...) Jej zarząd po lutowych zmianach tworzą: Rafał Bochenek (prezes), sekretarz powiatu wielickiego Michał Roehlich, radny miejski Tadeusz Luraniec oraz wiceprzewodniczący wielickiej Rady Miejskiej Adam Panuś, natomiast Radę Fundatorów - Artur Kozioł, Zbigniew Zarębski oraz wielicki przedsiębiorca Zbigniew Engel. (JOL)


Okurzam temat przypominając cytat z tego wątku.

Otóż jak się okazuje zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym nie nastąpiły do dzisiejszego dnia co można sprawdzić wchodząc chociażby na wyszukiwarkę KRS:

http://pdi.cors.gov.pl/KR...rkrs=0000264855

Członkowie reprezentacji
JUSZKIEWICZ JACEK FRANCISZEK - PREZES
GAWOR HENRYK CZESŁAW - CZŁONEK ZARZĄDU
LURANIEC TADEUSZ MARCIN - CZŁONEK ZARZĄDU
PANUŚ ADAM MAREK - CZŁONEK ZARZĄDU
ROEHLICH MICHAŁ JANUSZ - CZŁONEK ZARZĄDU

Albo zerkając na na załączony zrzut strony.

Dalej nie zrobiono zmian :?: A może ich po prostu nie było :?:

Plik ściągnięto 62 raz(y)
182,38 KB
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-12-2010, 19:50   Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - odkurzania ciąg dalszy

master7, 01-07-2008 napisał/a:
Dziennik Polski napisał/a:
- W lutym odbyło się walne zgromadzenie, podczas którego członkowie zarządu fundacji, którzy zostali wybrani do samorządu, złożyli rezygnacje ze stanowisk w stowarzyszeniu. Jest w tej sprawie stosowna uchwała. Nowym prezesem został Rafał Bochenek. Ja postanowiłem natomiast, że będę nadal przewodniczącym Rady Fundatorów, jako że fundacja jest organizacją non profit. To dla mnie po prostu praca społeczna - tłumaczy burmistrz Artur Kozioł. Jak wyjaśnia: wniosek o zmianę składu zarządu stowarzyszenia nie został jeszcze złożony w KRS. - Fundacja miała siedzibę w Jaroszówce, gdzie obecnie wprowadza się jeden z oddziałów IPN. Mamy nowy lokal przy placu Kościuszki 1, ale nie została jeszcze podpisana umowa wynajmu. Kiedy to nastąpi, złożymy w KRS wniosek o wprowadzenie wszystkich zmian(...) Jej zarząd po lutowych zmianach tworzą: Rafał Bochenek (prezes), sekretarz powiatu wielickiego Michał Roehlich, radny miejski Tadeusz Luraniec oraz wiceprzewodniczący wielickiej Rady Miejskiej Adam Panuś, natomiast Radę Fundatorów - Artur Kozioł, Zbigniew Zarębski oraz wielicki przedsiębiorca Zbigniew Engel. (JOL)


Okurzam temat przypominając cytat z tego wątku.


Odkurzam ponownie, usuwam pajęczyny, może się uda.
O co w tym wszystkim chodzi? Jakie są cele i założenia? Czy to gremium jeszcze funkcjonuje? Zmian w KRS nie znalazłem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 20