Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
29-06-2007, 09:48
Warszawa akceptuje grant.
Autor Wiadomość
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 26-06-2007, 22:16   

do nędzy, ja tez nic z tego nie rozumiem, pani Cz. jest tak chotyczna, nieczytelna i niepoważna w wypowiedziach i w dodatku bez składu logicznego i sensu te zdania, [przesuniete do śmietnika - Tardas*]


* proszę tonować wypowiedzi skierowane ku konkretnym osobom. Tardas
 
     
Wiktor
Gość
Wysłany: 27-06-2007, 10:39   

Dziękuję
Tardas`ie (?) za czujność
takie interwencje rzeczywiście są przydatne i, myślę, dyscyplinujące... ;-)

a swoją drogą ciekaw jestem jak wielu urzędników pisze na forum, pod różnymi ksywkami ;-)

pozdrawiam
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 27-06-2007, 15:05   Re: Warszawa akceptuje grant.

B.Czyżowska napisał/a:
zapraszam wszystkich mieszkańców do wspólnego realizowania grantu

Zastanawiam się dlaczego podczas niedzielnego pikniku organizacji pozarządowych - więcej informacji tu
nie będzie towarzystwa Św. Mikołaja? Od organizatora tej akcji wiem na 100%, że Pani Cz. wiedziała o tej imprezie - a udział dla każdego ngosa jest za darmo.
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-06-2007, 15:57   

Bo swiety mikolaj przyjezdza tylko w grudniu :)
Albo Pani Cz. Boi sie policjantow :)
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-06-2007, 18:08   Sw. Mikołaj pracuje cały rok.

Witam
Będę 1 lipca na imprezie i z największą przyjemnością porozmawiam z każdą osobą. Problemu z rozpoznaniem nie będzie.
Potwierdzam o imprezie wiedziałam od kilku tygodni.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-06-2007, 18:11   

Ale dlaczego nie ma oficjalnie, na plakacie :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-06-2007, 18:23   odp.

Witam
Zapewne należało przesłać zgłoszenie. Nie dopełniłam formalności. Ale Święty Mikołaj będzie z asystą i dużym zwierzątkiem. Zapewiam, że będzie.
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-06-2007, 11:00   Św.Mikołaj ze świtą w lipcową niedzielę !

Wielka szkoda, że nie będzie mnie w tym czasie w Wieliczce. Widok Świętego Mikołaja w lipcu - tego jeszcze nie przerabiałem!!!. Mam nadzieję, że chociaż na zdjęcia z imprezy się załapię.
Apeluję do B.Czyżowskiej o bardzo, ale to bardzo łagodne traktowanie dużego zwierzątka. Będzie to gorąca niedziela, a Tow.Opieki nad Zwierzętami może być tam obecne.

B.Czyżowska napisał/a:
Zapewne należało przesłać zgłoszenie.

Nie dowierzam, że mówi to osoba tak dobrze poinformowana. Minęła koło nosa darmowa promocja "fundacji zimowej".
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 28-06-2007, 18:58   

czujny i bystry Wiktorze - oczywiście wszyscy, którzy mają problemy ze zrozumieniem przesłania p. Cz są wielickimi urzędnikami - to chyba jasne; ja na przykład jestem roztytą urzędnicą i sekuje petentów na parterze. Pan chyba żartuje sugerując, że po godzinach pracy nie powinnam żyć sprawami gminy albo też monitorować aktywnych działaczy - lustratorów itp.

no dobra, przemyślę sprawę ksywki, chociaż przyznam, że siedząc w domowych bamboszach i surfując po necie to ja wolę być tą lalą ...

Tardasie, w określeniu "do nedzy" aż kipi od negatywnych emocji i raczej tu trzeba było zastosować cięcie, no bo troska o zdrowie i życzliwa rada, aby się przebadać chyba_raczej_jakby nie powinna być cenzurowana, co nie?
 
     
Wikotr
Gość
Wysłany: 02-07-2007, 19:55   

lala
jeżeli jesteś urzędniczką, to bardzo mnie to martwi
z kilku powodów
jeżeli masz cierpliwość, poczytaj:
1) urzędnik to sługa (!!!) - za pieniądze z podatków pana Kazia i pani Ewy, wykonuje pracę, która ma być służebna dla pani Ewy i pana Kazia. Gdyby to zdanie potraktować dosłownie (a nie ma powodów aby go tak nie traktować), to za złe zachowanie wobec swoich pracodawców, urzędnik powinien zostać zwolniony. Przecież nikt nie trzymałby w domu sługi, który mu pyskuje ;-)
2) z twojego spotu "bije" agresja (nie napiszę arogancja, aby nie podsycać emocji). A więc ...
3) urzędnik powinien potrafić czytać ze zrozumieniem. Bo pismo jest dla niego często podstawowym materiałem, w oparciu o który podejmuje decyzje
4) urzędnik nie powinien "wkładać" w usta swojego rozmówcy (zaznaczę tutaj, że używam tego sformułowania mataforycznie) słów, których ten nie wypowiedział - gdyż może to skutkować nieadekwatnymi decyzjami
5) gdzie, lalu droga, wyczytałaś, moją krytykę aktywności na forum, urzędników ...?
6) uderz w stół a nożyce ...
7) ja jestem urzędnikiem

pozdrawiam ciepło
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 02-07-2007, 21:25   

Wiktorze, czuje się ośmielona i serce przed Tobą otwieram. Jestem urzędnikiem - wiernym, oddanym, kompetentnym, życzliwym i pomocnym dla wszystkich, co stukają do drzwi województwa (no niestety nie wielickie rewiry). Tak więc punkt 1 uważam za kompletnie bez związku z wcześniejszą moją wypowiedzią, bo lala nie występuje z urzędu, ale prywatnie, w wersji domowej. Co do ekspresji - to nie agresja panie Wiktorze, ale ostatnie stadium rozczarowania (temat wszystkim znany) czyli ironia, którą nie wszyscy potrafią obsłużyć - tak bywa i nie ma z tego powodu dramatu.
Jeśli idzie o metaforyczne wkładanie w usta, to powiem tylko, że służbowo i prywatnie czytam ze zrozumieniem i broń boże nie wkładam..., ale z Pana wypowiedzią, powiedzmy, że miałam interpretacyjny kłopot, no bo co panu przeszkadza, że jacyś urzędnicy pod jakimiś ksywkami zabierają głos na forum? chciałby Pan, aby przedstawiali się z imienia i nazwiska i dookreślali swoje stopnie i przynależność partyjną ? osobiście uważam to za niekonieczne i równie ciepło pozdrawiam.
 
     
Wiktor
Gość
Wysłany: 05-07-2007, 16:52   

Szanowna Pani Lalu
z wielką przyjemnością odczytuję Pani słowa skierowane pod moim adresem. Przyznam, że typ takich "ostrych" replik podoba mi się szczególnie, świadczy on o inteligencji, a z inteligentnym człowiekiem, chociażby anonimowo, miło porozmawiać (POpis-ać).

Szanowna Pani Lalu
nie koniecznie chcę znać Pani poglądy polityczne, ani tym bardziej przynależność partyjną, tym mniej im bardziej Pani się ich/jej wstydzi.
Oczywiście urzędnik może i nawet dobrze, że może zakładać kapcioszki, na swoje zmęczone nogi. Może wówczas pełną piersią oddychać i już nie stresować się, że ktoś zobaczy, podsłucha, spojrzy, doniesie, nie-pochwali, ukarze, nakrzyczy ...
Można przestać udawać !!!

I tego Pani Lalu
bardzo Pani życzę
aby Pani, jak najdłużej mogła mieć, na nóżkach swych, kapcioszki
aby się Pani nie musiała obawiać
aby była Pani szczęśliwa

bo cóż przyjemniejszego dla petenta, niż świadomość, że urzędnik zadowolonym, szczęśliwym, wypoczętym jest, a do tego wiernym, oddanym, kompetentnym, życzliwym i pomocnym

Droga Pani Lalu
ciepło, a nawet gorąco pozdrawiam
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 05-07-2007, 17:44   

Panie Wiktorze, kończąc sympatyczne "po-pisywanie" powiem tylko, że doceniam poczucie humoru Szanownego Pana i bezwstydnie donoszę, że jeśli idzie o poglądy polityczne w kontekście samorządowym to olewamy "innych szatanów" i zajmujemy się konkretami, co nie?
i z tych konkretnych działań rozliczymy nowego włodarza, a przyznam, że mam doń słabość, bo jest skuteczny, pełen pomysłów, a efekty jego działań widać już teraz (choć to dopiero 7 miesięcy)
no a troską o kapcioszki i pełną pierś, to jestem po prostu - po męsku - wzruszona ....
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 05-07-2007, 21:33   

Hmm ta 7 miesiecy i widac owoce tego co przyszlo z unijnej kasy i od dawna bylo w projektach :)
Nrazie widze niewiele nowych inicjatyw, no moze poza nowym asfaltem kolo mardimexu.


Ogolnie lala czepialska jestes ale u Teletubisi to norma :)
Z torebkowym pozdrowieniem
Przemek
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 05-07-2007, 23:07   

no co ty takim frazesem poleciałeś - unijną kasę, a właściwie jej efekty to dopiero zobaczysz...
place zabaw, granty na lato w mieście, wsparcie dla przedsięwzięć kulturalnych i pierwszy raz - jak czytam w Dzienniku Polskim - przeznaczone w budżecie gminy fundusze na renowacje zabytkowych obiektów w Wieliczce (Kościół Klemensa przestanie straszyć) - to wszystko zaplanowane i realizowane z budżetu, co ty lokalnych gazet nie czytasz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18