Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
29-06-2007, 09:34
Straż Miejska w Wieliczce
Autor Wiadomość
kszpakik
Solanka


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 45
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 18-08-2012, 13:17   straz miejska

marcel23 napisał/a:
Czytając Pana/i powyższe posty dalszy dialog w tym temacie jest naprawdę zbędny !! Nie wiem tylko dlaczego pojawia się w nich liczba mnoga??{powinniśmy, mieszkańcy} Często przebywam w innych krajach i napisze Panu krótko. Niech Pan pojedzie do Holandii, Grecji, Norwegii i wielu innych zobaczy Pan/i co tam się dzieje po 22 lub jaki mają porządek. Miłego weekendu życzę i więcej optymizmu bo tak do wszystkiego podchodząc dlaczego pan nie napisze {że płaci za Urzędników na najwyższych stanowiskach, za ZUS, KRUS, I mogłabym tak długo wymieniać .................} A na końcu PRZEPRASZAM ŻE ŻYJE bo też pan płaci za TO !!!!


prosze nie czytac i nie dyskutować nikt Pani nie każe - wiele innych osób mysli dokladnie to samo co ja, dajecie mandaty zwyklym ludziom za niewinne i smieszne rzeczy a w powaznych sprawach to chowacie glowe w piasek. moja rodzina dostała mandat bo moje krzaki wystawaly odrobinke poza ogrodzenie a jak inni na ulicach gdzie mieszkaja byli włodarze miasta lub milionerzy to straz miejska nie raczy regularnie sprawdzac co sie dzieje, im to wolno robic co chcą nawet łacznie z zostawianiem stert SMIECI i ODPADÓWi nie koszenie dzialek.

kolejny przyklad: czlowiek kulturalnie idacy z piwem w rece dostanie manadat, a pod IPNem POD NOSEM STRAZY MIEJSKIEJ i POD SZKOLA PODSTAWOWA sa libacje alkoholowe i jak jedyne usprawiedliwienie ma ktos jka Pani ze w GRECJI tez tak jest. i CO Z TEGO? tutaj nie ma GRECJI, wiem, Straz mijeska robi wszystko zeby była bo wtedy zupelnie nie będzie za nic odpowiedziana. Jesli sie to nie zmieni mam nadzieje ze doczeka sie likwidacji w tej gminie.
 
     
marcel23 
Gwarek
marcelina


Osiedle: centrum
Wiek: 57
Dołączyła: 31 Sty 2012
Posty: 19
Wysłany: 18-08-2012, 16:09   

I tu ma Pan racje NIKT choć fajnie się czyta cyt,,dajecie mandaty'',,chowacie '' hmmmmmm dobre dobre, nie koszenie działek, człowiek kulturalnie idący z piwem{jeśli chodzenie z piwem może być kulturalne :one: } i proszę na koniec jednak coś optymistycznego a jednak piszą mandaty ZA COŚ {nikt nie kazał przyjmować tego mandatu jeśli byli niewinni mogli iść do sądu jak pan wcześniej napisał są niekompetentni to sprawa wygrana.
 
     
kszpakik
Solanka


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 45
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 18-08-2012, 19:33   smietniska

marcel23 napisał/a:
I tu ma Pan racje NIKT choć fajnie się czyta cyt,,dajecie mandaty'',,chowacie '' hmmmmmm dobre dobre, nie koszenie działek, człowiek kulturalnie idący z piwem{jeśli chodzenie z piwem może być kulturalne :one: } i proszę na koniec jednak coś optymistycznego a jednak piszą mandaty ZA COŚ {nikt nie kazał przyjmować tego mandatu jeśli byli niewinni mogli iść do sądu jak pan wcześniej napisał są niekompetentni to sprawa wygrana.



konkurs dla PATROLI STRAŻY MIEJSKIEJ: zdjęcie smieci na ulicy w Wieliczce, leża tam od około 12 miesięcy a może nawet 2 lat, telewizor, kineskop rteciówka rozwalony, ciekaw jestem KIEDY jakis PATROL tam był, chyba ostatni raz w 1995 roku. KONKURS dla "YNTELYGENTÓW" ze strazy miejskiej: znależc miejsce jak dostaniecie zdjęcie, bo PATROLE ŻADNE nie maja miejsca i dlatego jesli sie to nie zmieni, będzie wielicka straz LIKWIDOWANA już niedługo. Trzeba zabrac sie do ROBOTY pozytecznej dla ludzi. A jak tak juz powołujecie sie na Włochy czy inne panstwa to własnie nic złego nie ma w kulturalnym piciu piwa, jest natomiast w chlaniu WÓDY pod IPNem pod posterunkiem Strazy Miejskiej lub niedbałośc straży o czystośc w mieście jest.

smieci w wieliczce przy gminnej ulicy leża od co najmniej roku lub dwóch. tak Straz Miejska dba o czystośc miasta
Plik ściągnięto 137 raz(y)
181,26 KB
 
     
kszpakik
Solanka


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 45
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 18-08-2012, 20:52   Likwiadacje SM

marcel23 napisał/a:
..są niekompetentni ..


Ogólny trend w sprawie Strazy Miejskich jest taki:

http://wiadomosci.dzienni...h-w-polsce.html

ja osobiscie uważam, ze Straż Miejska wydające mandaty jest potrzebna o ile robia
to UCZCIWIE i SPRAWIEDLIWIE. W Wieliczce niektórzy nie dostaja żadnych mandatów
a inni tak. Jesli Straz Miesjka nie pełni uczciwie swoich funkcji to powinna byc zlikwidowana.
Jak daja mandaty to powinni to robić uczciwie wobec wszystkich a nie, że potrafią starszej kobiecie dać mandat za to, że KONARY DRZEWA gdzie stam wysoko wystaja odrobinę poza płot a INNY ma cala parcele zawaloną smieciami, rupieciami i NIC się nie dzieje.
STRAŻ NIE WIDZI NIC! Od Strazy Miejskiej oczekujemy sensownych działań wobec WSZYSTKICH. Jeśli to będzie miało miejsce to wówczas Straż Miejska jak najbardziej jest potrzebna.
 
     
valdiko
Skrzat


Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 36
Wysłany: 22-08-2012, 06:26   Straż Miejska

Mało mam do czynienia ze Strażą Miejską w Wieliczce, ale jednak kontaktu nie uniknąłem , ale w pozytywnym znaczeniu. Jestem osobą niepełnosprawną, a potrzebowałem, podjechać pod małą placówkę pocztową na ul. Szpunara, oczywiście zakaz zatrzymywania się obowiązuje i mnie, niestety złamałem go, przepraszam. I tu rozpoczyna się mój kontakt z patrolem Straży Miejskiej, którego pracownicy okazali się bardzo miłymi ludżmi, którzy wykazali się troska i chęcią pomocy w znalezieniu właściwego miejsca do parkowania, zachowanie godne do naśladowania, Dziękuję. Jak więc widać tam też są ludzie.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 26-09-2012, 07:31   

A moze by tak brac przyklad ze spolecznosci, ktore potrafia zadbac o wlasne interesy?
Cytat:
Jedenaście osób, w tym komendant straży miejskiej i pracownicy urzędu gminy w Pedace w Kalabrii we Włoszech, zostało aresztowanych za notoryczne uchylanie się od pracy

http://fakty.interia.pl/s...d-pracy,1846294
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 26-09-2012, 08:11   

Wtedy wszystkich pracujących zmieściłbyś w siedzibach miasta i powiatu.I skąd kamienicznicy wynajmujący pomieszczenia wzieli by kasę?
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 26-09-2012, 09:04   

Ach, to nie problem. Bo przy obecnie panujacych ukladach zawsze znajdzie sie jakies wyjscie pod postacia dotacji, programu itp by znajomi nie cierpieli biedy.
 
     
asiamala1
Szyb


Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 163
Wysłany: 01-10-2012, 18:54   

Tomek73 napisał/a:
Wtedy wszystkich pracujących zmieściłbyś w siedzibach miasta i powiatu.I skąd kamienicznicy wynajmujący pomieszczenia wzieli by kasę?


ale ludzi boli że ktoś ma coś więcej :kosci:
_________________
Asia
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 01-10-2012, 22:14   

asiamala1 napisał/a:
ale ludzi boli że ktoś ma coś więcej :kosci:

Ludzi boli że miasto ipowiat nie mają jednego, dwóch porządnych, swoich budynków tylko wynajmuje po znajomosciach, a petenci zaiwaniają z jednego końca miasta na drugi z kazdą XXX. Wiele budynków jeszcze w fazie realizacji juz bylo wynajetych przez urzędników.
 
 
     
greg
Mina


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1254
Wysłany: 02-10-2012, 08:37   

Tomek73 napisał/a:
tylko wynajmuje po znajomosciach

może jest jakaś prawidłowość? może ktoś sprawdzał?
 
     
michal85 
Żupnik


Osiedle: Boża Wola
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 74
Wysłany: 02-10-2012, 08:46   

Tomek73 napisał/a:
Ludzi boli że miasto ipowiat nie mają jednego, dwóch porządnych, swoich budynków tylko wynajmuje po znajomosciach, a petenci zaiwaniają z jednego końca miasta na drugi z kazdą XXX. Wiele budynków jeszcze w fazie realizacji juz bylo wynajetych przez urzędników.


skoro masz jakieś informacje podejrzenia, to Twoim obywatelskim obowiązkiem jest zgłosić to odpowiednim organom :!!:
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 02-10-2012, 18:15   

Cytat:
skoro masz jakieś informacje podejrzenia, to Twoim obywatelskim obowiązkiem jest zgłosić to odpowiednim organom

A Ty z ORMO jesteś ? czy nieświadomy od kogo miasto dzierżawi ?
_________________
 
     
michal85 
Żupnik


Osiedle: Boża Wola
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 74
Wysłany: 04-10-2012, 07:55   

Widzę że zatrzymałeś się jakiś czas temu, ORMO to już historia. Jeśli możesz mnie uświadomić
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 04-10-2012, 19:45   

Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej - wyjaśniam uświadamiam skrót :diabel2:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 19